pühapäev, 12. august 2018

Hiiumaa 61 võrkpalliturniir


11.august 2018 Kärdla staadion


PARIMAD 
 Naisveteran Evely Karvak / Kosmosemutid
 Naismängija Keesi Pära / Kosmosemutid
 Naisjuunior Anna Goncharova / Davai 18+
 
 Meesveteran Dmitri Kalin / Davai
 Meesmängija Georgi Korotkov / Davai



MEHED                                                                         

A-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
Koht
  1.
Ridala SK

2
2:1
0
0:2
2
2:1
4
II
  2.
Kohila VK
1
1:2

0
0:2
1
1:2
2
4.
  3.
VK Kramp
2
2:0
2
2:0

2
2:0
6
I
  4.
Vana Davai
1
1:2
2
2:1
0
0:2

3
III
B-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
Märjamaa SK

2
2:0
0
0:2
2
2:0
4
II
  2.
Valio-Mehed
0
0:2

1
1:2
2
2:0
3
III
  3.
Kaarma
2
2:0
2
2:1

2
2:0
6
I
  4.
Hiiumaa VK
0
0:2
0
0:2
0
0:2

0
4.
C-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
Aruküla

2
2:1
2
2:0
2
2:0
6
I
  2.
Davai
1
1:2

2
2:0
2
2:0
5
II
  3.
LT Punt
0
0:2
0
0:2

2
2:0
2
III
  4.
Tõmmu
0
0:2
0
0:2
0
0:2

0
4.
D-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
Rentmoto.ee

2
2:0
2
2:0
0
0:2
4
II
  2.
Jüri Noored
0
0:2

2
2:0
0
0:2
2
III
  3.
Metallik Reklaam
0
0:2
0
0:2

0
0:2
0
4.
  4.
Koi-Ott
2
2:0
2
2:0
2
2:0

6
I
E-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
VK Kassari

0
0:2
0
0:2
0
0:2
0
4.
  2.
VSOP
2
2:0

0
0:2
0
0:2
2
III
  3.
Valts
2
2:0
2
2:0

2
2:0
6
I
  4.
VK Tõusev
2
2:0
2
2:0
0
0:2

4
II




Koht
Võistkond
Liikmed
1.
DAVAI
Georgi Korotkov, Valeri Alekseev, Vassili Merzin, Grigori Sorgin, Dmitri Vinogradov, Dmitri Kalin, Aleksandr Konstantinov
2.
KAARMA
Eldur Torn, Janno Õunpuu, Siim Olavi Rantanen, Mart Tiitsaar, Cris Karlis Lepp, Aigar Paiste, Argo Paiste
3.
MÄRJAMAA SK
Ats Vanker, Kaspar Lauri, Kert Pedosk, Martin Sisas, Taavi Prei, Priit Puuste, Egert Ader
4.
RENTMOTO.EE
Kert Kärner, Siim Anton, Heiki Ernits, Margus Mooses, Mihkel Luidalepp, Kunnar Kangro
5.
VK KRAMP
Janno Tamsalu, Kaarel Põldemaa, Kaarel Ebruk, Olavi Paavo, Vaiko Vaikla, Rauno Pihel, Robert Oppar
6.
VALTS
Talis Vähejaus, Erkki Kallas, Toomas Nurk, Vaido Sooäär, Kaspar Kibuspuu, Kaspar Prei, Janis Kolosovskis
7.
KOI-OTT
Herki Tuus, Kristjan Tatar, Alar Madilainen, Kunnar Klaas, Igor Madilainen, Kristjan Lepist, Priidu Trutsi, Janar Madilainen
8.
ARUKÜLA
Martin Kask, Kristjan Kallaste, Hannes Sepp, Timo Jakobson, Kalvi Kallaste, Marek Korbelainen, Kaupo Koitla, Tõnu Kätt
9.
VK TÕUSEV
Mikus Veltson, Aivar Puusild, Urmas Peterson, Rain Enni, Ahto Reilent, Markus Veltson, Riho Tauts, Villu Voogel
10.
RIDALA SK
Urmas Koppe, Jaan Koppe, Priit Nukki, Marko Õunas, Janar Kuld, Hendrik Naar, Tanel Küünarpuu
11.-15.
VALIO MEHED
Vahur Sikaste, Gris Kallas, Jarek Jänes, Siim Soasepp, Aleksei Nikandrov, Janek Vislapuu, Urmas Puussepp
11.-15.
LT PUNT
Tõnu Liik, Ermil Kuldkepp, Kristjan Eerma, Peeter Luik, Urmo Saar, Ott Levisto
11.-15.
VSOP
Veljo Volt, Raivo Mooses, Talvar Tanijärv, Tomas Mändmets, Kaur Kõue, Valdo Puna, Tarel Ummik
11.-15.
VANA DAVAI
Andrey Pisarev, Anatoli Selevko, Igor Karlson, Aleksandr Kostjukevich, Evgeni Gluhhankov, Igor Zaharov, Priit Tammvee, Boris Kulikov
11.-15.
JÜRI NOORED
Oliver Tuus, Raimo Kaasik, Jakob Goroško, Tanel Türna, Margus Riistop, Heiki Kase, Vallo Goroško
16.-20.
TÕMMU
Kaur Luhamaa, Vadim Kurski, Martin Saalits, Kermo Toots, Mario Lääne, Roomet Pitilimov
16.-20.
KASSARI VK
Tarvi Urmet, Tarmo Roth, Vello Vann, Kert Taimla, Harri Urmet, Markus Aava, Silver Laidro, Toomas Noor
16.-20.
METALLIK REKLAAM
Arthur Pärn, Rain Keerd, Guido Aavik, Gunnar Aavik, Rando Kalde, Raul, Sulev Vikat
16.-20.
HIIUMAA VK
Silvester Ilumets, Henro Orav, Heinrich Vannas, Gabriel Vannas, Markus Pink, Keiro Orav, Marken Tisler, Sepo Sedrik
16.-20.
KOHILA VK
Lauri Pever, Rain Neutal, Ahti Säde, Kristo Forsel, Madis Kesküla, Kaspar Kaljurand, Siim Kaarel Maasalu, Egert Roodi



Peasekretär : Kati Vaht
Peakohtunik : Mati Kiiver




NAISED
A-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
Kosmosemutid

1
1:2
2
2:0
2
2:0
5
II
  2.
Saaremaa
2
2:1

2
2:0
2
2:0
6
I
  3.
VK Kramp N3
0
0:2
0
0:2

0
0:2
0
4.
  4.
Davai 16+
0
0:2
0
0:2
2
2:0

2
III
B-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
Punktid
  Koht
  1.
Kiili Mürakarud

2:0
2:0
0:2
2:0
6
II
  2.
SuperSpläsh
0:2
0:2

0:2
0:2
0
III
  3.
Ridala SK
0:2
2:0
2:0
2:0

6
I
C-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
Punktid
  Koht
  1.
Valio-Naised

0:2
1:2
0:2
2:1
3
III
  2.
Sparta
2:0
2:1

2:1
2:1
8
I
  3.
Neemeco
1:2
2:0
1:2
1:2

5
II
D-alagrupp
Jrk.
VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid
  Koht
  1.
E & T

2
2:0
2
2:0
2
2:0
6
I
  2.
Davai 18+
0
0:2

2
2:0
2
2:0
4
II
  3.
Must Mamba
0
0:2
0
0:2

1
1:2
1
4.
  4.
Päri
0
0:2
0
0:2
2
2:1

2
III



Koht
Võistkond
Liikmed
1.
KOSMOSEMUTID
Kati Nelis, Tiivi Püvi, Evely Karvak, Evely Heliste, Kadri Kruus-Magomedov, Keesi Pära, Triin Haidla
2.
NEEMECO
Anna-Liisa Peetmaa, Gerli Enula, Annika Loomus, Marta Nelis, Kädi Böckler, Jaana Üksik
3.
SAAREMAA
Janne Järvalt, Andra Vabar, Raili Sepp, Kadri Aru, Maali Kanemäe, Cristin Lepp, Gerda Kaubi, Elsa Putku
4.
SPARTA
Helen Kalju, Kristel Siht, Mari Peeters, Regina Rähmonen, Erle Laak-Sepp, Piret Priimägi, Anett Karjamaa, Kristiina Tõkke
5.
DAVAI 18+
Elizaveta Kruglova, Irina Suhova, Veronika Zharova, Yulia Strabykina, Natalia Ivanova, Anna Goncharova, Irina Saks
6.
E & T
Heli Sadam, Jane Pillai, Kristiina Kopli, Kaidi Kattai, Andra Villems, Anna Simga, Laura Turba
7.
KIILI MÜRAKARUD
Merje Volt, Kätlin Kaareste, Marika Raiski, Dace Azace, Katrin Soima, Laura Väikemaa, Helen Karu
8.
RIDALA SK
Kerda Ledis, Ana Laura Kaasik, Kärolis Kungla, Triin Heilu, Maigi Koppe, Heliko Nukki, Merilin Kask
9.-12.
DAVAI 16+
Tatjana Savina, Olga Zaharova, Tamara Buzina, Ksenia Kuznetsova, Larisa Gontsarova, Valentina Parubtsiseva, Juliia Chukhnenkova
9.-12.
SUPERSPLÄSH
Brigita Urmet, Kaja Kibena, Kristiina Jürman, Siiri Part, Pilleriin Asperk, Mari-Ly Talas, Reelika Metshein
9.-12.
VALIO NAISED
Marje Kuklase, Tiina Bahmatšev, Mari-Ann Urb, Ülle Olli, Maris Kirss, Tea Kilch, Helen Rohtla, Kristina Teder
9.-12.
PÄRI
Gerli Pukk, Piret Taim, Airi Parv, Janne Tikko, Annika Tikko, Kaidi Roosimägi, Anu Roosimägi
13.-14.
VK KRAMP N3
Eda Vane, Grete Laan, Jane Napritson, Lii Ann Liivrand, Kristiina Peterson, Aleksandra Papunova, Kaja Kanarbik, Tiina Põlma
13.-14.
MUST MAMBA
Andra Tamsalu, Kätlin Hantson, Jaanika Loomus, Marge Sakkool, Aigi Lasarenko, Kristel Härm, Renne Merilo



Peasekretär: Kati Vaht
Peakohtunik: Mati Kiiver