teisipäev, 21. jaanuar 2020

Koolinoorte 3x3 korvpall


Hiiumaa noorte MV 3 x 3 korvpallis 8.-9.kl. / 10.-12.kl. noormehed 16.01.2020 Kärdlas

A-alagrupp

Jrk

 VÕISTKOND

    1.

     2.

     3.

Punktid

Koht
 1.
Kärdla II

 

     2
  5 : 3
     2
  4 : 3
   4p

I

 2.

Lauka I
     1
  3 : 5

 

     2
  6 : 5
   3p

II

 3.

Käina
     1
  3 : 4
     1
  5 : 6

 

   2p

III


B-alagrupp

Jrk

 VÕISTKOND

    1.

     2.

     3.

     4.

Punktid

Koht
 1.
Kärdla I

 

     2
 14 : 6
     2
 15 : 0
     2
 15 : 0

   6p

I

 2.

Lauka II
     1
  6 : 14

 

     2
 10 : 4
     2
 10 : 1

   5p

II

 3.

Kärdla -7
     1
  0 : 15
     1
  4 : 10

 

     2
  9 : 2

   4p

III

 3.

Palade
     1
  0 : 15
     1
  1 : 10

     1

  2 : 9

   3p

4.


I poolfinaal                                                           II poolfinaal

 Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Jrk

 VÕISTKOND

     1.

     2.
A-1

Kärdla II

 

 3 : 1
A-2
Lauka I
  
 4 : 14

B-2

Lauka II
 1 : 3

 

B-1
Kärdla I
14 : 4



5.- 6. koht

  Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
A-3

Käina

12 : 1
  5.
B-3

Kärdla -7
1 : 12

  6.

3.- 4. koht

  Jrk.

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
   1.

Lauka II

1 : 12
4.
   2.

Lauka I
12 : 1

III
1.- 2. koht

  Jrk.

  VÕISTKOND

    1.

     2.

Koht
   1.

Kärdla II

1 : 15
II
   2.

Kärdla I
15 : 1

I


1. koht : KÄRDLA I – Trevor Püssim, Ronet Robas, Kaspar Kalmus, Andro Suuster
2. koht : KÄRDLA II – Karl Aleks Talvi, Oliver Piil, Jesse Jürimäe, Tomi Teras
3. koht : LAUKA I – Trevor Marcus Heido, Kardo Liinjärv
4. koht : LAUKA II – Kermo Kala, Karmo Silm, Karl-Artur Valk
5. koht : KÄINA – Karl Markus Rool, Kermo Platov, Miko Sedrik, Eduard Transtok
6. koht : KÄRDLA 7 – Kristjan Vesingi, Meelis Sõmer, Aivar Lukk, Alo Reitav
7. koht : PALADE – Martin Nurk, Aiko Kaasik, Heino Reinpal


10.-12. klass noormehed

Jrk

 VÕISTKOND

    1.

     2.

     3.

     4.

Punktid

Koht
 1.
HG-10

+25

     2
 10 : 1
     1
  5 : 6
     2
 10 : 6

   5p

I

 2.

HG-11
    1
 1 : 10

+17

     2
  4 : 3
     2
 12 : 1

   5p

III

 3.

HG-12/1
    2
 6 : 5
    1
  3 : 4

+24

     2
 15 : 1

   5p

II

 3.

HG-12/2
    1
 6 : 10
    1
 1 : 12

     1

 1 : 15

   3p

4.


FINAAL : HG-10 vs HG-12/1   4 : 7


1. koht : HG-12/1 – Arbo lepamaa, Maitis Roosimaa, Aleksander Silk, Steven Ruus
2. koht : HG-10 – Quentin Apri, Mihkel Mattias Proos, Johannes Niinemäe, Jaanus Sõmer
3. koht : HG-11 – Henro Orav, Hargo Liiving, Indrek Nõulik, Raiko Uus
4. koht : HG-12/2 – Raiko Apri, Artur Reitalu, Jandre Savenkov


Kohtunikud : Risto Merimaa & Kristjan Hinno

Peakohtunik : Mati Kiiver

neljapäev, 9. jaanuar 2020