Kõrgessaare rattasõit
Põhisõit, 30 km
NAISED:
I GERDA ALGRE 57.23
II ANNE-LIIS LEHT 1.02.50
III KRISTIN VEIMER 1.08.37
4. ANNI KINGSEPP 1.09.41
5. MARIN VALLIKIVI 1.15.17
6. MARIS MINDO 1.26.00
MEHED:
I MARTIN REMMELG 53.41
II ANDRUS TAMMISTU 53.42
III MAGNUS LEHT 54.32
4. ERKKI KOTKAS 55.21
5. JAAN HARAK 55.47
6. AIN KOTTER 57.21
7. ARGO VASAR 1.02.51
8. TANEL MALK 1.02.52
9. MÄRT MARIPUU 1.02.53
10.KALVI PINK 1.02.54
11.PRIIT BERKMANN 1.02.55
12.VAIKO KIVI 1.08.36
13.MIHKEL OJASALU 1.09.03
14.MAREK PAUKLIN 1.20.30
15.KRISTJAN ULM katkestas
17 km sõit
TÜDRUKUD:
I HELENA MARIPUU 38.46
II KARMEN TEE 46.08
III GEIDI PRILIPUHOV 1.09.34
POISID:
I TRAVIS OLLE 42.04
II RISTO PÜSSIM 45.35
III MARK MORTEN TAMMEVESKI 45.36
4. VILLEM KÜTT 48.32
5. KERMO KALA 50.24
6. TREVOR MARKUS HEIDO 56.21
7. KARMO SILM katkestas
NAISED:
I ELEN MARIPUU 38.45
II SIRVE HAVI 42.06
III MERLE KUUR 46.26
4. MARJU KOOR 48.38
5. LII ROMANDI 54.44
6. MERLE LAUPA 1.12.02
MEHED:
I INDREK KUTSER 34.24
II MAREK KUUM 37.32
III RISTO LOORITS 37.37
4. JAANUS METS 48.40
Lastesõidud:
3 - 4.a.
I AVE-LY ARON
II LISANNA ROHTVEE
III JETE LOORA TEEÄÄR
4. LOTE ELIISE LAUR
5. HANNA KUUM
5. - 6. a.
I KEITLIN ROHTVEE
II KAREL OPIKOV
III LAURI SILLAOTS
4. LAURA MARIA LAUR
5. MARTA MARIPUU
6. KAUR LAUR
7. - 8. a.
I ANDRIS PÄHN
II JANORI REMMELG
III ALARI VALGMAA
4. RAUL OPIKOV
5. MIA-MARIE MALK
6. STELLA ANETE PAUKLIN
7. KARL ARTUR VALK
9. - 10. a.
TÜDRUKUD
I BRITA VALK
II OKSANA RAKO
III JAANIKA VALK
4. SIRLE SILM
9. - 10. a. POISID
I VILLEM KÜTT
II JAKOP ARON
pühapäev, 31. mai 2015
Orienteerumine
Hiiumaa MV teateorienteerumises.
Lõimastu, rajameister Toivo Saue.
Lõimastu, rajameister Toivo Saue.
M21
1. 4000 m 13 KP ; 2. 4000 m 13 KP ;
1. 4000 m 13 KP ; 2. 4000 m 13 KP ;
Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 4 HOK1 HOK 01:10.46
1 Ott Rakkaselg 00:32.53[ 1]
2 Tammo Esta 00:37.53[ 3] 01:10.46( 1)
2. 3 KÄNNUD HOK 01:14.30
1 Kalju Tammeveski 00:37.49[ 2]
2 Toomas Mast 00:36.41[ 2] 01:14.30( 2)
3. 7 RELLE HOK 01:18.27
1 Villi Romandi 00:37.51[ 3]
2 Mart Eller 00:40.36[ 4] 01:18.27( 3)
4. 5 HOK2 HOK 01:25.58
1 Peedo Pihlamägi 00:50.34[ 4]
2 Tanel Esta 00:35.24[ 1] 01:25.58( 4)
5. 8 HOK4 HOK 01:35.15
1 Märt Maripuu 00:51.27[ 5]
2 Kustu Künnapas 00:43.48[ 5] 01:35.15( 5)
6 HOK3 HOK Tühist
1 Mihkel Tammeveski Vale KP
2 Richard Esta 00:48.37[ 6] Tühist
N21
1. 3000 .. 3100m 10 KP ; 2. 3000 .. 3100m 10 KP ;
1. 3000 .. 3100m 10 KP ; 2. 3000 .. 3100m 10 KP ;
Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 27 ARSTID HOK 01:12.45
1 Inge Talts 00:49.47[ 5]
2 Merike Vanjuk 00:22.58[ 1] 01:12.45( 1)
2. 24 HOK11 HOK 01:19.58
1 Maria Eller 00:49.42[ 4]
2 Siiri Talts 00:30.16[ 2] 01:19.58( 2)
3. 22 SÕBRANNAD HOK 01:20.22
1 Anne Jaakson 00:40.02[ 1]
2 Eda Tärk 00:40.20[ 3] 01:20.22( 3)
25 HOK12 HOK Tühist
1 Triin Helimets Vale KP
2 Anu Saue 00:56.22[ 4] Tühist
26 MARIPUU HOK Tühist
1 Helena Maripuu 00:49.30[ 3]
2 Elen Maripuu Vale KP Tühist
23 RELLE HOK Tühist
1 Marta Eller 00:48.59[ 2]
2 Marina Väljas Vale KP Tühist
reede, 29. mai 2015
Saalihoki
Jõgeva SK Tähe/Olivia 96 tuli U19 vanuseklassis Eesti karikavõitjaks. Tähe tiimi poisid võitsid karikafinaalis EMÜ SK 9-2 (3-0,3-1,3-1).
Tiitli teenis ka kaks Hiiumaa noormeest, Tarvo Kivisilla (finaalis 1+1) ja Ken Pähn (2+0).
neljapäev, 28. mai 2015
Discgolf
23. mail toimusid Hiiumaa MV Discgolfi paarismängus. Võistlused toimusid uuel 18 korvilisel Pühalepa rajal.
Meespaare oli kohal 16 ja segapaare 6. Mängiti 2 täispikka ringi ja kolmas finaalring ring kuuel rajal.
Meespaaride esikolmik
Marko Narits ja Tommy Markus
Marek Põder ja Janar Viina
Meelis Teär ja Ott Mäeumbaed
Segapaaride esikolmik
Anni Eesmaa ja Märt Lindre
Merje Põder ja Allan Maar
Karin Pisa ja Kaspar Pisa
Kõik tulemused.
Orienteerumine
Neljapäevak Tarestes. Rajameister : Arvo Rist
PIKK Rada (1): 14 KP 4,5 km
# NR Nimi Klubi Tulemus 1. 79 Toomas Mast HOK 00:32:48 2. 1911 Tanel Esta HOK 00:35:33 3. 1941 Kalju Tammeveski HOK 00:39:34 4. 2305 Peedo Pihlamägi HOK 00:40:34 5. 18827 Mart Eller Relle 00:40:55 6. 19055 Märt Kesküla KKA 00:42:01 7. 10988 Märt Maripuu HOK 00:48:19 8. 18667 Villi Romandi Relle 00:51:12 9. 13989 Tõno Tammeveski Muku 01:01:19 10. 11431 Inge Talts HOK 01:11:12 11. 1924 Heini Koppel HOK 01:15:29 12. 23191 Ülle Paaoja KK Askus 01:15:46 13. 0 Jaana Üksik Emmaste SK 01:19:22 14. 0 Mari Vahtra Emmaste SK 01:19:33
KESKMINE Rada (2): 10 KP 3,3 km
# NR Nimi Klubi Tulemus 1. 15801 Riho Romanov 00:27:04 2. 8084 Ruth Esta HOK 00:35:51 3. 7869 Anne Jaakson HOK 00:37:32 4. 9664 Mihkel Tammeveski HOK 00:37:37 5. 8688 Kairi Pisa HOK 00:38:44 6. 1904 Eda Tärk HOK 00:41:39 7. 18831 Meeli Kesküla KKA 00:42:27 8. 1950 Kristi Heilman HOK 00:44:59 9. 18828 Marina Väljas Relle 00:47:56 10. 18829 Marta Eller Kärdla ÜG 00:49:56 11. 18830 Maria Eller HOK 00:50:03 12. 8062 Enn Veevo MjaP Nurst 00:53:19 13. 0 Meeli Barinov 00:54:01 14. 0 Tarvo Malk Kärdla ÜG 00:54:04 15. 1933 Ene Leht HOK 00:59:15 16. 18835 Maiu Toomemäe HOK 01:07:17 17. 0 Kairit Jõpiselg 01:07:20 18. 3144 Kadi Post 01:07:21 19. 13986 Käti Romandi Käina G 01:17:05 20. 13987 Tiia Romandi Muku 01:17:45 21. 0 Inge Laur 01:17:47 22. 0 Käroli Kobin 01:18:49 23. 0 Angela Pielberg 01:18:52 24. 18836 Mari-Liis Toomemäe HOK 01:32:04 25. 0 Elizabeth Niglas Kärdla ÜG 01:33:22 26. 0 Kätlin Mast Kärdla ÜG 01:33:26 27. 0 Emili Saarnak Kärdla ÜG 01:33:34 28. 946 Anu Saue HOK 01:33:37 29. 0 Ave Tartu 01:33:46 30. 0 Helisa Tartu Kärdla ÜG 01:34:07
LüHIKE Rada (3): 5 KP 1,5 km
# NR Nimi Klubi Tulemus 1. 10990 Helena Maripuu HOK 00:14:21 2. 18830 Maria Eller HOK 00:14:46 3. 18832 Herta Kesküla HOK 00:20:44 4. 948 Valdor Smill HOK 00:22:34 5. 0 Miina Kesküla 00:31:35 6. 19055 Märt Kesküla KKA 00:31:46 7. 19054 Atso Kesküla 00:31:49 8. 0 Kristella Kivi 00:35:53 9. 19096 Auriika Kivi HOK 00:35:54 10. 0 Laura Maria Laur 00:37:00 11. 19063 Marta Maripuu 00:37:39 12. 10989 Elen Maripuu MjaP Nurst 00:37:53
VALIK
# NR Nimi Klubi Tulemus 1. 0 Rasmus Jaakson Emmaste PK 00:58:05 9p 2. 0 Regina Paulus Emmaste LA 00:58:13 9p 3. 0 Joosep Esta 00:16:48 2p 4. 0 Mia Esta 00:16:56 2p
Olümpiapäev
ALGKLASSIDE OLÜMPIAPÄEV | ||||
28. mai 2015, Kärdla staadion | ||||
Koht | Nimi | Kool | Tulemus | |
1. klass T 40 m jooks | ||||
1 | Eliise Juhe | Palade | 7,4 | |
2 | Merily Lõndso | Kärdla ÜG | 7,6 | |
3 | Kirsika Vasar | Kärdla ÜG | 7,6 | |
4 | Angela Maivel | Palade | 7,6 | |
5 | Helisa Tartu | Kärdla ÜG | 7,8 | |
6 | Mildred Leenurm | Emmaste | 7,8 | |
7 | Liisi Koppel | Kärdla ÜG | 7,9 | |
8 | Emma Emilia Puttonen | Käina G | 8,1 | |
9 | Lisandra Liit | Kärdla ÜG | 8,2 | |
10 | Maria Lisette Paat | Kärdla ÜG | 8,3 | |
11 | Meribell Rüütel | Käina G | 8,4 | |
12 | Elisabet Kallas | Suuremõisa | 8,5 | |
1. klass T 300 m jooks | ||||
1 | Merily Lõndso | Kärdla ÜG | 1.04,2 | |
2 | Eliise Juhe | Palade | 1.04,6 | |
3 | Angela Maivel | Palade | 1.05,2 | |
4 | Mildred Leenurm | Emmaste | 1.07,9 | |
5 | Liisi Koppel | Kärdla ÜG | 1.08,8 | |
6 | Kirsika Vasar | Kärdla ÜG | 1.12,2 | |
7 | Emma Emilia Puttonen | Käina G | 1.13,6 | |
8 | Elisabet Kallas | Suuremõisa | 1.14,0 | |
9 | Maria Lisette Paat | Kärdla ÜG | 1.16,1 | |
10 | Meribell Rüütel | Käina G | 1.20,4 | |
1. klass T kaugushüpe | ||||
1 | Angela Maivel | Palade | 3.00 | |
2 | Maria Lisette Paat | Kärdla ÜG | 2.85 | |
3 | Mildred Leenurm | Emmaste | 2.80 | |
4 | Helisa Tartu | Kärdla ÜG | 2.75 | |
5 | Kirsika Vasar | Kärdla ÜG | 2.63 | |
6 | Liisi Koppel | Kärdla ÜG | 2.63 | |
7 | Eliise Juhe | Palade | 2.66 | |
8 | Meribell Rüütel | Käina G | 2.52 | |
9 | Emma Emilia Puttonen | Käina G | 2.45 | |
10 | Elisabet Kallas | Suuremõisa | 2.45 | |
11 | Merily Lõndso | Kärdla ÜG | 2.45 | |
12 | Aliis Alliksoo | Emmaste | 2.32 | |
13 | Lisandra Liit | Kärdla ÜG | 2.28 | |
1. klass T pallivise | ||||
1 | Mildred Leenurm | Emmaste | 15.57 | |
2 | Emma Emilia Puttonen | Käina G | 15.57 | |
3 | Eliise Juhe | Palade | 12.84 | |
4 | Helisa Tartu | Kärdla ÜG | 12.78 | |
5 | Aliis Alliksoo | Emmaste | 12.30 | |
6 | Angela Maivel | Palade | 10.55 | |
7 | Maria Lisette Paat | Kärdla ÜG | 10.10 | |
8 | Liisi Koppel | Kärdla ÜG | 9.52 | |
9 | Lisandra Liit | Kärdla ÜG | 9.13 | |
10 | Elisabet Kallas | Suuremõisa | 7.22 | |
11 | Kätlin Mast | Kärdla ÜG | 7.10 | |
12 | Meribell Rüütel | Käina G | 6.50 | |
2. klass T 40 m jooks | ||||
1 | Helen Talu | Kärdla ÜG | 7,2 | |
2 | Angela Soovik | Kärdla ÜG | 7,5 | |
3 | Emma Rajaveer | Kärdla ÜG | 7,6 | |
4 | Kätlin Suuster | Palade | 7,6 | |
5 | Marilin Tisler | Käina G | 7,8 | |
6 | Saara Nõmm | Palade | 7,8 | |
7 | Maria Kõrm | Lauka | 7,8 | |
8 | Herta Kesküla | Kärdla ÜG | 7,8 | |
2. klass T 400 m jooks | ||||
1 | Helen Talu | Kärdla ÜG | 1.31,1 | |
2 | Angela Soovik | Kärdla ÜG | 1.33,1 | |
3 | Marilin Tisler | Käina G | 1.35,2 | |
4 | Herta Kesküla | Kärdla ÜG | 1.35,9 | |
5 | Emma Rajaveer | Kärdla ÜG | 1.38,2 | |
6 | Saara Nõmm | Palade | 1.43,2 | |
7 | Kätlin Suuster | Palade | 1.51,0 | |
2. klass T pallivise | ||||
1 | Helen Talu | Kärdla ÜG | 25.07 | |
2 | Maria Kõrm | Lauka | 17.20 | |
3 | Herta Kesküla | Kärdla ÜG | 16.00 | |
4 | Saara Nõmm | Palade | 14.14 | |
5 | Angela Soovik | Kärdla ÜG | 13.77 | |
6 | Emma Rajaveer | Kärdla ÜG | 13.52 | |
7 | Marilin Tisler | Käina G | 12.80 | |
8 | Kätlin Suuster | Palade | 10.91 | |
2. klass T kaugus | ||||
1 | Helen Talu | Kärdla ÜG | 3.40 | |
2 | Herta Kesküla | Kärdla ÜG | 3.06 | |
3 | Emma Rajaveer | Kärdla ÜG | 3.05 | |
4 | Saara Nõmm | Palade | 2.94 | |
5 | Maria Kõrm | Lauka | 2.86 | |
6 | Angela Soovik | Kärdla ÜG | 2.82 | |
7 | Marilin Tisler | Käina G | 2.79 | |
8 | Kätlin Suuster | Palade | 2.40 | |
3. klass T 40 m jooks | ||||
1 | Kaisa Katariina Kibuspuu | Kärdla ÜG | 6,7 | |
2 | Margareeta Käär | Emmaste | 7,0 | |
3 | Jandra Uusmaa | Kärdla ÜG | 7,1 | |
4 | Victoria Erk | Palade | 7,2 | |
5 | Riin Lehtla | Lauka | 7,3 | |
6 | Kreete Pilv | Palade | 7,3 | |
7 | Maria Eller | Kärdla ÜG | 7,3 | |
8 | Angeelika Algpeus | Kärdla ÜG | 7,3 | |
9 | May Kane | Käina G | 7,4 | |
10 | Hanna Aasma | Kärdla ÜG | 7,4 | |
11 | Lill Kagadze | Kärdla ÜG | 7,7 | |
3. klass T 400 m jooks | ||||
1 | Kaisa Katariina Kibuspuu | Kärdla ÜG | 1.20,7 | |
2 | Margareeta Käär | Emmaste | 1.23,6 | |
3 | Jandra Uusmaa | Kärdla ÜG | 1.24,2 | |
4 | Kreete Pilv | Palade | 1.29,6 | |
5 | Maria Eller | Kärdla ÜG | 1.32,1 | |
6 | Victoria Erk | Palade | 1.33,3 | |
7 | Angeelika Algpeus | Kärdla ÜG | 1.34,6 | |
8 | May Kane | Käina G | 1.35,8 | |
9 | Lill Kagadze | Kärdla ÜG | 1.38,6 | |
10 | Hanna Aasma | |||
3. klass T kaugushüpe | ||||
1 | Kaisa Katariina Kibuspuu | Kärdla ÜG | 3.86 | |
2 | Jandra Uusmaa | Kärdla ÜG | 3.52 | |
3 | Maria Eller | Kärdla ÜG | 3.45 | |
4 | Kreete Pilv | Palade | 3.38 | |
5 | Angeelika Algpeus | Kärdla ÜG | 3.31 | |
6 | Riin Lehtla | Lauka | 3.29 | |
7 | Victoria Erk | Palade | 3.13 | |
8 | Hanna Aasma | Kärdla ÜG | 3.01 | |
9 | Lill Kagadze | Kärdla ÜG | 2.97 | |
10 | Margareeta Käär | Emmaste | 2.94 | |
11 | May Kane | Käina G | 2.86 | |
3. klass T pallivise | ||||
1 | Jandra Uusmaa | Kärdla ÜG | 27.22 | |
2 | Lill Kagadze | Kärdla ÜG | 23.12 | |
3 | May Kane | Käina G | 22.38 | |
4 | Maria Eller | Kärdla ÜG | 21.50 | |
5 | Angeelika Algpeus | Kärdla ÜG | 21.38 | |
6 | Kaisa Katariina Kibuspuu | Kärdla ÜG | 19.70 | |
7 | Kreete Pilv | Palade | 19.52 | |
8 | Margareeta Käär | Emmaste | 18.40 | |
9 | Hanna Aasma | Kärdla ÜG | 17.43 | |
10 | Victoria Erk | Palade | 14.00 | |
11 | Riin Lehtla | Lauka | 13.04 | |
1. klass P 40 m jooks | ||||
1 | Karl-Kustas Toimra | Käina G | 7,1 | |
2 | Kristjan Kabanen | Kärdla ÜG | 7,1 | |
3 | Andris Pähn | Kärdla ÜG | 7,2 | |
4 | Kermo Põtter | Käina G | 7,2 | |
5 | Jonatan Saarnak | Emmaste | 7,2 | |
6 | Kermo Jääger | Käina G | 7,2 | |
7 | Ahti Vara | Emmaste | 7,3 | |
8 | Markus Henno | Käina G | 7,4 | |
9 | Karl Artur Valk | Lauka | 7,5 | |
10 | Reekab Elmi | Käina G | 7,6 | |
11 | Ralph Raymond Smith | Kärdla ÜG | 7,7 | |
12 | Erik Pruul | Emmaste | 7,8 | |
13 | Gregor Berkmann | Kärdla ÜG | 7,9 | |
14 | Robert Rannu | Suuremõisa | 7,9 | |
15 | Uku Härmson | Käina G | 8,0 | |
16 | Kaur Pranno | Emmaste | 8,2 | |
17 | Henri Paul Tamleht | Kärdla ÜG | 8,3 | |
18 | Egert Nõulik | Kärdla ÜG | 8,4 | |
19 | Markkus Maar | Palade | 8,5 | |
1. klass P 300 m jooks | ||||
1 | Karl-Kustas Toimra | Käina G | 1.03,6 | |
2 | Jonatan Saarnak | Emmaste | 1.04,0 | |
3 | Reekab Elmi | Käina G | 1.04,7 | |
4 | Ahti Vara | Emmaste | 1.05,5 | |
5 | Karl Artur Valk | Lauka | 1.05,6 | |
6 | Andris Pähn | Kärdla ÜG | 1.05,9 | |
7 | Kristjan Kabanen | Kärdla ÜG | 1.06,5 | |
8 | Markus Henno | Käina G | 1.06,8 | |
9 | Kermo Jääger | Käina G | 1.10,0 | |
10 | Kermo Põtter | Käina G | 1.11,0 | |
11 | Erik Pruul | Emmaste | 1.11,5 | |
12 | Ralph Raymond Smith | Kärdla ÜG | 1.13,1 | |
13 | Andro Vara | Emmaste | 1.16,1 | |
14 | Gregor Berkmann | Kärdla ÜG | 1.18,0 | |
15 | Markkus Maar | Palade | 1.23,3 | |
16 | Robert Rannu | Suuremõisa | 1.24,1 | |
17 | Uku Härmson | Käina G | 1.31,3 | |
18 | Henri Paul Tamleht | Kärdla ÜG | 1.32,9 | |
19 | Egert Nõulik | Kärdla ÜG | 1.49,3 | |
1. klass P kaugushüpe | ||||
1 | Jonatan Saarnak | Emmaste | 3.38 | |
2 | Andris Pähn | Kärdla ÜG | 3.20 | |
3 | Karl-Kustas Toimra | Käina G | 3.10 | |
4 | Kermo Jääger | Käina G | 3.02 | |
5 | Karl Artur Valk | Lauka | 2.96 | |
6 | Markus Henno | Käina G | 2.89 | |
7 | Markkus Maar | Palade | 2.87 | |
8 | Erik Pruul | Emmaste | 2.79 | |
9 | Henri Paul Tamleht | Kärdla ÜG | 2.74 | |
10 | Robert Rannu | Suuremõisa | 2.71 | |
11 | Kristjan Kabanen | Kärdla ÜG | 2.63 | |
12 | Uku Härmson | Käina G | 2.62 | |
13 | Kaur Pranno | Emmaste | 2.57 | |
14 | Ralph Raymond Smith | Kärdla ÜG | 2.56 | |
15 | Kermo Põtter | Käina G | 2.49 | |
16 | Oskar Kastein | Emmaste | 2.43 | |
17 | Egert Nõulik | Kärdla ÜG | 2.42 | |
18 | Reekab Elmi | Käina G | 2.41 | |
19 | Gregor Berkmann | Kärdla ÜG | 2.36 | |
1. klass P pallivise | ||||
1 | Jonatan Saarnak | Emmaste | 27.84 | |
2 | Kaur Pranno | Emmaste | 27.39 | |
3 | Robert Rannu | Suuremõisa | 25.62 | |
4 | Karl-Kustas Toimra | Käina G | 24.05 | |
5 | Kermo Põtter | Käina G | 23.96 | |
6 | Markus Henno | Käina G | 23.03 | |
7 | Markkus Maar | Palade | 22.78 | |
8 | Andris Pähn | Kärdla ÜG | 21.23 | |
9 | Oskar Kastein | Emmaste | 19.98 | |
10 | Karl Artur Valk | Lauka | 19.25 | |
11 | Uku Härmson | Käina G | 19.20 | |
12 | Kermo Jääger | Käina G | 18.77 | |
13 | Ahti Vara | Emmaste | 17.94 | |
14 | Kristjan Kabanen | Kärdla ÜG | 16.47 | |
15 | Andro Vara | Emmaste | 16.30 | |
16 | Henri Paul Tamleht | Kärdla ÜG | 14.73 | |
17 | Gregor Berkmann | Kärdla ÜG | 13.44 | |
18 | Reekab Elmi | Käina G | 12.97 | |
19 | Ralph Raymond Smith | Kärdla ÜG | 8.65 | |
20 | Egert Nõulik | Kärdla ÜG | - | |
2. klass P 40 m jooks | ||||
1 | Richard Rannu | Suuremõisa | 6,9 | |
2 | John-Ragnar Kadakas | Emmaste | 6,9 | |
3 | Riho Tärk | Emmaste | 7,1 | |
4 | Mehis Paar | Emmaste | 7,2 | |
5 | Rasmus Jaakson | Emmaste | 7,2 | |
6 | Verner Ellermäe | Emmaste | 7,3 | |
7 | Mihkel Toomsoo | Emmaste | 7,3 | |
8 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 7,4 | |
9 | Sten Erik Inno | Kärdla ÜG | 7,5 | |
10 | Johannes Lige | Kärdla ÜG | 7,5 | |
11 | Markus Juhe | Palade | 7,6 | |
12 | Uku Pisa | Käina G | 7,6 | |
13 | Laur Hindrik Kartus | Käina G | 7,7 | |
14 | Jakob Hiiemets | Suuremõisa | 7,8 | |
15 | Martin Schneider | Käina G | 7,8 | |
16 | Romet Rohtvee | Käina G | 7,8 | |
17 | Meelis Sõmer | Kärdla ÜG | 7,8 | |
18 | Robert Paul | Kärdla ÜG | 7,9 | |
19 | Remo Lepamaa | Käina G | 8,2 | |
20 | Jürgen Vander | Käina G | 8,3 | |
2. klass P 400 m jooks | ||||
1 | Riho Tärk | Emmaste | 1.21,3 | |
2 | John-Ragnar Kadakas | Emmaste | 1.22,4 | |
3 | Laur Hindrik Kartus | Käina G | 1.25,8 | |
4 | Rasmus Jaakson | Emmaste | 1.26,3 | |
5 | Mihkel Toomsoo | Emmaste | 1.27,8 | |
6 | Robert Paul | Kärdla ÜG | 1.29,7 | |
7 | Johannes Lige | Kärdla ÜG | 1.33,5 | |
8 | Mehis Paar | Emmaste | 1.35,5 | |
9 | Markus Juhe | Palade | 1.39,1 | |
10 | Martin Schneider | Käina G | 1.40,3 | |
11 | Verner Ellermäe | Emmaste | 1.40,3 | |
12 | Sten Erik Inno | Kärdla ÜG | 1.42,4 | |
13 | Jürgen Vander | Käina G | 1.45,7 | |
14 | Uku Pisa | Käina G | 1.47,8 | |
15 | Meelis Sõmer | Kärdla ÜG | 1.48,6 | |
16 | Jakob Hiiemets | Suuremõisa | 1.57,4 | |
17 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 2.03,1 | |
18 | Richard Rannu | Suuremõisa | 2.11,1 | |
2. klass P pallivise | ||||
1 | Richard Rannu | Suuremõisa | 35.95 | |
2 | Johannes Lige | Kärdla ÜG | 35.91 | |
3 | Laur Hindrik Kartus | Käina G | 27.49 | |
4 | Mehis Paar | Emmaste | 27.48 | |
5 | Markus Juhe | Palade | 27.33 | |
6 | Remo Lepamaa | Käina G | 25.25 | |
7 | Robert Paul | Kärdla ÜG | 24.07 | |
8 | Jakob Hiiemets | Suuremõisa | 22.81 | |
9 | Uku Pisa | Käina G | 21.99 | |
10 | John-Ragnar Kadakas | Emmaste | 21.77 | |
11 | Mihkel Toomsoo | Emmaste | 21.74 | |
12 | Riho Tärk | Emmaste | 21.30 | |
13 | Martin Schneider | Käina G | 20.09 | |
14 | Jürgen Vander | Käina G | 17.39 | |
15 | Romet Rohtvee | Käina G | 16.15 | |
16 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 16.04 | |
17 | Meelis Sõmer | Kärdla ÜG | 15.44 | |
18 | Sten Erik Inno | Kärdla ÜG | - | |
2. klass P kaugushüpe | ||||
1 | Richard Rannu | Suuremõisa | 3.55 | |
2 | Rasmus Jaakson | Emmaste | 3.46 | |
3 | Mehis Paar | Emmaste | 3.26 | |
4 | Mihkel Toomsoo | Emmaste | 3.19 | |
5 | John-Ragnar Kadakas | Emmaste | 3.12 | |
6 | Riho Tärk | Emmaste | 3.11 | |
7 | Robert Paul | Kärdla ÜG | 3.09 | |
8 | Verner Ellermäe | Emmaste | 3.06 | |
9 | Sten Erik Inno | Kärdla ÜG | 3.00 | |
10 | Johannes Lige | Kärdla ÜG | 2.88 | |
11 | Jakob Hiiemets | Suuremõisa | 2.86 | |
12 | Laur Hindrik Kartus | Käina G | 2.85 | |
13 | Markus Juhe | Palade | 2.81 | |
14 | Meelis Sõmer | Kärdla ÜG | 2.72 | |
15 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 2.69 | |
16 | Martin Schneider | Käina G | 2.63 | |
17 | Uku Pisa | Käina G | 2.61 | |
18 | Jürgen Vander | Käina G | 2.36 | |
3. klass P 40 m jooks | ||||
1 | Jesse Jürimäe | Kärdla ÜG | 6,7 | |
2 | Kevin Joarand | Kärdla ÜG | 6,7 | |
3 | Kevin Põtter | Käina G | 6,7 | |
4 | Andro Suuster | Kärdla ÜG | 7,0 | |
5 | Oliver Piil | Palade | 7,1 | |
6 | Samuel Sülla | Emmaste | 7,1 | |
7 | Risto Klee | Lauka | 7,2 | |
8 | Kevin Saarnak | Kärdla ÜG | 7,2 | |
9 | Robin Rõmmel | Palade | 7,2 | |
10 | Siim Kask | Käina G | 7,3 | |
11 | Joosep Grahv | Kärdla ÜG | 7,3 | |
12 | Henri Kallas | Suuremõisa | 7,5 | |
13 | Reino Jätsa | Käina G | 7,5 | |
14 | Karl Aleks Talvi | Suuremõisa | 7,6 | |
3. klass P 400 m jooks | ||||
1 | Siim Kask | Käina G | 1.24,6 | |
2 | Samuel Sülla | Emmaste | 1.24,8 | |
3 | Andro Suuster | Kärdla ÜG | 1.27,4 | |
4 | Robin Rõmmel | Palade | 1.28,5 | |
5 | Kevin Põtter | Käina G | 1.29,3 | |
6 | Joosep Grahv | Kärdla ÜG | 1.31,2 | |
7 | Kevin Joarand | Kärdla ÜG | 1.31,5 | |
8 | Karl Aleks Talvi | Suuremõisa | 1.33,2 | |
9 | Oliver Piil | Palade | 1.35,8 | |
10 | Kevin Saarnak | Kärdla ÜG | 1.37,1 | |
11 | Reino Jätsa | Käina G | 1.47,1 | |
12 | Henri Kallas | Suuremõisa | 1.58,2 | |
3. klass P kaugushüpe | ||||
1 | Samuel Sülla | Emmaste | 3.63 | |
2 | Kevin Joarand | Kärdla ÜG | 3.52 | |
3 | Siim Kask | Käina G | 3.41 | |
4 | Oliver Piil | Palade | 3.32 | |
5 | Joosep Grahv | Kärdla ÜG | 3.31 | |
6 | Andro Suuster | Kärdla ÜG | 3.29 | |
7 | Risto Klee | Lauka | 3.28 | |
8 | Robin Rõmmel | Palade | 3.23 | |
9 | Kevin Saarnak | Kärdla ÜG | 3.14 | |
10 | Kevin Põtter | Käina G | 3.11 | |
11 | Karl Aleks Talvi | Suuremõisa | 3.05 | |
12 | Henri Kallas | Suuremõisa | 3.05 | |
13 | Refael Elmi | Käina G | 3.01 | |
14 | Reino Jätsa | Käina G | 2.60 | |
3. klass P pallivise | ||||
1 | Kevin Saarnak | Kärdla ÜG | 43.60 | |
2 | Samuel Sülla | Emmaste | 37.89 | |
3 | Oliver Piil | Palade | 37.17 | |
4 | Risto Klee | Lauka | 33.79 | |
5 | Joosep Grahv | Kärdla ÜG | 30.96 | |
6 | Andro Suuster | Kärdla ÜG | 29.04 | |
7 | Siim Kask | Käina G | 28.88 | |
8 | Karl Aleks Talvi | Suuremõisa | 28.84 | |
9 | Kevin Joarand | Kärdla ÜG | 28.46 | |
10 | Reino Jätsa | Käina G | 26.18 | |
11 | Kevin Põtter | Käina G | 25.54 | |
12 | Jesse Jürimäe | Kärdla ÜG | 25.09 | |
13 | Robin Rõmmel | Palade | 23.54 | |
14 | Henri Kallas | Suuremõisa | 20.03 | |
PENDELTEATEJOOKS | ||||
1 | Helisa Tartu | Kärdla I | 44,62 | |
Andris Pähn | ||||
Helen Talu | ||||
Sten Erik Inno | ||||
Kaisa Katariina Kibuspuu | ||||
Jesse Jürimäe | ||||
2 | Kirsika Vasar | Kärdla II | 45,85 | |
Kristjan Kabanen | ||||
Emma Rajaveer | ||||
Johannes Lige | ||||
Maria Eller | ||||
Andro Suuster | ||||
3 | Jonatan Saarnak | Emmaste | 46,53 | |
John-Ragnar Kadakas | ||||
Samuel Sülla | ||||
Aliis Alliksoo | ||||
Mildred Leenurm | ||||
Margareeta Käär | ||||
4 | Angela Maivel | Palade | 47,37 | |
Markus Maar | ||||
Kätlin Suuster | ||||
Markus Juhe | ||||
Oliver Piil | ||||
Kreete Pilv | ||||
5 | Merily Lõndso | Kärdla III | 48,07 | |
Ralph Raymond Smith | ||||
Angela Soovik | ||||
Robert Paul | ||||
Hanna Aasma | ||||
Kevin Joarand | ||||
6 | Karl-Kustas Toimra | Käina G | 49,79 | |
Meribell Rüütel | ||||
Martin Schneider | ||||
Marilin Tisler | ||||
Kevin Põtter | ||||
May Kane |
Tellimine:
Postitused (Atom)