Neljapäev, 10. oktoober 2019

Koolinoorte teatejooksud

PENDELTEATEJOOKS 8x60m
4.-5. kl
1. Kärdla II Alari Valgma Mia-Maria Loigom 1.24,3
Anri Rappu Hanna-Maria Simson
Martin Põllu Karoliine E. Kuli
Kaspar Kaasik Ene Leigri
         
2. Kärdla I Renar Ild Elisabeth Eentalu 1.25,5
Oskar Lips Lenna Vals
Raiden Õunapuu Mia Kalmus
Mattias Juhe Marta Maripuu
         
3. Emmaste Karel Aaslepp Mari-Liis Siimuste 1.27,1
Joel Remmelg Kristella Kivisaar
Marten Miller Veronica Ellermäe
Oliver Post Birgit Rand
6.-7. klass
1. Kärdla II Meelis Sõmer Lotta Vals 1.17,4
Kristjan Vesingi Helen Talu
Samuel Kask  Merild Õunapuu
Aivar Lukk Herta Kesküla
         
2. Kärdla I  Sten-Erik Koit Liisi Koppel 1.17,7
Andris Pähn Kirsika Vasar
Kristjan Kabanen Helisa Tartu
Andres Kuuse Merily Lõndso
8.-9. klass
1.  Kärdla II Markus Kivi Cesslyn Pass 1.13,2
Jako Teller Liisu Koppel
Jorgen Kuivonen Sofia Saarnak
Eduard-M. Lilleõis Agnes K. Selirand
         
2.  Kärdla I  Kevin Joarand Lisett M. Sarapuu 1.15,4
Kevin Saarnak Maria Eller
Trevor Püssim Kreete Pilv
Oliver Piil Jandra-L. Uusmaa
10.-12. klass
1.  HG III Rein Reinu Kelly Nurk 1.09,9
Aleksander Silk Anna-Brita Tall
Steven Ruus Kristina Joarand
Gregori Kuuse Annabel Pielberg
         
2. HG I  Quentin Apri Stiina Lepamaa 1.11,4
Jaanus Sõmer Elisabeth Rehepapp
Alois Rosenstok Maribel Tubala
Holger Sepma Karoliina Pilv
         
3. HG II Kert Kütt Sofia Apri 1.14,2
Indrek Nõulik Eliise Kaups
Henro Orav Susan Začek
Markus Pink Emma Vohu
TEATEJOOKS 4X100m
4.-5. kl T
1.  Kärdla II Mia-Maria Loigom 1.12,6
Hanna-Maria Simson
Karoliine E. Kuli
Ene Leigri
       
2.  Kärdla I  Elisabeth Eentalu 1.13,0
Lenna Vals
Mia Kalmus
Marta Maripuu
4.-5. kl P
1.  Käina/
Emmaste
Joosep Kruusimägi 1.07,3
Marten Miller
Mikk Vallikivi
Evert Kraavik
       
2. Kärdla II Oskar Lips 1.07,8
Raiden Õunapuu
Mattias Juhe
Renar Ild
       
3. Kärdla PK Kaspar Kaasik 1.08,7
Martin Põllu
Anri Rappu
Alari Valgma
6.-7. kl T
1. Kärdla III Lotta Vals 1.03,5
Helen Talu
Merild Õunapuu
Herta Kesküla
       
2. Kärdla III Liisi Koppel 1.04,4
Kirsika Vasar
Helisa Tartu
Merily Lõndso
     
3. Kärdla IV Teneliis Vahtras 1.05,8
Eleriin Vaher
Angela Soovik
Emma Rajaveer
     
4. Kärdla II  Maria L. Paat 1.09,6
Lisandra Liit
Elisabeth Niglas
Elise Lota Välba
6.-7. kl P
1. Kärdla II Saamuel Kask 1.02,5
Aivar Lukk
Markus Tisler
Meelis Sõmer
       
2. Kärdla I  Kristjan Kabanen 1.04,4
Andres Kuuse
Ero Reitav
Andris Pähn
       
3. Käina Kermo Jääger 1.05,5
Kermo Põtter
Karl Kustas Toimra
Markus A.A. Henno 
8.-9. kl T
1. Kärdla I Lisett M. Sarapuu 1.01,3
Maria Eller
Kreete Pilv
Jandra-L. Uusmaa
       
2. Kärdla II Cesslyn Pass 1.01,9
Liisu Koppel
Sofia Saarnak
Agnes K. Selirand
8.-9. kl P
1. Lauka PK Kardo Liinjärv 53,1
Kermo Kala
Henri Lilp
Karmo Silm
       
2. Kärdla I Trevor Püssim 53,6
Oliver Piil
Kevin Saarnak
Kevin Joarand
       
3. Kärdla II Markus Kivi 54,9
Jorgen Kuivonen
Eduard-M. Lilleõis
Jako Teller
       
4. Käina  Miko Sedrik 56,7
Eduard Transtok
Kevin Põtter
Kaspar Tammeveski
10.-12. kl T
1. HG III Kelly Nurk 57,2
Anna-Brita Tall
Kristina Joarand
Annabel Pielberg
       
2. HG I  Stiina Lepamaa 1.03,0
Karoliina Pilv
Maribel Tubala
Elisabeth Rehepapp
       
3. HG II  Sofia Apri 1.05,0
Eliise Kaups
Susan Začek
Emma Vohu
10.-12. kl P
1. HG I Quentin Apri 51,1
Alois Rosenstok
Jaanus Sõmer
Holger Sepma
       
2. HG II Kert Kütt 51,2
Indrek Nõulik
Henro Orav
Markus Pink
       
3. HG III Rein Reinu 52
Aleksander Silk
Steven Ruus
Gregori Kuuse

Koolinoorte mitmevõistlus

Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused mitmevõistluses, 24. september 2019, Kärdla staadionil

Poisid
4.-5. kl Nimi Kool 60 m Kaugushüpe Pallivise 1000 m Summa
1. Oliver Tikerpuu Palade 9,8 387 3,65 292 34,10 326 4.04,4 332 1337
2. Evert Kraavik Käina 10,5 250 3,12 169 44,55 472 3.58,5 374 1265
3. Oskar Lips Kärdla 10,1 325 3,36 222 29,31 261 3.56,6 388 1196
4. Janori Remmelg Lauka 9,61 429 3,55 267 38,12 382 4.45,4 104 1182
5. Marten Miller Emmaste 9,61 429 3,05 155 37,70 376 4.26,7 193 1153
6. Rainer Tikerpuu Palade 10,3 286 3,58 274 33,01 311 4.20,3 229 1100
7. Mattias Juhe Kärdla 10,1 325 3,42 236 31,54 291 4.25,0 202 1054
8. Oliver Post Emmaste 10,2 306 3,33 215 32,93 310 5.00,1 51 882
9. Karel Aaslepp Emmaste 10,8 198 3,09 163 28,75 253 4.23,5 211 825
10. Silver Paes Palade 10,6 232 2,91 127 31,42 289 4.54,3 70 718
11. Joosep Kruusmägi Käina 11,6 86 3,02 149 38,18 382 4.46,3 100 717
12. Madis Erik Mežulis Emmaste 10,7 215 3,02 149 21,71 159 4.30,5 173 696
13. Renar Ild Kärdla 10,6 232 2,82 111 28,66 252 4.53,3 73 668
14. Raiden Õunapuu Kärdla 10,6 232 2,72 93 28,12 244 5.03,4 42 611
15. Kristo Kesküla Emmaste 11,4 111 2,96 137 27,52 236 4.43,9 110 594
16. Joel Remmelg Emmaste 11,2 138 2,87 120 28,95 256 5.04,1 40 554
17. Juss Jaakson Emmaste 10,6 232 2,6 74 23,32 180 5.04,8 38 524
18. Robert Rannu Suuremõisa 11,7 75 2,77 102 32,71 307 5.46,0 0 484
6.-7. kl Nimi Kool 60 m Kaugushüpe Pallivise 1000 m Summa
1. Meelis Sõmer Kärdla 8,5 705 4,41 505 30,92 282 4.16,3 254 1746
2. Karl Kustas Toimra Käina 9,3 501 3,87 349 38,31 384 5,05,5 36 1270
3. Erik Pruul Emmaste 10,7 215 3,32 213 27,19 232 4.06,3 319 979
4. Kristjan Kabanen Kärdla 9,2 525 0 0 38,37 385 5.05,6 36 946
5. Aivar Lukk Kärdla 10,8 198 2,95 135 35,39 344 4.16,4 253 930
6. Saamuel Kask Kärdla 10,5 250 3,47 247 26,11 217 4.50,7 83 797
7. Kermo Jääger Käina 10,5 250 3,56 269 28,40 248 5.21,0 7 774
8. Markkus Maar Palade 10,2 306 2,98 141 33,95 324 5.35,0 0 771
9. Kristjan Vesingi Kärdla 11,6 86 0 0 42,59 444 5.21,6 6 536
Sten-Eric Koit 9,9 366 2,57 69 37,62 375 0 810
Markus A. A. Henno Käina 10,3 286 2,62 77 32,56 305 0 668
8.-9. kl Nimi Kool 60m Kaugushüpe Kuulitõuge 1000 m Summa
1. Kardo Liinjärv Lauka 8,1 818 4,76 616 9,33 628 3.21,8 689 2751
2. Eduard Transtok Käina  8,3 761 4,46 520 11,01 785 3.48,2 454 2520
3. Kermo Kala Lauka 8,2 789 4,65 580 10,14 703 3.50,7 434 2506
4. Sten Sihver Lauka 8,9 599 4,61 567 8,67 568 3.17,7 729 2463
5. Karmo Silm Lauka 8,6 678 4,59 561 7,49 462 3.17,3 733 2434
6. Martin Nurk Palade 8,5 705 4,85 646 9,54 647 3.59,6 366 2364
7. Henri Lilp Lauka 9,4 477 4,05 399 10,81 766 3.45,22 478 2120
8. Trevor Püssim Kärdla 8,8 630 4,45 517 9,75 667 4.36,56 143 1957
9. Oliver Piil Kärdla 8,8 628 4,28 465 8,41 544 4.36,55 143 1780
10. Miko Sedrik Käina  9,9 366 3,67 297 7,89 498 4.15,5 259 1420
Kevin Põtter Käina  8,5 705 0 0 8,41 544 0 1249
* TV 10 OS punktitabel