Kolmapäev, 29. juuni 2016

Kergejõustik

Eesti noorte karikavõistlused, Rakvere staadionil.

P 400m
4. Joel HIIS 03.10.2001 KJK Hiiker 53,98 

P 100m

12. Joel HIIS 03.10.2001 KJK Hiiker 11,67

Teisipäev, 28. juuni 2016

Jaanijooks

Kõrgessaare jaanijooks, 22.06.

9 km

NEIUD :
I HELENA MARIPUU 45.47

NAISED:
I ANNI KINGSEPP 38.26
II ÜLLE PAASOJA 45.30
III ANNELI MAUER 45.42
    1. KÜLLIKE RIISNA 47.32
    2. KRISTIN VEIMER 49.02
    3. PIRET KUMMEL 52.16
    4. Marika Koppel katkestas

MEHED:
I KAAREL BARINOV 32.30
II OTT RAKKASELG 32.43
III ANDRE ABNER 34.44
      4.ALARI REMMELG 36.04
      5. SIIM ROMANOV 37.30
      6. PRIIT JÜRIMÄE 37.57
      7. TOOMAS MAST 38.53
      8. VILLI ROMANDI 40.45
      9. MÄRT KESKÜLA 40.59
      10.KEN PÄHN 42.13
      11. JAAN REIMAND 42.21
      12. JASS JÜRIMAA 42.29
      13. RAUL MÄRJAMAA 42.39
      14.MAREK RANDMA 45.44
      15.JAAN HARAK 46.18
      16. Fred Randver katkestas
4,5 km

NEIUD:
I SIIRI TALTS 19.13
II ELIISE KESKÜLA 19.37
III KERLY KALLAS 22.36
    1. KÄTTRIIN REMMELG 22.37
    2. KRISTINA JOARAND 22.38
    3. LIISU KOPPEL 22.53
    4. ANETE RANDMA 23.03
    5. TRIIN HELIMETS 23.36
    6. KAIJA LAUR 23.51
    7. HERTA KESKÜLA 25.33
    8. KELLY KALLAS 25.44
    9. KRISTIINE SILK 27.55
    10. JAANIKA SEPP 29.27

POISID:
I KARMO SILM 18.02
II KUSTU KÜNNAPAS 18.11
III RISTO PÜSSIM 19.32
    1. 24.13
    2. 27.41
    3. 28.13
    4. KARL ARTUR VALK 28.17

NAISED:
I LIIS REMMELG 21.20
II MARIS MINDO 22.47
III KRISTI HEILMAN 22.50
    1. REET EESTLEOL 23.34
    2. REILI RAND 24.00
    3. MERLE KUUR 24.45
    4. TIIA ROMANDI 25.54
    5. KRISTA KALLAS 26.13
    6. LAIVI JOARAND 26.48
    7. ELEN MARIPUU 27.58
    8. KRISTI KÄSSER 29.28
    9. HANNA LINDEBERG 29.58
    10. JANNE VALK 30.03
    11. SIRLE SILK 30.20
    12. ELIS LAUR 30.20
    13. LII ROMANDI 32.06

MEHED:
I MADIS ANNUS 16.22
II MAGNUS LEHT 18.10
III AIN KOTTER 20.13
    1. MAREK PAUKLIN 20.20
    2. KERT LINDEBERG 21.01
    3. RISTO LOORITS 22.02
    4. MÄRT MARIPUU 22.37
    5. JAANUS REMMELG 23.49
    6. JOONAS KAUP 23.56

Lastejooksud
    1. - 4 . AASTASED
I MART LINDEBERG
II JÜRI PIK
III PIRET RANDMA
    1. HANNES SÕMER
    2. JOHAN KADAK
    3. ELIISABET PÕDER
    4. MIINA KESKÜLA
    5. LEEMET KUURA
    6. LENAR KUURA
    7. ART-EUGEN REMMEL
    8. AXEL BRUNO KARK
    9. SEBASTIAN LOORITS

    1. - 6. AASTASED
I LEINAR KALLAS
II LAURI SILLAOTS
III MIRTEL RANDMA
    1. KEITLIN ROHTVEE
    2. MIA ESTA
    3. KARL- MARTIN LAMP
    4. HANNA KUUM
    5. JOOSEP ESTA
    6. ADELE ELISE REMMELG
    7. ATSO KESKÜLA
    8. LISANNA ROHTVEE
    9. LOTTE-ELIISE LAUR
    10. OTT LUKKONEN
    11. FLORENSE MARIA ABNER
    12. EMMA PÖIAL
    13. MAARION EESTLEOL
    14. RAINER SILK
    15. TAAVET ESTA
    16. KAUR RANDMA
    17. NELELIIS KOBAR

    1. - 8. AASTASED

TÜDRUKUD:
I TUULI AKSIN
II DESTINI JOSETTE MÄEOTS
III MARTA MARIPUU
    1. LAURA MARIA LAUR
    2. MIA PIK
    3. MIA MARIE MALK

POISID:
I ALARI VALGMA
II JANORI REMMELG
III BJÖRN MARTIN LINDEBERG
    1. MARTTI OPIKOV
    2. VILLEM LIKKONEN'
    3. KEITO KUUR
    4. TOOMAS SÕMER

    1. - 10. AASTASED
TÜDRUKUD:
I STELLA PAUKLIN
II SASKIA LUKKONEN
III LIISI KOPPEL
    1. LISELLE SALUSTE
    2. KIRSIKA VASAR
    3. KÄTLIN MAST
    4. SANNA LINDEBERG
    5. LIISE-MARIE SUVE
    6. MARI-LEEN MÄND
    7. LIIS LAND
    8. JAANIKA VALK
    9. KRISTELLA KESKLA

POISID:

I KARL ARTUR VALK
II ANDRIS PÄHN
III RAUL OPIKOV
4. MEELIS SÕMER

Pühapäev, 26. juuni 2016

Jaaniturniir

Jaaniturniir võrkpallis Lugusel 24.06.

I koht - SARVEKESED - Tanel Villmäe, Tõnis Villmäe, Martin Lauri, Erkki Kallas, Jaana Üksik, Mari Vahtra, Mirje Roasto.
II koht - JAANIUSSID - Talis Vähejaus, Teet Teemets, Jaan Rebel, Maret Pukspuu, Tiina Puusepp, Kristi Linkov.
III koht - LUGUSE - Markus Uuskari, Janis Kolosovskis, Kaius Põtter, Peeter Luik, Mirjam Uuskari, Alice Mikk, Kersti Golub.
IV koht - KÄRDLA VOLLE KUNNID - Hannes Teidla, Mario Vool, Steven Saarnak, Anett Karjamaa, Evely Kullamägi, Piret Põllu.
V koht - HIIU TEED - Silver Laidro, Andres Sahtel, Marek Sahtel, Dagmar Tarkmees, Karit Nurk, Karolin Valdman.
VI koht - MÜRSIKUD - Gregor Kiin, Reio Meiusi, Martin Rimmel, Everin Padari, Janet Lige, Annemar Neiland.
VII koht - PENDI PUNT - Rain Raidna, Raoul Raidna, Joel Jõgisu, Peeter Luik, Kelly Hund, Marta Raidna, Getter Lage, Merit Lage, Inga Liiv.
VIII koht - SUVA - Regina Elmesk, Kristjan Vool, Kristin Viikmaa, Mart Proos, Romek Oksa, Lenne.

Videolõik  finaalmängust. Ja fotogalerii. Lugu Hiiu Lehes.

Etteandevõistlus

Orienteerumise etteandevõistlus 23.06 Lehtmas. 
Rajameister Toomas Mast.



M21 5099 m 15 KP
                 Koht                  Nimi                    Stardiaeg                     Tulemus                            Päeva koht                      Finiši aeg
1.Toivo Saue13:00:300:53:1812.13:53:48
2.Ott Rakkaselg13:16:000:38:161.13:54:16
3.Anti Kalle13:11:300:42:512.13:54:21
4.Kalju Tammeveski13:08:000:47:028.13:55:02
5.Märt Kesküla13:14:300:43:234.13:57:53
6.Ardo Pajur13:13:300:44:305.13:58:00
7.Allar Padari13:10:300:47:379.13:58:07
8.Tammo Esta13:13:300:44:466.13:58:16
9.Villi Romandi13:15:000:43:173.13:58:17
10.Kaarel Barinov13:19:000:45:577.14:04:57
11.Kustu Künnapas13:17:000:48:2210.14:05:22
12.Riho Kiiman13:19:000:50:5611.14:09:56
13.Mihkel Tammeveski13:17:300:54:4213.14:12:12
14.Märt Maripuu13:17:000:55:1414.14:12:14
15.Raivo Leht13:03:001:09:4916.14:12:49
16.Heini Koppel13:00:001:20:2218.14:20:22
17.Tõnis Saarnak13:15:001:06:4015.14:21:40
18.Siim Romanov13:21:301:15:2117.14:36:51
19.Lauri Joosu13:19:301:35:4119.14:55:11
Tanel Esta13:13:30Katk.Katk.
Evert Padari13:18:30Puuduv KPKatk.
N21 2500m 10 KP
                    Koht                    Nimi                       Tulemus                            Päeva koht                           Finiši aeg
1.Merike Vanjuk13:13:000:18:031.13:31:03
2.Eda Tärk13:06:000:29:079.13:35:07
2.Anne Jaakson13:06:000:29:1410.13:35:14
4.Ruth Esta13:12:000:27:217.13:39:21
5.Anu Saue13:00:000:39:2415.13:39:24
6.Kristi Heilman13:11:300:28:088.13:39:38
7.Helena Maripuu13:15:000:24:392.13:39:39
8.Eliise Kesküla13:14:300:25:165.13:39:46
9.Siiri Talts13:15:000:25:094.13:40:09
10.Kati Rüütelmaa13:16:300:25:043.13:41:34
11.Triin Helimets13:16:000:25:366.13:41:36
12.Inge Talts13:07:000:36:3212.13:43:32
13.Kairi Pisa13:12:300:35:0411.13:47:34
16.Ülle Padari13:13:000:38:1014.13:51:10
15.Elen Maripuu13:15:300:36:4113.13:52:11
16.Karin Kallisma13:19:300:39:2516.13:58:55
Maiu Toomemäe13:13:00Puuduv KPKatk.
Tiina Koit13:15:30Puuduv KPKatk.
Regina Paulus13:13:30Puuduv KPKatk.



Eda Tärk kirjutab võistlusest Hiiu Lehes.

Neljapäev, 23. juuni 2016

Korvpall

24. Jaaniturniir Kõrgessaares 23.06.2016

Grupp A


Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
1.
KK Askus

2
22 : 19
2
28 : 19
4p

I

2.

Nõmmekr.
1
19 : 22

1
4 : 23
2p

III

3.

Kullerkupp
1
19 : 28
2
23 : 4

3p

II



Grupp B


Jrk

VÕISTKOND

1.
2.

3.

4.

Punktid

Koht
1.
Miinus 1 €

2
41 : 31
2
48 : 35
2
39 : 23

6p

I

2.

Banketibrig.
1
31 : 41

1
13 : 31
2
37 : 35

4p

III

3.

Nisu Uno
1
35 : 48
2
31 : 13

2
38 : 13

5p

II

4.
Feik Sööt
1
23 : 39
1
35 : 37

1

13 : 38


3p

4.

Poolfinaalid


Jrk

VÕISTKOND

1.

2.

Jrk

VÕISTKOND

1.

2.
A-1

KK Askus

11 : 9
A-2
Kullerkupp
21 : 37

B-2

Nisu Uno
9 : 11

B-1
Miinus 1 €
37 : 21




Jrk.

VÕISTKOND

1.

2.

Koht
IPF-K
Nisu Uno

15 : 10
III
IIPF
K
Kullerkupp
10 : 15

4.

Jrk.

VÕISTKOND

1.

2.

Koht
IPF-V
KK Askus

12 : 18
II
IIP
Miinus 1 €
18 : 12

I

1. koht : MIINUS 1€ - Martin Paasoja, Kristjan Voolaid, Tiit Talumaa, Vahur Vesingi, Kaspar Rätsep, Kaspar Ainelo
Võidutiim. Foto: Mati Kiiver


2. koht : KK ASKUS – Risto Marimaa, Simon Felding, Heikki Pukk, Priidu Koppel, Jürgen Puuri, Priidu Koppel, Andres Kuuse, Leemet Käär
3. koht : NISU UNO – Priit Berkmann, Margus Berkmann, Raul Randmaa, Raido Randmaa, Tarmo Tarning, Ants Norak, Rasmus Põial, Tõnis Lõppe
4. koht : BC KULLERKUPP – Sven Tamme, Kristjan Uusmaa, Tõnis Koppel, Imre Randmäe, Alari Tõnissoo, Priit Pall, Mihkel Selks
5. koht : OSC NÕMMEKRUUSI - Kaarel Kaing, Siim Sau, Kristo Palm, Kaur Männiste, Tivo Lepamaa, Siim Rohtvee, Janek Küttim, Jako Rüütelmaa, Hindrek Luup
6. koht : BANKETIBRIGAAD – Mart Riga, Sven Mänd, Ulvi Sedrik, Kristo Veide, Jaana Üksik, Kirsti Kerves
7. koht : FEIK SÖÖT – Mart Jõesaar, Ranno Tasane, Vova Vaher, Siim Marten Kaasik, Karl-Mihkel Salong

Sekretär : Mattias Malk
Kohtunik : Kristjan Hinno
Infojuht : Artur Valk
Peakohtunik : Mati Kiiver

Lugu Hiiu Lehes.