Teisipäev, 30. juuni 2015

Orienteerumine

Kenny Kivikas saavutas Soomes kõrgetasemelisel Huippuliiga etapil orienteerumissprindis kuuenda koha.
Naiste jooksus oli Elo Saue 32.
Kenny on Anu ja Toivo Saue tütrepoeg. Tema ema on Elo Saue ja isa Eero Kivikas, kes  on mitmekümnekordse Eesti meistri Arvo Kivikase poeg. Nii et häid geene noormehel jagub.

Kergejõustik

Kergejõustiku teisipäevak Kärdla staadionil 16.06.2015

Naised

200m
TD
1. Siret Lääne          05.03.2005                       42,7
2. Anna-Elizabeth Vetemaa                            44,4
TC
1. Stella Reinumägi         31.01.2002          29,4
TB
1 . Kristina Joarand   04.03.2001                 29,1
2. Kelly Nurk           31.07.2001                     30,1

kaugushüpe
TD
1.   Siret Lääne            05.03.2005                     3,38
2.   Anna-Elizabeth Vetemaa                             2,60
TB
1. Kelly Nurk             31.07.2001               4,74
2. Kristina Joarand        04.03.2001             4,69
NJ
1. Anet Post                24.10.1996                 5,15

kuulitõuge
TB (3kg)
1. Kristina Joarand        04.03.2001              8,66
NV (3kg)
1. Marika Koppel        22.04.1969                 10,19

kettaheide
TB (0,75kg)
1. Kristina Joarand       04.03.2001                   26,16
2. Kelly Nurk             31.07.2001                    20,65
3. Anna-Brita Tall           11.03.2001             17,65
NN (1kg)
1. Kärolin Puusild         12.11.1995                22,14

odavise
TB (400g)
1. Kristina Joarand      04.03.2001               24,09
2. Kelly Nurk       31.07.2001                    19,94
NV (600g)
1. Marika Koppel          22.01.1969            21,56

1500m
TC
1.  Stella Reinumägi     31.01.2002           6,15,0

Mehed

200m
PE    
1.  Karl Aleks                03.05.2007                     43,8
PD
1. Sven-Marti Pajuri          15.02.2004                34,3
2. Juhan Tõnu Toots          21.05.2005                 34,9
3. Leon Tammel                 16.11.2004                    42,1
PC
1.  Jaron Truumaa          06.06.2002                   32,8
2. Kristjan Ugam         26.10.2002                    36,6
PB    
1. Jaan-Martin Ugam            01.06.2000               32,2
M
1. Hergo Tasuja             20.10.1986               25,6

kaugushüpe
PE
1. Karl Aleks              03.05.2007                    2,58
PD
1. Sven-Marti Pajuri                  15.02.2004                         3,97
2. Juhan Tõnu Toots                 27.05.2005                         3,68
3. Oliver Kongo                    10.11.2004                             3,34
4. Leon Tammel            16.11.2004                                  3,11
PC
1. Kristjan Ugam       26.10.2002                       3,89
PB
1. Jaan-Martin Ugam        01.06.2000                3,92
PA
1. Edgar Liiber           27.12.1999                      4,81
M
1. Hergo Tasuja      20.10.1986                      4,75

kuulitõuge
PD (2kg)
1. Alar Reiljan                    24.05.2004                          7,71
2. Tristan Talts                   20.04.2004                            5,87
3. Jan Joonas Pevkur           27.08.2004                           5,65
PC (3kg)
1. Karl-Johan Faal         04.10.2003                   8,10
PA (5kg)
1. Edgar Liiber             27.12.1999           12,84
M (7kg)
1. Hergo Tasuja                  20.10.1986                    9,79

kettaheide
PB (1kg)
1. Jaan-Martin Ugam               01.06.2000                            15,04
PA (1,5kg)
1. Edgar Liiber                    27.12.1999                          34,88
2. Priit Sauer                      01.03.1999                          23,96
M (2kg)
1. Allan Sadul            28.07.1988                                     51,81

odavise
PD (400g)
1.  Alar Reiljan                         28.05.2004                             21,72
2.  Jan Joonas Pevkur               27.08.2004                    13,83
3.  Tristan Talts                         20.04.2004                   13,81
4.  Oliver Kongo                       10.11.2004                  11,66
PC (400g)
1.   Jaron Truumaa                     06.06.2002                   24,12
2.  Karl-Johan Faal                       04.10.2003                  20,03
3.  Kristjan Ugam                      26.10.2002                 17,70
PB (500g)
1.  Jaan-Martin Ugam                01.06.2000                  26,71
PA (600g)
1. Edgar Liiber                           27.12.1999                 44,50
M (800g)
1. Hergo Tasuja                           20.10.1986              35,58


Peakohtunik: Toivo Pruul

Pühapäev, 28. juuni 2015

Orienteerumine

Hiiumaa orienteerujatel oli võistlusterohke nädalalõpp.

Laupäeval osaleti Põlva sprindil. Kohaks Põlva linn (Rajameister: Kalle Ojasoo). Kõik tulemused.

M14
5. Kustu Künnapas

M21
6. Ott Rakkaselg
11. Mati Mägi
14. Taivo Timmusk

M55
2. Toivo Saue  +0.58 võitjale

N12
1. Eliise Kesküla  edu järgmise ees 1.10
6. Herta Kesküla
7. Maria Eller

N14
2. Siiri Talts  +0.14
3. Helena Maripuu  +0.33

N21
6. Ade Timmusk

N55
8. Anu Saue

Reedest pühapäevani vältas XXVII KOPRAKARIKAS.

LÜHIRADA 26.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)
TAVARADA 27.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)
LÜHENDATUD TAVARADA 28.06.2015 Hatiku (Rajameister: Raido Mitt)

Kolme päeva koondtulemused

M14
4. Kustu Künnapas

M21T
1. Ott Rakkaselg
2. Taivo Timmusk
3. Mati Mägi

M65
1. Toivo Saue 

N8 nöörirada
3. Marta Maripuu

N10 nöörirada
1. Maria Eller
6. Herta Kesküla

N12
1. Eliise Kesküla

N14
2. Siiri Talts

N65
2. Anu Saue

Kõva mehe jooks

8. Kõva Mehe Jooks
27. juuni 2015

Distants 10 km
Võitis Sander Vaher ajaga 47:07.5.
Kuues oli Steven Linkov ajaga 52:44.9  Hiidlastest jäid silma veel tiimina Kõvad saunatagused võistelnud Reio Kattel, Aare Ristmägi ja Heini Siirus. Kohad 234-236, aeg võrdselt 1:11:48.8. Aga ka vend-õde Kasper ja Karin Pisa, kes olid vastavalt 391. ja 392., Karin naistest 48. Aeg neil 1:22:12.7 Lõpetas 537 jooksjat.
Osalejatele tegid raja läbimise meeldejäävalt raskeks jõe ületamine, üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud, kirjutab Jooksuportaal.ee.

Kogu protokoll.
Delfi Spordi fotogalerii.

Laupäev, 27. juuni 2015

Korvpall

Tallinna meistrivõistlused korvpallis toimusid 3 ja 5 juunil Kalevi spordihallis ja sinna pääsesid neli paremat võistkonda põhiturniirilt. Hiidlased Risto Merimaa, Fredi Raba ja Heikki Pukk said kaela hõbemedali.



Merimaa võttis võistlused kokku: "Meie läksime kokku tiimiga Linnujalad, kus mängisid näiteks Martin Dorbek ja Jaan Puidet ning suutsime nad alistada koguni 103:66. 
Teises poolfinaalis kohtusid Nordea ja TTÜ. Seal mängus tuli TTÜ-l, kus enamuses mängisid meistriliiga mängijad, tunnistada lisaajal Nordea paremust 110-102.
5.juunil toimunud finaalmängus kaotasime meie Nordeale 103-74. Mäng oli tasavägine kuni 3nda veerandini, siis lagunesime ja mingil määral võib öelda, et põlesime finaalis läbi.
Nordea poolel tegid tuntumatest mängijatest kaasa Taanis mängiv Kaido Saks, Ameeriklane Andrais Thorton, Reimo Tamm, Renato Lindmets ja Mario Polusk."

Lisaks hiidlastele mängisid II koha tiimi kooseisus Indrek Kajupank, Joonas Vaino, Erik Luts, Raiko Orumaa, Andreas Märtson, Egert Haller, Martin Meeksa, Karl-Peeter Junk. Treenerid Allan Siiman ja Mihkel Mereküla

Jalgpall

Hiiumaa meistrivõistlused jalgpallis, Kärdla staadion, 27.06.2015

MEHED

Tiim






Väravate vahe
Punktid ja koht
Hiid
X
2 – 4
4 – 0
6 – 0
3 – 1
1 – 2
16 – 7
9p   III
Saare armaada
4 – 2
X
4 – 1
7 – 1
2 – 4
2 – 1
19 – 9
12p   I
FC Tarapoisid
0 – 4
1 – 4
X
0 – 0
1 – 2
0 – 2
2 – 12
1p   V
FC Parim
0 – 6
1 – 7
0 – 0
X
0 – 1
0 – 2
1 – 16
1p   VI
Hiiu Kalur
1 – 3
4 – 2
2 – 1
1 – 0
X
1 – 2
9 – 8
9p   IV
JK Luige
2 – 1
1 – 2
2 – 0
2 – 0
2 – 1
X
9 – 4
12p   II

3.-4. koha mäng
Hiid – Hiiu Kalur 6:1

Finaal
JK Luige – Saare armaada 1:5


Paremusjärjestus:

I koht Saare armaadaJass Elstein, Timo Vares, Kert Kuusalu, Jüri-Saimon Kuusemets, Marko Pruunlepp, Sander Leigri, Ken Pähn, Robin Valting, Steven Saarnak, Jaan Rebel, Aivo Jõeleht, Bruno Stefanio Laur
Foto: Georg Linkov juunior

II koht JK LuigeOskar Tikka, Janno Valtu, Ragnar Kraav, Luis Stranberg, Stin Stranberg, Jüri Küttim, Raimo Küttim, Romet Saar, Erki Saar

III koht HiidStanislav Solodov, Lauri Vaher, Guido Kutser, Tõnis Koppel, Mihkel Selks, Sander Laur, Karl Johan Kastein, Veiko Linnas, Hendri Tärnu, Imre Riik, Mario Degtjov

IV koht Hiiu Kalur – Hindrek Luup, Andro Hirvelaan, Kaupo Valting, Georg Linkov, Argo Vasar, Janno Johanson, Hergo Tasuja, Kasper Elissaar, Heimar Havik, Lauri Tõkke, Martti Pukk

V koht FC Tarapoisid – Jako Rüütelmaa, Martin Vallikivi, Sander Süld, Kaarel Kaing, Urmet Maivel, Andrus Põder, Marek Kotelnikov, Rainer Kiibus

VI koht FC Parim – Erik Elissaar, Mart Remmelkoor, Marko Kanarbik, Risto Merimaa, Priidu Koppel, Karl-Villem Võsa, Gustav Juurikas, Keijo Õunpuu, Mauno Kiivramees, Marko Lauri, Mattias Liik

TOP-5 väravalööjad:
Tõnis Koppel 8
Ken Pähn 7
Hendri Tärnu 7
Sander Leigri 5
Janno Johanson 5


Naised
Kärdla
Valgu/Emmaste
2
1
Emma Kaups, Lisete Tammeveski – Marika Koppel

I koht Kärdla LinnanaiskondLisete Tammeveski, Ülle Paasoja, Marge Vähter, Dana Lukk, Triinu Koppel, Janne Nurk, Ande Suuster, Berit Rajaveer, Emma Kaups

                                                                          Foto: Georg Linkov juunior

II koht Emmaste/Valgu – Maris Sepp, Marilyn Tuul, Jaanika Küttim, Marika Koppel, Liisi Kajo, Tiina Koit, Debora Saarnak, Mari-Liis Kerk


Eriauhinnad
Parim väravavaht - Janne Nurk ja Romet Saar
Parim väravakütt - Emma Kaups ja Tõnis Koppel
Suurim üllataja - Liisi Kajo ja Lauri Vaher
Innukaim mängija - Ülle Paasoja ja Stefanio Bruno Laur
MVP - Marika Koppel ja Kert Kuusalu
Ilusaim värav - Oskar Tikka

Reede, 26. juuni 2015

Korvpall

23. Jaaniturniir korvpallis 23.06.2015 Kõrgessaares.


Jaaniturniiri võitjad - Osavõtjad. Foto: Katrin Laan

A-alagrupp

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
1.
Parim Enne

2
23 : 5
2
18 : 8
4p

I

2.

Kärdla ÜG
1
5 : 23

1
5 : 7
2p

III

3.

Priku
1
8 : 18
2
7 : 5

3p

II



B-alagrupp

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht

1.
Umpa Lumpa

2
6 : 4
2
26 : 2
4p
I

2.
Põlved Läbi
1
4 : 6

2
23 : 2

3p

II


3.
Feik Sööt
1
2 : 26
1
2 : 23

2p

III


C-alagrupp

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht

1.
Nõmmekruusi

2
15 : 4
1
2 : 10
3p
II

2.
Hiiumaa Vet.
1
4 : 15

1
8 : 17

2p

III


3.
Osavõtjad
2
10 : 2
2
17 : 8

4p

I



III finaal ( 7.- 9. )

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht

A3
Kärdla ÜG

1
4 : 6
1
6 : 12
2p
9.

B3
Feik Sööt
2
6 : 4

1
2 : 6

3p

8.


C3
Hiiumaa Vet.
2
12 : 6
2
6 : 2

4p

7.



II finaal ( 4.- 6. )

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht

A2
Priku

1
4 : 10
1
7 : 21
2p
6.

B2
Põlved Läbi
2
10 : 4

2
10 : 2

4p

4.


C2
Nõmmekruusi
2
21 : 7
1
2 : 10

3p

5.



I finaal ( 1.- 3. )

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht

A1
Parim Enne

2
17 : 10
1
9 : 12
3p
II

B1
Umpa Lumpa
1
10 : 17

1
8 : 14

2p

III


C1
Osavõtjad
2
12 : 9
2
14 : 8

4p

I


  1. koht : OSAVÕTJAD – Robert Lilleõis, Tiit Talumaa (parim mängija), Oskar Tikka, Allar Esko, Janar Aug, Markus Uuskari, Kaspar Rätsep
  1. koht : PARIM ENNE / SAKU – Margus Kastein, Jonas Põlluveer, Andres Kuuse (parim mängija), Rene Rooneem, Kristo Veide, Oskar Tammejõe
  1. koht : UMPA LUMPA – Risto Merimaa (parim mängija), Jürgen Puuri, Heikki Pukk, Priidu Koppel, Leemet Käär
  1. koht : PÕLVED LÄBI – Tõnu Arro, Andrus Soonvald, Vahur Räis, Vaiko Kivi, Erko Leo, Margus Tammekivi
  1. koht : OSC / NÕMMEKRUUSI – Janek Küttim, Jaak Verte, Hindrek Luup, Sander Süld, Jako Rüütelmaa, Siim Rohtvee, Kaur Männik
  1. koht : PRIKU – Mario Tammoja, Rait Oja, Meelis Kivisild, Kaupo Kivisild, Andreas Aun, Taavi Sadam, Mikk Palksaar
  1. koht : HIIUMAA VETERANID – Koit Kalmus, Aivar Kogermann, Mart Kibuspuu, Imre Randmäe, Margo Mölder
  1. koht : FEIK SÖÖT – Mart Jõesaar, Rasmus Varvik, Vova Vaher, Kaur Järvpõld, Siim-Martin Kaasik
  1. koht : KÄRDLA ÜG – Kristjan Hinno, Taavet Palmiste, Andreas Malk, Roland Lilleõis, Roomet Oja, Timo Vares

Peakohtunik : Mati Kiiver
Kohtunik : Rudolf Lumiste
Sekretär : Ruts Lumiste
Infojuht : Artur Valk
Fotograaf : Kartin Laan    link fotodele

Orienteerumine

25. ETTEANDEVÕISTLUS

24.06.2015 Meelste (rajameister Toomas Mast)

M21
6900m 17KP
Koht    Nimi                    Klubi           Tulemus      

   1. Ott Rakkaselg             HOK             00:48.28   
   2. Tammo Esta                HOK             00:53.34   
   3. Allar Padari              HOK             00:54.34   
   4. Anti Kalle                HOK             00:55.22   
   5. Kalju Tammeveski          HOK             00:59.14   
    - Toivo Saue                HOK             01:00.55   
   6. Peedo Pihlamägi           HOK             01:01.18   
   7. Mihkel Tammeveski         HOK             01:15.05   
   8. Riho Kiiman               -               01:15.39   
   9. Kustu Künnapas            HOK             01:15.43   
  10. Kaarel Barinov            -               01:18.07   
  11. Märt Kesküla              KKA             01:20.31   
  12. Märt Maripuu              HOK             01:22.56



N21 5200m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Siiri Talts               HOK             00:47.00   
   2. Eliise Kesküla            HOK             00:47.29   
   3. Kati Rüütelmaa            HOK             01:03.04   
   4. Helena Maripuu            HOK             01:06.00   
   5. Katrin Kallisma-Saat      HOK             01:06.08   
   6. Anne Jaakson              HOK             01:09.23   
   7. Eda Tärk                  HOK             01:14.45   
   8. Ene Leht                  HOK             01:16.40   
   9. Kairi Pisa                HOK             01:43.30   
  10. Maiu Toomemäe             HOK             02:07.36   
  11. Inge Talts                HOK             02:13.06   
      Ene Tõldsepp              HOK             Puuduv KP  
Protokoll HOK kodulehel.

Võrkpall

Möödunud laupäeval peeti Luguse külas juba kolmandat korda jaaniturniir võrkpallis, teatab Hiiu Leht.

I koht - LUGUSE Markus Uuskari, Mirjam Uuskari, Janis Kolosovskis, Peeter Luik, Alice Mikk, Kaius Põtter, Kersti Golub
II koht - SARVEKESED Tõnis Villmäe, Tanel Villmäe, Silver Laidro, Jaana Üksik, Mari Vahtra, Mirje Roasto
III koht - TEET Hannes Teidla, Martin Lauri, Teet Teemets, Gerli Enula, Anett Karjamaa
IV koht - HIIU TEED Andres Sahtel, Marek Sahtel, Siret Sahtel, Jaan Rebel, Dagmar Tarkmees, Terje Lees-Leesma
V koht - HIIUMAA SPORT Hannes Maasel, Ivar Raudnõmm, Ülle Paasoja, Greten Sööl, Deilor Väli

Purjetamine

Jahtklubi Dago kahepaat lõpetas Pärnu Purjetamisnädala regatil peetud purjetamise Eesti meistrivõistluste etapi 12. kohal, vahendab Kadi Laid Hiiu Lehes.
Klubi paatkond koosseisus Daimar Pall ja Jorgen Kuivonen võistles klassis RS Feva, kus võttis mõõtu 15 tiimi. Võitjateks kuulutati Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmus Tiidemann (Rein Ottosoni Purjespordikool). Paremusjärjestuse määrasid 19. ja 20. juuni sõitude tulemused, sest kolmandale võistluspäevale kavandatud finaalid jäid tuulepuudusel ära.

Ratsutamine

Suve alguspäeval võistlesid Hiiu ratsutajad Lääne regiooni avatud karikavõistlustel Märjamaa vallas, kirjutab Hiiu Leht.
Teele Talts ratsul Gremi võitis teisel etapil võistlusklassis 1 (80 cm), kuid karikasarja punkte nõutas ta klassis 2, kus takistused kõrgemad – 100 cm. Talts sai selles võistlusklassis üldarvestuses 13., sarja arvestuses 5. koha punktid. Koos 7. juunil Hiiumaal Linnumäel saavutatud võidupunktidega on Talts praegu klassi liider.
Klassis 2 oli kaks võitjat, üks Hiiumaa RSK sportlane Jaagup Kallas ratsul Bandito B. Kolmanda koha sai hiidlanna Maris Suuster (Tondi RSK) hobusel Stokbroens Camaro-Star. Olulise võidu saavutas Suuster klassis 3 (110 cm). Koos avaetapi viienda koha punktidega on tal koos 34 punkti ehk võrdselt Märjamaa SK ratsutaja Malin Kisantiga.

Kolmapäev, 24. juuni 2015

Jaanijooks

Kõrgessaare jaanijooks.


Põhijooksu kolm kiiremat- Kaarel Barinov, Ahto Tatter ja Steven Linkov. Foto: Katrin Laan

9km


NEIUD:
I HELENA MARIPUU 40.19
II ANNELIIS VIILUKAS 46.26

NOORMEHED:
I MARK ABNER 30,03
II KAUR MAANUS KARTUS 1,15.58


NAISED

KOHT
NIMI
AEG
I
TERJE PILNIK
40.50
II
ANNELI MAUER
42.25
III
TIINA MÕNISTE
43.00
4
KÄRT PRAKS
43.28
5
KERSTI KALLISMAA
43.42
6
KATRIN KALLISMAA-SAAT
44.57
7
KARIN KALLISMAA
44.57
8
ÜLLE PAASOJA
47.00
9
MARIKA KOPPEL
47.29
10
LIIS REMMELG
48.21
11
KRISTIN VEIMER
50.28

MEHED

KOHT
NIMI
AEG
I
AHTO TATTER
31.00
II
STEVEN LINKOV
31.23
III
KAAREL BARINOV
32.18
4
ANDRE ABNER
35.02
5
TOOMAS MAST
35.54
6
AVO KÜTT
38.32
7
RANDEL METS
38.43
8
PRIIT JÜRIMÄE
40.16
9
MAGNUS LEHT
41.04
10
JAANUS METS
42.45
11
TANEL PAJUMAA
42.58
12
ETS AEDMAA
43.25
13
TEET UUSKÜLA
43.29
14
TARMO KADAK
44.04
15
MAREK RANDMA
45.55


4,5km

NEIUD

KOHT
NIMI
AEG
I
LIISU KOPPEL
23.42
II
KELLY KALLAS
24.00
III
KAIJA LAUR
24.37
4
KRISTINA JOARAND
24.42
5
JAANIKA SEPP
26.30
6
MARIA VALK
27.00
7
KATRIN UMBORG
31.54
8
GEIDI PRILIPUHOV
31.56

NOORMEHED

KOHT
NIMI
AEG
I
MIHKEL TAMMEVESKI
16.15
II
RISTO PÜSSIM
19,02
III
ANDRES SÕMER
24.45
4
TRAVIS OLLE
34.33
5
VILLEM KÜTT
37.20

NAISED

KOHT
NIMI
AEG
I
HELENA LAUS
20.15
II
JOHANNA KÄÄR
21.30
III
LIINA-MARI ROOLAHT
21.48
4
MARIANNA VEEVO
22.28
5
MARIS MINDO
23,06
6
TIIU KUKK
23.20
7
STIINA KÜTT
23.37
8
LIIS KIKAS
24.25
9
KATRE RENNU
24.30
10
KRISTA KALLAS
24.51
11
LIINA LUHAMAA
24.55
12
JARLIN HOLLO
25.28
13
RAILI HOLLO
26,04
14
JANE SEPP
27.13
15
LIISI VÄLI
27.14
16
ELIS LAUR
27.43
17
ELEN MARIPUU
27.44
18
JAANA PÄRN
28.32
19
ANNI RUUL
29,02
20
LIISI KIRCH
29,03
21
ENE VILJASTE
31,06
22
LII ROMANDI
33.27

MEHED

KOHT
NIMI
AEG
I
KASPAR KÜTT
16,11
II
ALARI REMMELG
16.20
III
SANDER AINELO
16.57
4
TARVO KIVISILLA
17.00
5
TAAVO VELT
17.14
6
MADIS ANNUS
17.38
7
MIHKEL AASRAND
17.57
8
KRISTO KAMM
17.58
9
ALLAR LEO
18.34
10
REIN JÜRIMAA
18.40
11
TIIT ROHTVEE
18.53
12
RAUL KÜTT
19.35
13
KALJU TAMMEVESKI
19.45
14
MEELIS TURSK
20,08
15
JAAGUP PÜSSIM
20.22
16
SIMON KÄRDI
20.28
17
MAREK PAUKLIN
20.42
18
JANEK VEEVO
21,05
19
MARKO TAMMEVESKI
21,09
20
KERT LINDEBERG
21,11
21
MAREK KUUM
21.13
22
KAAREL KÜTT
21.30
23
AIN KOTTER
21.45
24
LUCA ALBANO
21.47
25
TEET KIVISILLA
22.22
26
LAURI MÄGI
22.33
27
RAGNAR VALDSTEIN
23.15
28
JOEL PREOBRAZENSKI
23.16
29
TIIT TAMMEVESKI
24,07
30
VILLU KIKAS
24.25
31
MARTEN KÄÄR
26.24
32
TEET KÜTTIM
27,04

Lastejooksud
  1. - 4. AASTASED
I MARKUS TAMMEVESKI
II CASPAR KATTEL
III HANNA KUUM
    1. PIRET RANDMAA
    2. ADELE ELISE REMMELG
    3. JOHANNA VIILUKAS
    4. LISANNA ROHTVEE
    5. KAUR RANDMAA
    6. LEEMET KUURA
    7. FLORENCE MARIA ABNER
    8. EMIILIA PRINTSMAN
    9. ART EUGEN REMMELG
    10. ELEANORA PRINTSMAN
    11. LUUKAS MÄGI
    12. KELLI HOLLO
    13. HANNES SÕMER
    14. ANDRALI KÕRVA
    15. JOHAN KADAK
    16. MART LINDEBERG
    1. - 6. AASTASED
I OSKAR LIPS
II KATARIINA PETRAS
III BJÖRN MARTIN LINDEBERG

    1. LEINAR KALLAS
    2. KEITLIN ROHTVEE
    3. RASMUS TAMMEVESKI
    4. SOFI ELLIIS PAJUMAA
    5. LAURITS MÄGI
    6. LOTTE ELISE LAUR
    7. LAURA MARIA LAUR
    8. MERILY TREIMANN
    9. LORENA RÕMMEL
    10. MARLEEN LIPS
    11. ATS VEEDLA
    12. KEITO KUUR
    1. - 8. AASTASED

I MEI MARGARET TATTER
II MARKUS TAMMEVESKI
III ANDRIS PÄHN

    1. ARABELLA PORVAL
    2. JANORI REMMELG
    3. MIHKEL OTS
    4. LIISI KOPPEL
    5. CRISTOFER LÄÄNISTE
    6. KIRSIKA VASAR
    7. FRANZ LENNAN ABNER
    8. SANNA LINDEBERG
    9. KADRIAN RUUL
    10. RAIMOND PROUS
    11. TOOMAS SÕMER
    12. KARL HIIEMAA
    13. PIA SOFIA TATTER
    14. STELLA-ANETTE PAUKLIN
    15. KARL LINNAS
    16. KARL WILHEM KIKAS
    17. MIA- MARIE MALK
    1. - 10. AASTASED
      TÜDRUKUD:
I KRISTIINE SILK
II LIISE MARIE SUVE
III LIIS LAND

    1. - 10. AASTASED
      POISID:
I LAUR HENDRIK KARTUS
II MATTIAS DONNER
III RONET ROBAS

    1. VILLEM KÜTT
    2. MEELIS SÕMER
    3. ANDREAS KOTTEL   

Katrin Laane fotod Kõrgessaare jaanijooksust ja Kaitseliidu Pärnu malevkonna kontsertist.