reede, 1. mai 2015

Saalihoki

Helsingborgis algas saalihoki U19 MM-finaalturniir. Eesti meeskond mängis avakohtumises Austraaliaga ja võitis tulemusega 8:3 (0:0; 3:0; 5:3).
Esimene kolmandik lõppes väravateta viigiga, kuid teise kolmandiku lõpuks juhtis Eesti 3:0 ja viimase kolmandiku keskel juba 6:0. Mängu lõpus said vastased kolm väravat, millele Eesti vastas veel kahega.
Tarvo Kivisilla sai kirja 2 väravat ja 1 söödu ning Ken Pähn 1 värava ja 2 söötu.
Pildid mängust.

Teise mängu kaotas Eesti tulemusega 3:9 (2:4; 1:0; 0:5) Saksamaale.
Eesti jäi kohtumise alguses kiirelt 0:2 kaotusseisu, kuid 5. minutil seadis standardolukorras Tanel Kasenurm (söötja Ken Pähn) mänguseisuks 1:2.
Seejärel mäng võrdsustus ning Eesti sai avakolmandiku lõpuks kirja veel ühe värava (Tarvo Kivisilla, söötja Ken Pähn) vastase kahe vastu.
Teise kolmandiku ainsa tabamuse autoriks oli Ken Pähn.
Mängu tipphetked.

Alagrupi viimases mängus võitis Eesti tulemusega 15:2 (3:0; 4:1; 8:1) Jaapani ja saavutas Saksamaa järel alagrupis 2. koha, mis tagas pääsu poolfinaali. Seal ootab ees Taani.