neljapäev, 18. jaanuar 2018

Hiiumaa noorte MV 3 x 3 korvpallis

Neiud 8.-9. klass

Jrk.

  VÕISTKOND
    1.
    2.
    3.
    4.

Punktid

Koht

 
 1.

Palade

4-3
    1
 1 : 2
    2
 3 : 1

    1

 0 : 5

  4p

 II


 2.

Kärdla II

    2
 2 : 1
5-6
    1
 3 : 5

    1

 0 : 10

  4p

 4.


 3.

Kärdla I

    1
 1 : 3
    2
 5 : 3
6-6

    1

 0 : 12

  4p

 III


 4.

Käina

    2
 5 : 0
    2
10 : 0
    2
12 : 0

 

  6p

  I

   
1. koht KÄINA – Cathlin Hüüdmaa, Kaisa Ulla, Katariina Koor, Stiina Lepamaa
2. koht PALADE – Helen Maiman, Kristel Kesküla, Maret Reismaa, Lisette Juhe
3. koht KÄRDLA I – Kerli Kivisikk, Karmen Tee, Mari-Ann Leivalt, Helena Maripuu
4. koht KÄRDLA II – Viktooria Lohk, Eliise Keskküla, Eliis Rajaveer, Anett Matt


Noormehed 8.-9. klass

A-alagrupp

Jrk.

  VÕISTKOND
   1-4
   2-3
  + / +
  - / -

Punktid

Koht

 
 1.

Käina I


    2
12 : 9

    2

 5 : 1

  4p

  I


 2.

Palade

    1
 9 : 12

    2
10 : 5

 

  3p

 II


 3.

Kärdla III


    1
 5 : 10

    1

 4 : 5

  2p

 4.


 4.

Kärdla IV

    1
 1 : 5

    2
 5 : 4

 

  3p

III


B-alagrupp

Jrk

 VÕISTKOND

     1.

     2.

     3.

Punktid

Koht

 1.
Kärdla I

 

     2
 15 : 0
     2
 10 :0
  4p
  I

 2.
Käina II
     1
  0 : 15

 

     1
  2 : 9

  2p

III


 3.
Kärdla II
     1
  0 : 10
     2
  9 : 2

 

  3p

 II


5.- 6. koht


Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
A-3

Kärdla IV

 5 : 1
  5.
B-3

Käina II
 1 : 5

  6.

3.- 4. koht


Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
A-3

Palade

 8 : 5
 III
B-3

Kärdla II
 5 : 8

  4.

1.- 2. koht


Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
A-3

Käina I

 6 : 4
  I
B-3

Kärdla I
 4 : 6

  II

1. koht KÄINA I – Marken Tisler, Henro Orav, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas
2. koht KÄRDLA I – Quentin Apri, Jaanus Sõmer, Johannes Niinemäe, Karl Oskar Kaarli
3. koht PALADE – Hargo Liiving, Rait Tustit, Mihkel Mattias Proos, Herman Reinpal
4. koht KÄRDLA II – Kevin Mäetagas, Maitis Roosimaa, Jander-Eric Uusmaa, Taavi Toss
5. koht KÄRDLA IV – Joel Hiis, Kert Kütt, Indrek Nõulik, Markus Pink
6. koht KÄINA II – Mait Konts, Marten Laupa, Karlis Paulus, Kevin,Marcus Rohtvee
7. koht KÄRDLA III – Markus Kivi, Ronet Robas, Holger Sepma, Kaspar Kalmus


Neiud 10.-12. klass


Jrk

 VÕISTKOND

    1.

     2.

     3.

Punktid

Koht
 1.
HG 10./I

 

     2
  8 : 1
     2
 10 : 0
  4p

  I

 2.

HG 10./II
    1
 1 : 8

 

     1
  1 : 2
  2p

 III

 3.

HG 11. kl.
    1
 0 : 10
     2
  2 : 1

 

  3p

  II


1. koht HG 10./I -  Berenike Järvekülg, Annabel Pielberg, Triin-Marleen Suve, Krislyn Koor
2. koht HG 11 – Debora Saarnak, Berit Rajaveer, Anette Matto, Indra Kutser
3. koht HG 10./II – Maria-Johanna Kaskor, Karin Pisa, Lily Marlen, Keitlyn Sinijärv


Noormehed 10.-12. klass


Jrk

 VÕISTKOND

    1.

    2.

    3.

Punktid

Koht
 1.
HG 10./I

 

    2 11 : 5
    1
 1 : 7
  3p

 II

 2.

HG 10./II
    1
 5 : 11

 

    1
 1 : 8
  2p

 III

 3.

HG 11. kl.
    2
 7 : 1
    2
 8 : 1

 

  4p

  I


1. koht HG 11 – Edgar Liiber, Rando Suuster, Mattias Malk
2. koht HG 10./I – Silvester Ilumets, Markko Matt, Rein Reinu, Arbo Lepamaa
3. koht HG 10/II – Morten Tammeveski, Aleksander Silk, Steven Ruus, Jandre Savenkov



Kohtunikud : Arbo Lepamaa & Mattias Malk
Ajamõõtja : Marcus Mäll
Peakohtunik : Mati Kiiver