esmaspäev, 14. august 2017

Hiiumaa võrkpalliturniir

60.  HIIUMAA VÕRKPALLITURNIIR
12. august 2017, Kärdla staadion



KOHT VÕISTKOND MÄNGIJAD
1 SAAREMAA Janne Järvat, Krista Kotselainen, Gerda Kaubi, Kadri Aru, Kristi Põld, Gerli Gull, Elsa Putku
2 KOSMOSEMUTID Kati Nelis, Evely Karvak, Evely Helsiste, Evelyn Külvi, Keesi Pära, Triin Haidla, Reili Kivilo
3 SÕBRAD Jaana Timofejev, Kadri Kruus, Raili Juurikas, Margot Lelle, Tiivi Püvi, Inga Mattiesen, Krislin Kukk
4 E/T Heli Sadam, Jane Pillai, Karin Birnbaum, Anna Simga, Andra Villems, Kristiina Kopli
5 SPARTA Piret Priimägi, Helen Kalju, Regina Rähmonen, Piret Prangel, Kristel Siht, Anett Karjamaa, Erle Laak-Sepp
6 DAVAI 16+ Tatjana Savina, Olga Zaharova, Viktoria Libert, Marianna Pavlova, Larisa Gontsarova, Valentina Parubtsiseva, Elena Fedorova
7 DAVAI 18+ Elizaveta Kruglova, Irina Suhova, Veronika Zharova, Yulia Strabykina, Natalia Ivanova, Viktoria Randalainen, Irina Saks
8 KOSMOS Merle Lääne, Reelika Kauge, Tiina Pauklin, Kristel Viirmann, Anniki Jaama, Monika Sild, Virve Jõgeva
9 VK KRAMP N1 Merilyn Tiit, Ingrit Lang, Greete Kirik, Gerli Pristavka, Karolina Lõhmus, Britt Mäekuusk, Annely Monroe
10 HIIUMAA Marge Vähter, Kristi Linkov, Piret Pukspuu, Maret Pukspuu, Marina Väljas, Liina Pärn
11 NEEMECO Kädi Böckler, Anna-Liisa Peetmaa, Kerli Onno, Annika Loomus, Gerli Enula, Marta Nelis
12 RIDALA Eveli Maripuu, Ana Laura Kaasik, Triin Heilu, Heliko Nukki, Kerda Ledis, Mari Alvela, Aive Aljaste
13 LOTO TRIINUD Jaana Üksik, Mari Vahtra, Janet Lige, Mirjam Uuskari, Kristiina Tõkke, Mirje Roasto, Inkari Söödor
14 PÄRI NAISED Gerli Pukk, Annika Tikko, Janne Tikko, Airi Parv, Lisete Mein, Ragne Dimitrijev, Steffi Bräuer, Laureen Reier
15 KIILIS SK Merje Volt, Kätlin Kaareste, Piia Laus, Helen Karu, Laidy Lainoja, Marika Raiski, Dace Azace
16 SELTSKOND Kelly Ruusalu, Keili Parve, Eveli Rohi, Kedy Liivakivi, Gertrud Alatare, Maili Jaaska
17 MUST MAMBA Andra Tamsalu, Kätlin Hantson, Siiri Talvistu, Pille-Riin Kokk, Kristel Härm, Margit Lepp, Cristin Lepp
18 SUPERSPLÄSH Brigita Urmet, Kristiina Jürman, Sigrid Errit, Helena Tull, Sandra Parm, Krislyn Kaljula





KOHT VÕISTKOND MÄNGIJAD
1 KAARMA Eldur Torn, Janno Õunpuu, Taavi Prei, Siim Olavi Rantanen, Karel Ellerma, Asko Esna, Joonatan Usin, Andro Tsernobrovkin
2 MÄRJAMAA SK Martin Lauri, Ats Vanker, Martin Sisas, Karl Ajamaa, Kaspar Lauri, Priit Puuste, Renet Vanker
3 VK KRAMP Janno Tamsalu, Tõnis Alt, Kaarel Ebruk, Kaarel Põldemaa, Vaiko Vaikla, Rauno Pihel, Indrek Saluvee
4 OMAD POISID Ülari Kaibald, Jaan Rebel, Marek Sahtel, Gregor Kiin, Henro Orav, Steven Saarnak, Kertjan Novek
5 NEEMECO Frederick Kamberg, Siim Rõõmussaar, Raul Liinev, Kaarel Tammaru, Aleksei Povjakel, Mathias Tammaru, Robert Oppar, Karli Ots
6 KOI-OTT Alar Madilainen, Kristjan Tatar, Janar Madilainen, Herki Tuus, Kunnar Klaas, Igor Madilainen, Priidu Turtsi, Kristjan Lepist
7 DAVAI Georgi Korotkov, Valeri Alekseev, Vassili Merzin, Grigori Sorgin, Dmitri Vinogradov, Anton, Aleksandr Thukhnenkov
8 LT PUNT Tõnu Liik, Urmo Saar, Ott Levisto, Ermil Kuldkepp, Kristjan Penu, Priit Post
9 FISKO STAR Aris Muld, Andrus Nurkse, Joonas Lõbus, Silver Siht, Kristjan Kosemäe, Sten Priit Hunt, Timmy Tuuling
9 VK TÕUSEV Aivar Puusild, Ahto Reilent, Urmas Peterson, Ardo Lünekund, Mikus Veltson, Villu Voogel
11 JÜRI NOORED Oliver Tuus, Tanel Türna, Raimo Kaasik, Margus Riistop, Saulius Liutkevicius, Lauri Kasper, Vallo Goroško, Üks Mees Veel
11 PÄRAST VAATAB/OTI Heiki Ernits, Margus Mooses, Ott Pedosk, Mihkel Luidalepp, Kert Kärnen, Andres Kukk
13 KIILI Erki Arumeel, Lauri Arumeel, Miljard Liik, Karel Liik, Karel Lumik, Karl Erik Villems, Markus Väljataga
13 VALTS Talis Vähejaus, Erkki Kallas, Tõnis Villmäe, Tanel Villmäe, Teet Teemets, Toomas Nurk, Vaido Sooäär, Vallo Puusepp, Kaspar Prei
15 ARUKÜLA PMK Tõnu Kätt, Marek Korbelainen, Allan Rogenbaum, Rain Raukas, Helari Tamtik, Kristjan Kallaste
15 VÕRGUTAJAD Veljo Volt, Margus Rämmi, Raivo Mooses, Meelis Kull, Tanel Ummik, Valdo Puna, Talvar Anijärv
15 TÕMMU Kaur Luhamaa, Kristian Laas, Silvar Säde, Germo Matt, Vadim Kurski, Kusti Muri
15 VK HANI Urmas Koppe, Georg Paaliste, Keiro Jõgisalu, Raigo Koodres, Rene Helde, Richard Orutar, Kent Mäesalu, Lauri Lilleoks
19 TEMPO Kalle Hanson, Martti Vardja, Aivar Kaljur, Aivar Seeblum, Veiko Nurk, Teet Luuse, Argo Arbet, Koit Kaiu
19 EESTI KLAAS Maldur Rokk, Jaan Mutli, Jaan Soone, Veiko Vahknurm, Kalvi Kallaste, Aleksander Larionov
21 METALLIK REKLAAM Rain Keerd, Sulev Vikat, Rando Kalde, Arthur Pärn, Raul Pihlas, Guido Aavik
21 VÕSU JÕUD Erik Lillo, Valdur Vool, Vadim Kolpakov, Andreas Gabriel Vannas, Heinrich Vannas, Silvester Ilumets, Madilainen
21 VANA DAVAI Andrey Pisarev, Anatoli Selevko, Valeri Kuleshov, Igor Zaharov, Evgeni Gluhhankov, Aleksandr Kostjukevich
21 KASSARI VK Tarvi Urmet, Harri Urmet, Vello Vann, Hannes Maasel, Kert Taimla, Tarmo Roth, Peeter Luik

laupäev, 29. juuli 2017

Kergejõustiku MV

Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus
28. juuli 2017 Kärdla staadionil



N 100 m


Tuul
1 Annabel Pielberg 2000 13,2 2,4
2 Anet Post 1996 13,4 2,4
3 Anna-Brita Tall 2001 13,5 2,4
4 Kristina Joarand 2001 13,6 2,4





N 800 m

1 Kristina Joarand 2001 2.40,5
2 Marta Eller 2000 2.45,5
3 Siiri Talts
2.54,9
4 Helena Maripuu
2.57,0
5 Maria Eller 2005 3.03,2
5 Eliise Kesküla 2003 3.11,2
6 Eha Laanbek 1959 3.21,1





N kaugus

1 Anet Post 1990 5,19 0,0
2 Kristina Joarand 2001 5,04 2,5
3 Anna-Brita Tall 2001 4,98 2,6
4 Annabel Pielberg 2000 4,91 1,0
5 Jaanika Alevi
4,85 0,7
6 Marta Eller 2000 4,46 2,6
7 Tiina Koit 1981 4,45 0,1





N kuul 4 kg

1 Tiina Koit 1981 8,96
2 Marika Koppel 1969 8,88
3 Mirje Roasto 1985 8,78





N ketas 1 kg
1 Janet Lige 1995 25,28
2 Tiina Koit 1981 23,72
3 Marika Koppel 1969 23,71
4 Mirje Roasto 1985 21,43
5 Kelly Nurk 2001 18,61





N oda 600g

1 Kristina Joarand 2001 25,46
2 Mirje Roasto 1985 25,14
3 Tiina Koit 1981 22,36
4 Marika Koppel 1969 21,84
5 Anna-Brita Tall 2001 16,59





N kõrgus

1 Kristina Joarand 2001 1,60
2 Tiina Koit 1981 1,45
3 Annabel Pielberg 2000 1,40
4 Anna-Brita Tall 2001 1,40
5 Mirje Roasto 1985 1,30





N 4x100m

1 Tiina Koit, Kristina Joarand, Annabel Pielberg, Marta Eller

55,7
2 Kelly Nurk, Anna-Brita Tall, Karmen Telvik, Anet Post

56,2
3 Helena Maripuu, Maria Eller, Eliise Kesküla, Siiri Talts
1.05,2





M 100 m

1 Marcus Mäll 2002 11,3 1,4
2 Marko Pruunlepp 1998 11,9 1,4
3 Hergo Tasuja 1986 12,1 1,4
4 Marek Laanbek 1982 12,8 2,4
5 Jaan-Martin Ugam 2000 13,1 2,4
6 Vaiko Kivi 1980 14,6 2,4
VA Gert Valdsalu 1995 11,2 1,4
VA Taavi Rim 1973 12,2 2,4





M kaugus

1 Ken Pähn 1996 6,08 0,3
2 Marko Pruunlepp 1998 5,88 0,9
3 Jaan-Martin Ugam 2000 5,46 3,1
4 Hergo Tasuja 1986 5,12 0,6
VA Gert Valdsalu 1995 6,82 0,6





M kuul 7kg

1 Edgar Liiber 1999 13,16
2 Hergo Tasuja 1986 10,57
3 Vaiko Kivi 1980 10,36
4 Priit Sauer 1999 10,23
5 Andres Raudsepp 1973 10,20
VA Fred Vali 1976 17,20





M 1500 m

1 Alari Remmelg 1984 4.54,7
2 Madis Annus 1980 5.01,0
3 Kustu Künnapas 2001 5.19,3
4 Märt Keskküla 1976 5.54,3
VA Andres Lõiv 1994 5.07,3





M ketas 2kg

1 Edgar Liiber 1999 43,18
2 Priit Sauer 1999 33,02
3 Raido Rehepap 1995 30,10
4 Vaiko Kivi 1980 27,69
5 Hergo Tasuja 1986 23,21
VA Fred Vali 1976 51,21





M kõrgus

1 Jaan-Martin Ugam 2000 1,55
2 Vaiko Kivi 1980 1,45
3 Hergo Tasuja 1986 1,45
VA Gerd Valdsalu 1995 1,80
VA Marten Jürgen Vürst 1994 1,60





M oda 800g

1 Edgar Liiber 1999 48,13
2 Vaiko Kivi 1980 37,12
3 Jaan-Martin Ugam 2000 36,52
4 Hergo Tasuja 1986 36,39
VA Gert Valdsalu 1995 46,93
VA Marten Jürgen Vürst 1994 42,78
VA Andres Lõiv 1994 35,83





M 4x100 m

1 Marcus Mäll, Marko Pruunlepp, Edgar Liiber, Hergo Tasuja

47,1
2 Alari Remmelg, Kustu Künnapas, Marek Laanbek, Madis Annus

54,3
VA Gert Valdsalu, Andres Lõiv, Tarvi Roos, Marten Jürgen Vürst
49,0

Peakohtunik: Toivo Pruul

teisipäev, 18. juuli 2017

Tariston Cup

Tariston Cup rannavollesari.

Esimene etapp toimus 8. juulil Käinas.

Meestest võitsid Teet Teemets, Martin Lauri.
Teiseks tulid Kaius Põtter, Peeter Luik.

Teine etapp toimus 15. juulil Luidjal.

Mehed
1. Stefan Kaibald, Magnus Kallas
2. Hannes Teidla, Mario Vool
3. Kaius Põtter, Teet Teemets

Naised
1. Kersti Golub, Mirje Roasto
2. Jaana Üksik, Mari Vahtra

Kõrgessaare tänavakorvpall

Hiiumaa MV 3 x 3 tänavakorvpallis / Kõrgessaare tänavakorvpall 2017

Turniiritabel.

Viskevõistlus.

Luidja triatlon

LUIDJA TRIATLON

15.juuli 2017, Luidjal


Koht
Nimi
Ujumine
300 m (koht)
Ratas
15 km (koht)
Jooks
3 km
1.
Karl Mell
6.20 (1.)
31.04 (1.)
43.08
2.
Erko Kurvits
7.57 (8.)
31.21 (2.)
43.52
3.
Magnus Leht
7.45 (5.)
34.10 (3.)
47.26
4.
Ilmar Kukk
7.32 (4.)
34.24 (5.)
47.59
5.
Markus Leppänen
8.35 (9.)
35.14 (6.)
48.34
6.
Alari Remmelg
9.21 (10.)
36.18 (9.)
48.50
7.
Silver Palu
7.50 (7.)
36.02 (7.)
49.09
8.
Gert Klaaser
7.49 (6.)
34.18 (4.)
49.27
9.
Siim Palu
7.30 (2.)
36.07 (8.)
50.15
10.
Janek Vainjärv
7.30 (2.)
36.26 (10)
52.51
11.
Karl-Villem Võsa
9.44 (15.)
40.26 (11.)
54.29
12.
Siim Romanov
9.41 (13.)
43.03 (15.)
56.40
13.
Martin Tamman
11.27 (16.)
41.28 (12.)
58.25
14.
Ülle Paasoja
9.38 (12.)
42.54 (14.)
58.42
15.
Ain Kurvits
9.36 (11.)
44.15 (16.)
59.23
16.
Erik Mell
10.20 (15.)
42.42 (13.)
59.36
17.
Kristofer Mell
11.36 (19.)
51.01 (17.)
1.06.00
18.
Relika Mell
11.30 (17.)
55.22 (18.)
1.13.20
19.
Kaspar Mell
11.34 (18.)
1.03.40
1.27.23

esmaspäev, 26. juuni 2017

Kõrgessaare jaanijooks

Katrin Laane fotod.

Tulemused

9 km

NEIUD:
I HELENA MARIPUU 43.23

NOORMEHED:
I ART KRISTJAN OLESK 34.39
II JAANUS SÕMER 42.15
III ANDRES SÕMER 58.02

NAISED:
I JOHANNA OLESK 41.12
II TIINA MÕNISTE 42.30
III ANNELIIS VIILUKAS 44.04
4 ÜLLE PAASOJA 46.03
5 ANNELI MAUER 48.16
6 KADI KIIVER 54.55
7 LIINA SINIVEER 59.25

MEHED:
I STEVEN LINKOV 32.00
II ALARI REMMELG 34.15
III ANDRE ABNER 35.09
4 RAGNAR JÕGI 36.16
5 MEELIS KOSK 36.42
6 ILLAR SALUSOO 38.14
7 KARL- VILLEM VÕSA 38.43
8 MAGNUS LEHT 38.50
9 DANVER METS 40.54
10 ALEKSEI KOMAROV 44.59
11 REIN AKSIM 45.25
12 TARMO KADAK 45.41
13 MAREK RANDMA 46.10
14 AHTI VUKS 46.40


4,5 km

NEIUD:
I MAARJA OLESK 20.37
II KRISTINA JOARAND 22.06
III TRIIN HELIMETS 22.39
4 KERLY KALLAS 23.08
5 KÄTTRIIN REMMELG 23.18
6 MARIA VALK 24.14
7 SIRET LÄÄNE 24.40
8 LINDA- MARIA SIMO 24.46
9 LINDA KASELA 27.02
10 MARGIT KUUSE 27.20
11 KRISTIINE SILK 27.48
12 KARMEN KARJA 27.49
13 KADRIANN RUUL 28.32
14 KATARINA VUKS 34.06
15 PILLE-RIIN VIIN 34.07
16 LIIS LAND 38.02

NOORMEHED:
I KUSTU KÜNNAPAS 17.09
II RISTO PÜSSIM 17.50
III PATRICK PARTS 18.39
4 KARMO SILM 18.44
5 MATTIAS MALK 19.09
6 JÜRGEN HANSON 19.49
7 TRAVIS OLLE 20.43
8 MATTIAS DONNER 22.28
9 KERMO KALA 23.15
10 ANDREAS KOTTER 23.26
11 STEN SIHVER 23.30
12 STEN MARTIN KABRITS 24.44
13 RASMUS KUUSE 25.02
14 ALEKSANDER KALA 29.06
15 MEELIS SÕMER 29.10

NAISED:
I LIIS REMMELG 21.39
II KRISTI HEILMAN 22.12
III MARJU KUUSE 23.22
4 KRISTIN VEIMER 23.41
5-6 REILI RAND 24.33
5-6 LILJAN LEO 24.33
7 KRISTA KALLAS 24.47
8 REET EESTLEOL 24.48
9 ELEN MARIPUU 27.25
10 LIISI KIRCH 28.00
11 LAIVI JOARAND 28.48
12 LEA LEO 29.58
13 OKSANA PÄRN Katkestas

MEHED:
I MADIS ANNUS 15.36
II PRIIT PARTS 15.57
III ALO ALTEMENT 17.04
4 ALLAR LEO 18.00
5 TIMO VARES 18.43
6 ULVAR SUVE 18.58
7 HANNES TEIDLA 19.09
8 ANDREAS MALK 19.10
9 AIN KOTTER 19.12
10 MAREK PAUKLIN 20.40
11 MAREK KUUM 22.07
12 MÄRT MARIPUU 22.08
13 TIIT ROHTVEE 22.10
14 INDREK LEPIK 23.54


LASTEJOOKSUD:

3.-4.aastased

I KARL OTS
II OTTO THOR LIPS
III ANTON LIIT
4. ROBIN PAUKLIN
5. ROBERT TÄHISTE
6. ELIISABET PÕDER
7. SEBASTIAN VÄÄRTNÕU
8. KAIRIIN KIRCXH
9. SIMONE LINKOV
10. ART EUGN REMMELG
11. MERIBEL RANDMA
12. LAURA SIRANGELO
13. LEEMET LAUR
14. HERMAN NABI
15. MARIA ABEL
16. STIG ROGER KÜTTIM
17. AXEL BRUNO KARK
18. RASMUS ROHTVEE
19. ERIKO PAHTMA
20. EMILIA PRINTSMANN
21. MARTIN VIILUKAS
22. HANNES SÕMER
23. NORA BARINOV
24. HUGO OAGO
25. JOHAN KADAK
26. LENAR LAUR

5.- 6 .AASTASED

I KAUR RANDMA
II MIRTEL RANDMA
III MARKUS LUUKAS HERMAN
4. LISANNA ROHTVEE
5. HANNA KUUM
6. LINDA KURVITS
7. EMMA PÜSSIM
8. JOHANNA TREI
9. RAINER SILK
10. LISANDRA MAI
11. OTT LUKKONEN
12. LISANDRA PITSUK
13. MARII MÄEKASK
14. ELEANORA PRINTSMANN
15. ADELE ELISE REMMELG
16. JOHANNA VIILUKAS
17. VIIVI TAMM
18. RAINI KADAK
19. NELELIIS KOBAR
20. FLORENCE MARIA ABNER
21. HELEEN PÜTSEP
22. EMMA TENDERMANN
23. DEISY KARK JAARMA
24. JÜRI PIK

7.- 8.aastased TÜDRUKUD

I MARTA MARIPUU
II KEITLIN ROHTVEE
III ANETE TIKKA
4. MARLEEN TURSK
5. FRIDA PAJO
6. EMILY KUUSING
7. VIVIKA TAMM
8. MARION EESTLEOL
9. LAURA MARIA LAUR
10. LOTTE ELISE LAUR
11. LIV GRETE LINKOV
12. ELIISA SIRANGELO
13. MIA PIK

POISID 7.-8. aastased

I OSKAR LIPS
II VILLEM KURVITS
III OLIVER KALLAS
4. LEINAR KALLAS
5. KEITO KUUR
6. ATS MARKUS OLESK
7. OLIVER PINTSUK
8. JAANUS PÜVI
9. MARTTI OPIKOV
10. MEELIS PÜVI

9. - 10. AASTASED

TÜDRUKUD
I STELLA ANETE PAUKLIN
II MIA MARIA HINNOBERT
III SASKIA LUKKONEN
4. LOVIISA LEPIK
5. MIA-MARIE MALK
6. KÄTLIN MAST
7. HELISA TARTU

POISID
I JANORI REMMELG
II ANDRIS PÄHN
III GREGOR ROBIN LINKOV
4. FRANZ LENNON ABNER
5. KARL ARTUR VALK
6. VILLEM LUKKONEN
7. KARL AUGUST KALA
8. TOOMAS SÕMER
9. JOEL PIK