Laupäev, 4. juuni 2016

Hiiumaa maraton

Hiiumaa VI Jooksumaraton
42,2 km tulemused
KohtVõistlusnumberN kohtNimiRiikAeg21kmKaotusVklVkl_koht
147Luhtoja MargusEST2:47:281:20:01M1
215Jaaska Allan-PeeterEST2:58:291:27:470:11:01M2
334Ardel VeikoEST3:02:491:27:150:15:22M3
410Toplaan AntiEST3:15:521:33:390:28:25M4
51Ignatenko IgorEST3:19:151:38:590:31:47M5
629Tennisberg TargoEST3:19:491:39:050:32:22M6
725Vask VeljoEST3:21:441:38:590:34:16M7
836Abner AndréEST3:24:141:37:280:36:47M8
940Angelstok AivarEST3:24:281:35:410:37:01M9
1027Kamieshkov DenysUKR3:25:391:31:230:38:11M10
1119Siimumäe MargoEST3:28:081:42:410:40:41M11
122Leja AndrisLAT3:31:091:39:050:43:41M12
1331Mõttus MärtenEST3:36:051:43:110:48:38M13
14211Kingsepp AnniEST3:36:051:42:400:48:38N1
1544Kurvits AinEST3:53:121:52:521:05:45M14
1630Herem MartinEST3:54:031:52:131:06:36M15
17202Tartes TiinaEST3:54:331:56:491:07:06N2
1835Varblane MarekEST4:01:091:52:511:13:42M16
199Mets OlavEST4:01:401:57:561:14:13M17
20333Roopärg MarikaEST4:02:141:53:081:14:47N3
2145Leisalu SiimEST4:05:331:49:351:18:05M18
2241Kutsar Georg CaiusEST4:12:231:58:241:24:56M19
2337Kuslap KaarelEST4:12:231:58:241:24:56M20
24424Pall EneliEST4:17:292:01:311:30:02N4
2522Kokk UrmasEST4:17:302:01:301:30:02M21
2665Kaldam ViiaEST4:18:052:06:301:30:38N5
2717Hallik UrmasEST4:23:161:53:501:35:49M22
2816Tasuja HergoEST4:24:081:52:531:36:41M23
2938Kiisk RaunoEST4:31:022:05:431:43:35M24
30286Toomsalu AnneEST4:31:042:02:201:43:37N6
3146Suur ArviEST4:31:192:01:481:43:51M25
324Viin ImreEST4:33:522:11:231:46:25M26
3314Rebane JaanEST4:34:302:11:401:47:02M27
3443Vinogradov BorisRUS4:40:572:11:361:53:29M28
3518Pärn ReinEST5:13:432:33:461:57:15M29
36327Pang AnnikaEST5:25:162:28:262:08:48N7
37138Teeväli LeiliEST6:00:152:52:432:43:47N8
DNF5Vuks AhtiEST2:11:23M
DNF7Liik PeeterEST1:57:06M
DNF11Vaikjärv KaljuEST2:20:36M


21,1 km tulemused
KohtVõistlusnumberN kohtNimiRiikAegKaotusVklVkl_koht
159Mändla MairoEST1:17:11M1
273Õisnurm KalevEST1:19:300:02:20M2
371Antso KaitEST1:23:000:05:50M3
484Sopp AnderoEST1:25:140:08:04M4
514Barinov KaarelEST1:28:220:11:12M5
639Ninn AllarEST1:28:590:28:57M6
724Anton TairEST1:32:470:15:37M7
826Maasik MartinEST1:33:150:16:05M8
965Riepula PerttiFIN1:34:200:17:10M9
1016Mets RandelEST1:34:480:17:37M10
116Shayovitz DrorISR1:34:580:17:48M11
1219Viispert AndoEST1:36:460:19:36M12
1382Sisas MarkusEST1:37:400:20:30M13
1451Treiel UrmasEST1:38:010:20:51M14
1572Pisa MatiEST1:38:040:20:54M15
1628Tilk TiitEST1:38:420:21:31M16
179Remmelg AlariEST1:39:200:22:10M17
1840Pere AivoEST1:40:360:23:26M18
1962Hannus ÜllarEST1:41:290:24:19M19
2078Vakra RainerEST1:42:000:24:49M20
2170Maripuu IvarEST1:42:310:25:21M21
2254Eller MartEST1:42:590:25:49M22
2360Laanbek MarekEST1:43:050:25:54M23
24691Suik IngaEST1:45:410:28:31N1
2555Aigro AikoEST1:46:060:28:56M24
268Pohl RiivoEST1:46:070:28:57M25
2761Danieljants DanielEST1:46:370:29:27M26
2829Leisberg MartinEST1:47:080:29:58M27
2948Saar IndrekEST1:47:080:29:58M28
3063Romandi VilliEST1:47:200:30:10M29
3167Ukkivi TõnisEST1:50:030:32:53M30
32302Laikre KarmenEST1:50:300:33:20N2
3353Rooba KuidoEST1:51:570:34:47M31
34273Tilk Anne-LiEST1:52:060:34:56N3
3534Siilak PaulaEST1:52:180:35:08N4
365Lauri MartinEST1:52:230:35:13M32
3743Kesküla MärtEST1:52:532:14:29M33
3864Multanen MeelisEST1:53:260:36:16M34
39495Gabrel KatrinEST1:54:470:37:36N5
4018Saard TaaviEST1:54:500:37:40M35
4147Pall DaimarEST1:59:180:42:07M36
4246Sinijärv HannaEST2:02:290:45:19N6
4341Paaso ReijoFIN2:02:430:45:32M37
44507Kastein TiinaEST2:03:280:46:18N7
4546Liik PeeterEST2:03:360:46:26M38
4658Sepp MargusEST2:04:200:47:10M39
4734Jürimaa JassEST2:05:170:48:06M40
4837Jõeleht AivoEST2:05:240:48:14M41
4977Roosimägi EikoEST2:05:310:48:21M42
5076Randver FredEST2:05:310:48:21M43
51338Leiger LiinaEST2:05:570:48:47N8
52529Jakobson AgeEST2:06:590:49:49N9
5317Saard MeelisEST2:09:140:52:04M44
541510Laht StinaEST2:11:180:54:08N10
5556Aedmäe JanekEST2:11:520:54:42M45
5636Lilloja KaidoEST2:12:550:55:45M46
575711Koppel MarikaEST2:13:000:55:50N11
586612Riepula TiinaFIN2:13:320:56:22N12
5979Kalle AntiEST2:16:061:46:20M47
608013Kalle TriinuEST2:16:060:58:56N13
617414Tamm RuttEST2:18:031:00:52N14
623215Vask HannaEST2:18:291:01:19N15
632216Peetersoo AgneEST2:18:581:01:48N16
642117Seer KärtEST2:19:221:02:12N17
658318Põldpüü EgeliEST2:22:051:04:55N18
662019Leiger AnniEST2:23:411:06:31N19
6775Tõnisson TanelEST2:24:151:07:04M48
684520Laanbek EhaEST2:26:021:08:51N20
698121Üksik JaanaEST2:27:031:09:53N21
701122Kivimurd KüllyEST2:28:431:11:33N22
712323Aav VaigeEST2:28:511:11:40N23
724224Paaso AilaFIN2:28:561:11:46N24
7310Suik KalevEST2:37:571:20:47M49
7468Dettenbom ToomasFIN2:40:311:23:21M50
754425Paaso-Rantala RitvaFIN2:41:531:24:43N25

10 km tulemused
KohtVõistlusnumberN kohtNimiRiikAegVklVkl_koht
136Otto KarelEST0:37:21M1
242Mändla TarmoEST0:37:33M2
320Tiiksaar AaroEST0:38:03M3
45Jakson AhtoEST0:38:24M4
514Tammeveski MihkelEST0:41:56M181
633Kibuspuu TiitEST0:42:59M5
734Kruusmägi MikkEST0:43:11M6
824Tanner LauriEST0:43:14M7
935Künnapas KustuEST0:45:35M182
1032Alaspää ArtoFIN0:45:47M8
1129Heinapuu MihkelEST0:46:33M9
1239Leja OjarsLAT0:49:00M10
1340Valdna KristoEST0:50:48M11
1421Koot AlarEST0:50:59M12
15281Maripuu HelenaEST0:51:00N181
1613Jesmin JaagupEST0:51:13M183
17192Sammal HarrietEST0:51:13N182
1845Tammeveski Sven AigarEST0:52:24M184
1927Tamman MartinEST0:52:42M13
20173Eller MartaEST0:53:29N183
2114Remmelg LiisEST0:54:18N1
22305Karu IrisEST0:54:54N2
23376Tärk IngelEST0:54:55N3
24257Aug MarieEST0:57:02N184
25388Veimer KristinEST1:00:24N4
26449Uibo LyaEST1:00:24N5
27210Vaher AireEST1:00:46N6
282611Leisberg MaritEST1:01:09N7
294312Rand ReiliEST1:01:26N8
3046Lukas DanEST1:07:01M14
313113Kalda PilleEST1:07:10N9
3241Kuum ArneEST1:08:12M15
33714Marjapuu KarinEST1:10:27N10
34615Kruusaauk KadriEST1:10:38N11
352216Kokk IlonaEST1:10:53N12


7,8 km tulemused
KohtVõistlusnumberN kohtNimiRiikAegVklVkl_koht
111Annus MadisEST31:20.9M1
229Mast ToomasEST33:44.6M401
315Aedmäe ValdoEST36:08.5M2
410Murekas JanarEST37:36.1M3
5161Danieljants GerdaEST40:53.8N1
6172Kaevats MadliEST40:54.1N2
7283Paasoja ÜlleEST41:09.2N351
825Anton Kaur KristjanEST41:26.1M161
926Anton Geir TristanEST41:36.1M162
10194Heilman KristiEST42:27.4N351
11145Kirspuu MailiEST44:29.8N352
1223Harak JaanEST45:01.9M402
1386Demus MarionEST45:32.2N3
1422Maier ErikEST47:11.4M4
15127Jaakson AnneEST48:00.5N353
16208Jürjo Jete MariEST49:30.5N121
17219Jürjo HelenEST49:31.5N354
1824Rüütel GeorgEST52:22.8M163
192710Leht EneEST54:55.9N355
209Kivi VaikoEST55:27.7M5
211811Kaljurand KeiraEST56:14.2N161
221312Väljas MarinaEST1:01:25N356

4,7 km tulemused
KohtVõistlusnumberN kohtNimiRiikAegVklVkl_koht
136Kask Olavi-TanelEST19:59.2M161
229Kõrva JanEST21:38.7M1
343Kiivramees KristianEST22:32.6M2
4251Kesküla EliiseEST22:37.9N161
5452Talts SiiriEST22:38.9N162
6283Eller MariaEST22:40.6N121
742Leiger ReimoEST23:39.3M3
819Maripuu MärtEST24:09.9M4
9234Jakobson AnelleEST24:18.8N122
1075Helimets TriinEST24:42.7N1
11156Tiiksaar AnnabelEST25:35.0N163
1241Suik TanelEST26:09.7M121
13327Täht HelinaEST26:11.7N2
1421Jaaska KasparEST26:12.3M122
15338Maiman IngeEST26:13.9N3
16379Valdna VirjeEST26:55.6N4
1744Viinonen ReijoEST27:06.1M401
183810Tammeveski RutaEST27:17.0N351
192611Kesküla HertaEST27:40.3N123
2034Jürjo Mats MartinEST29:22.7M123
2135Vaher TõnuEST29:26.0M402
222412Kaups EliiseEST29:54.9N164
233013Kivisikk KerliEST30:15.6N165
243114Berkmann MaarjaEST30:15.8N5
252715Saue AnuEST30:49.5N352
26816Jürimäe TriinEST30:55.0N6
272017Maripuu ElenEST31:25.1N353
284Ploom AndresEST35:01.1M403
29318Ploom MilviEST36:27.9N354
30119Loik EviEST42:48.9N355
31520Mikenberg MaieEST48:35.3N356
322Kask JuhanEST48:35.4M404

Hiiumaa jooksumaratoni lastejooksude esikolmikud
2-3 aastased (distantsil ca 50m)
1Mattias Rüütel
2Enriko Valdna
3Lenne Hunt
4-5 aastased (distantsil ca 200m)
1Oliver Roosi
2Kätlin Valk
3Trevon Leiger
6-7 aastased (distantsil ca 500m)
1Carmen Hüüdma
2Marek Valk
3Norman Kiivramees
8-10 aastased (distantsil ca 1000m)
1Alari Valgma
2Erik Vahe
3Kermo Põtter

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar