kuupäev
|
Võistluse algus
|
Võistluse nimi
|
koht
|
korraldaja
|
12.09
|
9.30
|
Hiiumaa MV jalgpallis 1.-3.klass ja tüdrukute MV
|
Emmaste
|
Hergo Tasuja
|
16.09
|
9.30
11.00
|
Hiiumaa MV teatejooksus
Hiiumaa MV kergejõustiku mitmevõistluses
|
Kärdla staadion
|
Toivo Pruul
Toivo Pruul
|
18.09
|
13.00
|
Hiiumaa MV discgolfis
|
Paluküla
|
Uno Kõiv
|
25.09
|
9.30
|
Hiiumaa MV jalgpallis 4.-9.klass
|
Emmaste
|
Hergo Tasuja
|
01.10
|
12.30
|
Hiiumaa MV jooksukrossis
|
Palade metsastaadion
|
Uno Kõiv
|
12.10
|
12.00
|
Hiiumaa MV jalgrattasõidus
|
Emmaste
|
Hergo Tasuja
|
13.11
|
15.30
|
Hiiumaa MV võrkpallis 10-12. klass P+T+õpetajad I etapp
|
Kärdla
|
Siiri Sülla
Ülari Kaibald
|
27.11
|
9.30
|
Hiiumaa „Tähelepanu,Start!“
1.-3.klass rahvastepall
|
Palade spordihoone
|
Uno Kõiv
Maarika Kiislar
|
04.12
|
9.30
|
Hiiumaa MV 3-3 korvpallis 4.-7.klass T + P
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
11.12
|
9.30
|
Hiiumaa MV rahvastepallis 4-5 klass
Algklasside kabe
|
Kärdla
Kärdla
|
Ülle Paasoja T
Ülari Kaibald P
Arvo Rist
|
20.01
|
9.30
|
Sisekergejõustik (jooksud)
4.-12.klass
|
Emmaste
|
Hergo Tasuja
|
15.01
|
12.00 (8.-9. kl)
15.00 (gümn.) |
Hiiumaa MV 3-3 korvpallis 8.-9. klass T + P ja 10.-12. klass T + P
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
28.01
|
9.30
|
Sisekergejõustik (hüpped, kuul)
4.-12.klass
|
Kärdla
|
Toivo Pruul
|
06.02
|
15.00
|
Hiiumaa MV võrkpallis 10-12. klass P+T+õpetajad II etapp
|
Kärdla
|
Siiri Sülla
Ülari Kaibald
|
18.02
|
11.00
|
Hiiumaa MV võrkpallis 8.-9.klass
|
Kärdla
|
Ülari Kaibald
|
18.02
|
11.00
|
Hiiumaa MV kabes 4.-6. klass 7.-9.klass
|
Kärdla Kultuurimaja
|
Arvo Rist
|
Spordimälumäng „Bumerang“
|
kodukoolides
|
Hergo Tasuja
|
||
19.02
|
12.00
|
Hiiumaa MV korvpallis 6.-7.klass P
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
26.02
|
12.00
|
Hiiumaa MV korvpallis 8.-9.klass
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
04.03
|
12.00
|
Hiiumaa koolinoorte ujumine
1-12.klass
|
Käina
|
Triinu Schneider
|
05.03
|
12.00
|
Hiiumaa MV korvpallis tüdrukutele 8.-9 ja 4-5.kl
|
Kärdla
|
Ülle Paasoja
|
06.03
|
12.00
|
Hiiumaa minivõrkpall 4.-6.klass
|
Kärdla
|
Ülari Kaibald Siiri Sülla
|
13.03
|
10.00
|
Hiiumaa MV korvpallis tüdrukutele 6.-7 ja 10-12.klass
|
Kärdla
|
Ülle Paasoja
|
16.04
|
12.00
|
Hiiumaa MV sulgpallis
|
Palade
|
Uno Kõiv
|
07.05
|
15.00
|
Hiiumaa MV orienteerumises
|
Leemeti, Emmaste
|
HOK
|
08.05
|
12.00
|
Kärdla Kevad korvpallis 2 - 2
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
19.05
|
9.30
|
Hiiumaa MV kergejõustikus
|
Kärdla
|
Toivo Pruul
|
21.05
|
10.00
|
Hiiumaa tänavakorvpall
|
Kärdla
|
Mati Kiiver
|
28.05
|
9.30
|
Algklasside olümpia
|
Kärdla
|
Anneli Ilumets
|
11.06
|
11.00
|
Hiiumaa MV discgolfi paarismängus
|
Paluküla
|
Uno Kõiv
|
Et tegemist on esialgse kavaga, mis koostatud enne õppeaasta algust, siis võivad erinevatel põhjustel võistluste ajad muutuda.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar