pühapäev, 20. mai 2018

Kergejõustiku teisipäevak

Kergejõustiku teisipäevak 10.05.2018 Kärdla staadionil

T U14 60m*
1. Margareeta Käär 28.04.2006 11,5

T U16 60m*
1. Helena Pruul 25.01.2004 9,0

T U14 Kaugushüpe
1. Margareeta Käär 28.04.2006 3,55

T U16 Kaugushüpe
1. Helena Pruul 25.01.2004 4,49
2. Sofia Saarnak 08.03.2004 3,83

T U18 Kaugushüpe
1. Kelly Nurk 31.07.2001 4,72
2. Kristina Joarand 04.03.2001 4,56
3. Anna-Brita Tall 11.03.2001 4,54

N Kaugushüpe
1. Tiina Koit 17.07.1981 4,68

T U16 Kuulitõuge (3kg)
1. Sofia Saarnak 08.03.2004 10,53

T U18 Kuulitõuge (3kg)
1. Kristina Joarand 04.03.2001 9,77
2. Anna-Brita Tall 11.03.2001 9,31

N Kuulitõuge (4kg)
1. Tiina Koit 17.07.1981 8,96

T U14 Kettaheide (0,6kg)
1. Margareeta Käär 28.04.2006 15,20

T U16 Kettaheide (0,6kg)
1. Sofia Saarnak 08.03.2004 19,93
2. Helena Pruul 25.01.2004 17,50

T U18 Kettaheide (1kg)
1. Kelly Nurk 31.07.2001 22,45

N Kettaheide (1kg)
1. Tiina Koit 17.07.1981 26,28

T U18 600m*
1. Kristina Joarand 04.03.2001 1,55,3

M U20 Kuulitõuge (6kg)
1. Edgar Liiber 27.12.1999 13,86
2. Priit Sauer 01.03.1999 12,07

M U20 Kettaheide (1,75kg)
1. Edgar Liiber 27.12.1999 46,61
2. Priit Sauer 01.03.1999 31,78

*Käsiajavõtt


Peakohtunik: Toivo Pruul
Peasekretär: Marta Eller

neljapäev, 17. mai 2018

Emmaste emadepäevajooks


EMMASTE EMADEPÄEVAJOOKS 2018



Emad ja vanaemad

Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Ave Tartu
15.02.70
22

II
Heli Anderson
15.11.69
16


Hannela Post
05.06.80
41

III
Ljuba Agavits
30.09.85
43


Jane Üksik
20.12.84
45


Tiina Koit
17.07.81
20
2.56.29
I
Liina Remmelg
22.10.91
21


Regina Paulus
27.01.77
24


Kersti Lehtsaar
07.11.74
23


Kätlyn Kaevandes
30.04.82
31


Merilin Kaevandes
02.06.80
28


Katre Pruul
19.01.76
29


Heli Tuisk
25.06.68
201


Kaja Tuisk
24.10.88
202


Raili Luberg
09.07.85
203


Merje Kikaks
07.04.70
204


Nelly Albert
27.08.15
205







Kuni 3-aastased

Nimi
Nelly Albert
Steven Raudhain
Mart Ots





4-5 aastased

Nimi
Elisabeth Vannas
Jako Pisa
Karl Ots
Romet Jaakson
Art Eugen Remmelg
Arabella Danieljants




6-7 aastased

Ralf Pruul
Johanna Trei
Agatha Katariina Käär
Sofia Post
Lotta-Liisa Kaevand
Kadri Tuberg
Adeele Eliise Remmelg
Ragnar Rebel
Karl Johannes Kikas





8-9 aastased

Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Hanna Pruul
28.10.08
25
1.53.15
II
Birgit Rand
03.04.09
26
1.50.50
I
Eelika Vander
18.02.10
27
2.20.90
III





Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Joel Remmelg
07.09.09
32
1.43.70
I
Erki Pranno
07.08.09
34
2.48.70
III
Marten Miller
10.11.08
37
1.48.09
II





10-12 aastased

Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Mattias Mets
08.07.05
331
2.18.30
II
Samuel Sülla
16.07.05
311
2.17.00
I
Rasmus Jaakson
06.02.05
19
2.56.38
V
 Juss Jaakson
06.02.08
312
3.01.19
VI
Erik Pruul
24.01.06
377
2.32.19
IV
John-Ragnar Kadakas
24.01.06
379
2.23.85
III
Oliver Post
23.03.08
381
3.05.69
VII



Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Heliise Tartu
12.07.07
18
2.57.63
II
Kätlin Mast
11.05.07
17
3.07.69
IV
Veronica Ellermäe
21.11.07
380
2.58.94
III
Margareeta Käär
28.04.06
374
2.23.56
I





13-15 aastased

Helena Pruul
25.01.04
53
3.02.17
I



Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Tobias Remmelg
15.06.04
38
2.54.00
II
Erki Vander
05.04.03
39
3.14.35
III
Reino Jätsa
08.03.05
40
3.28.55
IV
Reiko Kattel
16.10.06
376
3.48.74
V
Kristjan Ugam
26.10.02
382
2.39.29
I





7,5 kilomeetrit



Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Helen Tammeveski
21.05.94
44
46.10.25
VI
Anni Kingsepp
26.02.90
35
36.18.94
I
Maarika Matt
11.12.77
36
43.44.22
VI
Mare Rebel
27.03.89
30
41.12.85
III
Gerda Danieljants
23.03.85
33
40.16.38
II
Tiina Koit
17.07.80
20
42.38.59
IV



Nimi
Sünniaeg
Võistlusnr
Aeg
Koht
Raivo Piil
18.04.74
333
41.30.85
IV
Alar Remmelg
06.04.84
360
34.27.23
I
Urmas Luuk
9.11.87
378
42.05.23
V
Hergo Tasuja
20.10.86
383
35.14.27
II
Kristjan Ugam
26.10.02
382
44.28.94
VI
Märt Kesküla
19.07.76
372
37.05.83
III






Peakorraldaja: Anne-Mall Reinu
Rajameister: Tõnis Saarnak
Registratuur: Kristel Pisa
Fotograaf: Kätlin Tammeveski
Ajavõtjad: Debora Saarnak, Mari-Liis Kerk, Liina Lepamaa
Eessõitja: Taaniel Remmelg
Rajaturvajad: Rauno Rand,  Argo Elken, Taaniel Remmelg, Sofia Saarnak, Anna Elisabeth Remmelg, Tõnis Saarnak
Liikluskorraldus:  Anne-Mall Reinu
Peasekretär: Hergo Tasuja
Õhtujuht: Janno Elmi