Laupäev, 26. september 2015

Orienteerumine

Linnaorienteerumine
Rajameister : Eda Tärk
VALIK
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    79 Toomas Mast               HOK        00:17:08 10p
 2. 17460 Eliise Kesküla            HOK        00:20:47 10p
 3. 17457 Kustu Künnapas            HOK        00:20:51 10p
 4. 10988 Märt Maripuu              HOK        00:21:03 10p
 5. 19055 Märt Kesküla              KKA        00:21:45 10p
 6. 10990 Helena Maripuu            HOK        00:21:59 10p
 7.  2305 Peedo Pihlamägi           HOK        00:22:04 10p
 8. 12448 Siiri Talts               HOK        00:22:38 10p
 9.  9664 Mihkel Tammeveski         HOK        00:23:29 10p
10. 16293 Maria Mäeots              Kärdla ÜG  00:23:36 10p  Ratas
11.     0 Säde-Reete Servet                    00:23:37 10p  Ratas
12.  9506 Triin Helimets            HOK        00:24:57 10p
13. 23679 Dan Lukas                            00:26:28 10p
14. 13989 Tõno Tammeveski           Muku       00:27:24 10p
15.  7869 Anne Jaakson              HOK        00:28:23 10p
16. 19363 Jaanika Alevi             Kärdla ÜG  00:28:46 10p
17. 18829 Marta Eller               HOK        00:28:52 10p
18.  1924 Heini Koppel              HOK        00:31:02 10p
19. 23667 Marika Koppel             KK Askus   00:31:58 10p
20. 18832 Herta Kesküla             HOK        00:32:17 10p
21.  1933 Ene Leht                  HOK        00:32:43 10p
22. 23643 Rasmus Jaakson            Emmaste PK 00:33:35 10p
23. 23642 Regina Paulus             Emmaste LA 00:33:41 10p
24. 22258 Ülle Padari                          00:34:53 10p
25.   946 Anu Saue                  HOK        00:34:57 10p
26.  2304 Arvo-Jüri Rist            HOK        00:36:14 10p
27. 11436 Karin Pisa                HOK        00:38:22 10p
28.  8688 Kairi Pisa                HOK        00:38:27 10p
29. 19063 Marta Maripuu             HOK        00:39:20 10p
30.     0 Mirtel Tammeveski                    00:39:22 10p
31.     0 Vilja Treialt                        00:40:06 10p
31.     0 Karl-Arto Tammeveski                 00:40:06 10p
33. 10989 Elen Maripuu              MjaP Nurst 00:40:09 10p
34. 23191 Ülle Paasoja              KK Askus   00:40:15 10p
35. 11431 Inge Talts                HOK        00:40:25 10p
36. 24097 Greete-Liis Rünt          Käina kool 00:44:13 10p
37. 23637 Kairit Jõpiselg                      00:44:19 10p
38.  3144 Kadi Post                            00:44:25 10p
38. 18836 Mari-Liis Toomemäe        HOK        00:44:25 10p
40. 18835 Maiu Toomemäe             HOK        00:45:38 10p
41. 19240 Helina Kivi               HOK        00:45:48 10p
42.     0 Evelin Leigri             Kärdla ÜG  00:45:55 10p
43. 18830 Maria Eller               HOK        00:49:01 10p
44.     0 Berit Tikenberg           Kärdka ÜG  00:49:08 10p
45. 18780 Markus Kivi               HOK        00:55:42 10p
46. 18778 Kaspar Kalmus             Kärdla ÜG  00:55:46 10p
47.     0 Jaanika Pärn              Kärdla ÜG  01:05:45 10p
48.     0 Elo Koidu                 Kärdla ÜG  01:05:49 10p
49. 13988 Küllike Tammeveski        Muku       01:07:56 10p
50.     0 Liisu Koppel              Kärdla ÜG  01:20:01 10p
51. 23834 Liisi Koppel              Kärdla ÜG  01:24:33 10p
52. 23765 Kätlin Mast               Kärdla ÜG  01:24:49 10p
53.     0 Nora Kattel               Kärdla ÜG  01:27:54 10p
54.     0 Katharina Simson          Kärdla ÜG  01:28:04 10p
55.     0 Mirjam Süsi               Kärdla ÜG  01:28:05 10p
56. 23694 Kaspar Jaakson            Emmaste PK 00:41:16 9p
57. 19096 Auriika Kivi              HOK        00:42:13 9p
58. 23766 Kristella Kivi                       00:42:16 9p
59. 23666 Katri Kaar                MjaP Nurst 00:49:44 9p
60.     0 Lisett Marleen Sarapuu    Kärdla ÜG  01:14:29 9p
61.     0 Hanna Aasma               Kärdla ÜG  01:14:34 9p
62.     0 Getter Arunurm            Kärdla ÜG  01:14:44 9p
63. 23639 Viktooria Vesingi         Kärdla ÜG  01:14:47 9p
64.     0 Helen Talu                Kärdla ÜG  01:52:38 8p
65.     0 Eleriin Vaher                        01:52:48 8p
66.   852 Raivo Leht                HOK        00:12:45 6p   Ratas
67. 18831 Meeli Kesküla             KKA        00:23:27 6p
68. 19054 Atso Kesküla                         00:23:28 6p
69.     0 Miina Kesküla                        00:23:33 6p
70.     0 Silver Paes               Palade PK  00:44:49 6p
71.     0 Karel Kivil               Palade PK  00:44:52 6p
72.     0 Rasmus Elstein            Kärdla ÜG  00:45:01 6p
73.     0 Erki Kivisilla            Kärdla ÜG  00:45:12 6p
74. 23764 Elizabeth Niglas          Kärdla ÜG  01:56:26 3p

Lohesurf

Eelmisel laupäeval toimus Hiiumaal Külaküla rannas taas "tavalaua" Loherace, kus mõõtu võtsid kokku 9 visat lohesurfarit.
Tuulist nädalavahetust oodati juba juuli algusest ja nii nagu eelmiselgi aastal, tasus ootamine kuhjaga, võistlused toimusid suurepärastes ilmaoludes.

Üritus kujunes osalejatele väga põnevaks ja võistlejad kasutasid edu saavutamiseks kõikvõimalikke taktikaid: prooviti erinevaid stardipaiku, vahetati varustust, jäeti start vahele, et järgmiseks jõudu säästa. Juhtus ka, et stardis rutates lohed risti läksid mis lõppes "rohimisega".
Kahjuks pidi eelmise aasta võitja Jürgen Vahtra, peale kolme võidetud "katset" võistluse katkestama ja seekord esikolmikusse ei pääsenud.

Peale tihedat rebimist, kus juhuse hooleks ei olnud miskit jäetud jagunesid poodiumikohad järgmiselt:
1. Ingmar Vahtra
2. Reino Halla
3. Andres Tammeveski

Lisaks võistlesid: Palle Kõlar, Andres Kuuse, Meelis Reede, Jürgen Vahtra, Riho Teigar, Kalle Kamenev.

Võrkpall

Hiiumaa võrkpalliklubi kuni 20aastaste noormeeste võistkond, mis mullu saavutas Eesti meistrivõistlustel hõbeda, pidi nädalavahetusel kodus toimunud tsooniturniiril leppima kolmanda kohaga, kirjutas Kadi Kiiver Hiiu Lehes.
18.–19. septembril peeti Kärdla ühisgümnaasiumi võimlas Eesti noorte võrkpalli tänavuse aasta karikavõistluste (EKV) U20 vanuseklassi noormeeste üks kolmest tsooniturniirist. Võitis Pärnu võrkpalliklubi/spordikool (SK) ja teise koha sai Põltsamaa SK. Mõlemad pääsesid edasi mängima EKV kõrgeimasse esimesse finaalgruppi.
Treener Ülari Kaibaldi juhendatava Hiiumaa võrkpalliklubi noormeeste võistkonna päralt oli tsooniturniiri kolmas koht ja pääs teise finaalgruppi. Meeskonnas mängisid Markus Uuskari, Robin Valting, Magnus Kallas, Norman Ilumets, Kertjan Novek, Gregor Kiin, Silvester Ilumets ja Georg Linkov jr.
Kärdlas peetud turniiril jäi neljandaks Orava/Räpina spordiklubi. Kolmanda-neljanda koha omanikud kohtuvad EKV teises finaalgrupis Saaremaa SK, Narva SK Energia ja Võru SKga. Mängud peetakse tuleva nädala lõpus Hiiumaal.

Purjetamine

"Nädalavahetusel lõppesid Hiiumaa jahtklubi Dago purjetajatele tänavused Eesti meistrivõistlused. Tallinna nädala regatil oli võistlustules meie kahepaatkond noorteklassis RS Feva.
Ehkki viimase etapi eel olid Hiiumaa noormehed Daimar Pall ja Jorgen Kuivonen medalikursil, jäi neil viimase võistluse järel poodiumikohast siiski natuke puudu. Etapi seitsmes koht andis aasta edetabelis tubli neljanda koha 19 paatkonna seas," kirjutas Kadi Kiiver Hiiu Lehes.
JK Dago purjetamistreener Joosep Rätsep ütles, et hooaja võistlused on sellega läbi, ent trennidega jätkatakse kuni ilma on, loodetavasti oktoobri lõpuni.

Neljapäev, 24. september 2015

Jalgpall

HIIUMAA KOOLINOORTE MV JALGPALLIS
24. september 2015 Emmastes

4.-6. klass poisid

A-grupp





Punktid
Koht
Emmaste
X
1 – 1
2 – 1
4 – 0
7
I
Käina I
1 – 1
X
2 – 1
4 – 2
7
II
Palade
1 – 2
1 – 2
X
1 – 2
0
4
Suuremõisa
0 – 4
2 – 4
2 – 1
X
3
III

B-grupp




Punktid
Koht
Käina II
X
0 – 5
0 – 1
0
III
Kärdla
5 – 0
X
5 – 0
6
I
Lauka
1 – 0
0 – 5
X
3
II

A3 Suuremõisa B3 Käina II    4 – 1
A2 Käina I B2 Lauka     2 – 0
A1 Emmaste B1 Kärdla     0 – 1

  1. Kärdla - Karl Värva, Jaanus Sõmer, Kevin Mäetagas, Johannes Niinemäe, Andris Valk, Holger Sepma, Kristofer Tiik, Maitis Roosimaa
  2. Emmaste – Sten Kerk, Tobias Remmelg, Taaniel Remmelg, Kristjan Ugam, Rasmus Sadul, Erki Vander, Jakob Valk, Karl Johanson
  3. Käina I – Henri Paulus, Karlis Paulus, Rasmus Padari, Marten Laupa, Kermo Platov, Kaspar Tammeveski
  4. Lauka – Kenet Vaino, Kardo Liinjärv, Eiki Sören Mario Keskla, Henri Lilp, Trevor Marcus Heido, Karmo Silm, Sten Sihver, Karl Artur Valk
  5. Suuremõisa - Richard Rannu, Mikk Kristjan Tüür, Henri Kallas, Henri Lepik, Karl Eerik Kotter, Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos
  6. Käina II – Anti Tamm, Vahur Kaasik, Sander Teller, Siim Kask, Kevin Põtter, Miko Sedrik, Eduard Transtok, Ats Härmson
  7. Palade 
Väravalööjad:
Liiving – 8
A.Valk, Platov – 5
Johanson – 4
H.Paulus – 3
Tiik, Sepma, Nurk – 2
Ugam, Niinemäe, Laupa, Liinjärv, J.Valk, Kerk, Tamm, Roosimaa, Piil – 1

Kohtunik: Tõnis Saarnak


7.-9. klass

Tüdrukud






Väravad
Punktid
Koht
Kärdla I
X
1 – 0
0 – 0
3 – 0
4 – 0
7
I
Emmaste
0 – 1
X
1 – 2
0 – 1
1 – 4
0
4
Kärdla II
0 – 0
2 – 1
X
0 – 0
2 – 1
5
II
Kärdla III
0 – 3
1 – 0
0 – 0
X
1 – 3
4
III
  1. Kärdla I – Jaanika Pärn, Anna-Marie Vasar, Katariin Kokla, Keitlin Sinijärv, Ann-Ly Kibuspuu, Kristina Joarand, Kelly Nurk, Anna-Brita Tall
  2. Kärdla II – Getter Tartu, Aditi Toome, Berenike Järvekülg, Triin-Marleen Suve, Lily Marlen, Birgit Kibus, Annabel Pielberg, Krislyn Kroon
  3. Kärdla III – Jaanika Alevi, Debora Saarnak, Marta Eller, Anette Matto, Karmen Telvik, Berit Rajaveer, Marit Nurk
  4. Emmaste – Liisi Kajo, Kadleen Leenurm, Kati-Marleen Alliksoo, Riste Sofie Käär, Sofia Saarnak, Kertu Liisa Põtter, Anna Elisabeth Remmelg, Helena Pruul

Väravalööjad:
Joarand – 4
D.Saarnak, Käär, Pielberg, Järvekülg – 1


Poisid







Väravad
Punktid
Koht
Emmaste
X
0 – 1
0 – 7
0 – 7
1 – 4
1 – 19
0
5
Palade
1 – 0
X
0 – 1
2 – 1
1 – 0
4 – 2
9
III
Kärdla
7 – 0
1 – 0
X
1 – 2
3 – 1
12 – 3
9
II
Käina
7 – 0
1 – 2
2 – 1
X
4 – 0
14 – 3
9
I
Lauka
4 – 1
0 – 1
1 – 3
0 – 4
X
5 – 9
3
4

  1. Käina – Kasper Pisa, Marken Tisler, Tagmar Vesingi, Jaagup Kopli, Sven Aigar Tammeveski, Harli Lees, Mihkel Tammeveski, Risto Sten Teemets
  2. Kärdla - Rando Suuster, Silvester Ilumets, Markus Pink, Kert Kütt, Taavi Arbo, Siim Otsak, Kevin Koit, Indrek Nõulik
  3. Palade – Julius Mänd, Mihkel Mägi, Karl Karukäpp, Hendrik Reinpal, Ander Põldma, Karl-Erik Teigar, Rait Tustit
  4. Lauka – Mark Morten Tammeveski, Aleksander Silk, Jandre Savenkov, Steven Ruus, Risto Püssim, Vootele Jaanus, Jako Jalakas, Villem Proos
  5. Emmaste – Rainer Piil, Johannes Markus Altmäe, Mark Dmitrovski, Marcus Jundas, Marek Haas, Rait Toomsoo, Rauno Rand
Väravalööjad:
Kütt, Ruus – 4
Pisa, Vesingi, S.-A.Tammeveski, Koit – 3
Kopli, M.Tammeveski, Suuster, Põldma – 2
Tisler, Ilumets, Otsak, Pink, Reinpal, Teigar, Savenkov, Haas – 1

Kohtunik: Hergo Tasuja

Kolmapäev, 23. september 2015

Tennis

Hiiumaa MV tennises (sh. noored alates 2000.a., erandina 2001/02.a. sündinud)

Meeste üksikmäng 14.-16.august   12 meest
I Hardy Klaas '97
II Argo Vasar ‘73
III Leemet Käär '92

Meeste paarismäng 21-23.aug.   11 paari
I Tõnis Pihlamägi '89 – Leemet Käär '92
II Hardy Klaas '97 – Braien Kasser '95
III Argo Vasar '73 – Kaupo Valting ’72

Naiste üksikmäng 14.-16.august   10 naist
I Kadri Räis '92
II Liisa Apri '83
III Maarika Matt ’77

Naiste paarismäng 07 - 09.aug.  4 paari
I Maarika Matt ’77 – Tiia Liibert '66
II Tiiu Masing '51 – Jane Jaani '84
III Kärt Loopalu '80 – Krista Pärn '94

Segapaarismäng 29.-30.aug. 8 paari
I Argo Vasar '73 - Maarika Matt '77
II Leemet Käär '92 – Kadri Räis '92
III Tanel Malk '71 – Kaisa Männamaa ’92

Noored (sündinud 1997. – 2001.a., erandina 2002/03.a.)

P 14-18 üksikmäng 03.-06.august   6 noormeest
I Andreas Malk '97
II Hardy Klaas ‘97
III Alo Altement ‘98

T 14-18 üksikmäng 03.-05.august    4 neidu
I Johanna Aaslepp '01
II Johanna Matto '97
III Anette Matto '00

P 12 üksikmäng 10.-13.august   8 poissi
I Oliver Matto '04
II Karl Toomsoo '04
III Joshua Finn Peicaud '04

T 12 üksikmäng 10.- 13/15.august   8 tüdrukut
I Vanessa Simuste '05
II Lill Kagadze ´05
III Mirjam Süsi ´04

P12 paarismäng 13-14.aug.  4 paari
I Oliver Matto '04 – Karl Toomsoo '04
II Sander Roosimäe ´04 – Albert Roberts ´04
III Kevin Mäetagas '03 – Joshua Finn Peicaud ´04

T14 üksikmäng 19.-20.sept.  8 tüdrukut
I Johanna Aaslepp '01
II Katariin Kokla '01
III Viktoria Lohk '03

P14 üksikmäng 17.- 21.sept.  4 poissi
I Aulis Aunapuu ‘02
II Quentin Apri ‘02
III Oliver Matto ‘04

Peakohtunik: Tiiu Masing 

Saalihoki

6.-10. oktoobrini toimub Lätis, Cesises Euro Cup 2015, kus osaleb ka valitsev Eesti meister TTÜ SK, mille koosseisus mängib neli Viskoosa SK kasvandikku- Alex Kark, Ken Pähn, Tarvo Kivisilla, Tiit Tammeveski.
Ajakava ja põhjalikum info

Pühapäev, 20. september 2015

Discgolf

Pühalepa nädalamängude lõpetamine

I ring B rada

II ring A rada

Eliitklassis võitis Silver Lätt.
Harrastajate seas Romet Keskla.

Orienteerumine

Neljapäeval Palukülas
Rajameister : Siiri Talts, Eliise Kesküla

PIKK Rada (1): 14 KP 6,3 km
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1911 Tanel Esta                HOK        00:51:33
 2. 19055 Märt Kesküla              KKA        00:57:50
 3.  1941 Kalju Tammeveski          HOK        01:00:17
 4.  2305 Peedo Pihlamägi           HOK        01:02:12
 5.  1925 Tõnis Saarnak             HOK        01:06:52
 6. 13989 Tõno Tammeveski           Muku       01:29:04
 7. 17457 Kustu Künnapas            HOK        01:41:13
KESKMINE Rada (2): 12 KP 4,3 km
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10988 Märt Maripuu              HOK        00:44:26
 2. 10990 Helena Maripuu            HOK        00:53:04
 3.  8084 Ruth Esta                 HOK        00:55:56
 4.  9506 Triin Helimets            HOK        01:02:07
 5. 19125 Evert Padari              Kärdla ÜG  01:03:10
 6.  8688 Kairi Pisa                HOK        01:08:49
 7. 18832 Herta Kesküla             HOK        01:09:59
 8. 18831 Meeli Kesküla             KKA        01:10:00
 9.  1933 Ene Leht                  HOK        01:12:28
10.  9664 Mihkel Tammeveski         HOK        01:20:21
11. 22258 Ülle Padari                          01:23:18
LüHIKE Rada (3): 5 KP 1,7 km
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19063 Marta Maripuu             HOK        00:26:59
 2. 10989 Elen Maripuu              MjaP Nurst 00:27:06
 3. 19096 Auriika Kivi              HOK        00:30:21
 3. 23766 Kristella Kivi                       00:30:21
 5. 19054 Atso Kesküla                         00:30:50
 6.     0 Miina Kesküla                        00:31:53
 7. 19055 Märt Kesküla              KKA        00:32:24
 8. 23834 Liisi Koppel              Kärdla ÜG  00:34:36
 9.     0 Helisa Tartu              Kärdla ÜG  00:37:21
10.     0 Rebeka Kuik                          00:46:14
11.  6370 Piibe Kivisilla           HOK        00:46:15
12.     0 Aita Kuik                            00:46:19
13.     0 Erki Kivisilla                       00:46:22
14.   946 Anu Saue                  HOK        00:50:39
15. 23764 Elizabeth Niglas          Kärdla ÜG  00:51:26
15. 23763 Emili Saarnak             Kärdla ÜG  00:51:26
17. 23765 Kätlin Mast               Kärdla ÜG  00:52:53
18.     0 Merili Mänd                          00:53:18
VALIK
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19061 Tambet Toomemäe           Elektrilev 01:23:57 19p
 2.  7869 Anne Jaakson              HOK        01:26:33 19p
 3.  1924 Heini Koppel              HOK        02:02:35 18p
 4.  2304 Arvo-Jüri Rist            HOK        02:05:40 16p
 5.    79 Toomas Mast               HOK        00:52:51 14p
 6.  1904 Eda Tärk                  HOK        01:04:37 13p
 7. 18829 Marta Eller               HOK        01:22:07 13p
 8. 18828 Marina Väljas             HOK        01:22:15 13p
 9.  8087 Kaspar Kütt                          01:13:02 11p
10. 19108 Jonatan Saarnak           Emmaste PK 01:05:47 10p
11.   948 Valdor Smill              HOK        00:44:27 9p
12. 19053 Ene Tõldsepp              HOK        01:50:35 9p
13. 18836 Mari-Liis Toomemäe        HOK        00:53:22 8p
14. 23637 Kairit Jõpiselg                      00:53:36 8p
15. 18835 Maiu Toomemäe             HOK        00:53:39 8p
16.  3144 Kadi Post                            00:53:41 8p
17. 23642 Regina Paulus             Emmaste LA 00:58:36 8p
18. 23643 Rasmus Jaakson            Emmaste PK 00:58:38 8p
19. 23694 Kaspar Jaakson            Emmaste PK 00:59:12 8p
20. 13988 Küllike Tammeveski        Muku       01:21:38 8p
21. 23667 Marika Koppel             KK Askus   00:32:13 7p
22. 23191 Ülle Paasoja              KK Askus   00:32:41 7p
23. 18830 Maria Eller               HOK        00:58:26 7p
24. 23666 Katri Kaar                MjaP Nurst 00:51:27 6p

Orienteerumine

Laupäeval selgitati Kõpus Hiiumaa meistrid tavarajal. Rajameister Kalju Tammeveski planeeris suurepärased rajad, kus võistlejate oskused pandi korralikult proovile.
Naiste põhiklassi võitis Kati Rüütelmaa. Teiseks jooksis Tiina Koit ja kolmandaks Kairi Pisa.
Meeste põhiklassis ennustati Ott Rakkaselja võitu. Ott ei suutnud seekord head sooritust teha ja pidi leppima viienda kohaga. 
Üllatas hoopis Mati Mägi. Alguses tegi paar viga kuid edaspidi suutis suuremaid vigu vältida ja tasuks meistritiitel. Teiseks jooksis Toomas Mast ja kolmandaks Tanel Esta. Meeste teine kuni neljas koht mahtusid 1 minuti sisse.
Poistest võttis tiitli Mihkel Tammeveski ja tüdrukutest Helena Maripuu.
Veteranide klasside kiiremad olid naistest Eda Tärk ja meestest Peedo Pihlamägi.

Põhiklasside tulemused:

M21
6799m 16KP
Koht  Nimi                      EOL   Tulemus      
   1. Mati Mägi                  1921 00:53.47   
   2. Toomas Mast                  79 00:56.06   
   3. Tanel Esta                 1911 00:56.36   
   4. Tammo Esta                 1946 00:56.53   
   5. Ott Rakkaselg              1920 00:59.39   
   6. Tõnis Saarnak              1925 01:30.02   
      Evert Padari              19125 Puuduv KP  
      Märt Maripuu              10988 Puuduv KP 


N21 4400m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      EOL   Tulemus      
   1. Kati Rüütelmaa             8689 01:05.17   
   2. Tiina Koit                20513 01:12.17   
   3. Kairi Pisa                 8688 01:27.34   
      Elen Maripuu              10989 Katk       
      Ülle Padari               22258 Puuduv KP  
      Ruth Esta                  8084 Ei start   

Täisprotokoll.

Kolmapäev, 16. september 2015

Kergejõustik

Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused mitmevõistluses ja teatejooksudes.

POISID








Koht
4.-5. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa
1. Tobias Remmelg, 2004, Emmaste 9,6 431 8,00 507 3,72 310 1248
2. Eduard Transtok, Käina 10,2 306 7,82 492 3,11 167 965
3. Kardo Liinjärv, Lauka 10,3 286 7,75 485 3,23 193 964
4. Kevin Joarand, KÜG 10,1 325 5,74 314 3,52 259 898
5. Kaspar Tammeveski, Käina 10,1 325 6,45 373 3,14 173 871
6. Andro Suuster, KÜG 10,5 250 5,96 332 3,13 171 753
7. Oliver Piil, Palade 10,8 198 6,38 367 3,18 182 747
8. Kevin Põtter, 29.06.05, Käina 10,2 306 5,23 272 3,01 147 725
9. Henri Lilp, 2004, Lauka 10,7 215 7,29 445 x 0 660
10. Karmo Silm, 28.09.04, Lauka 10,7 215 5,03 256 3,00 145 616
11. Risto Klee, 28.04.05, Lauka 10,8 198 5,19 269 2,79 105 572
12. Joosep Grahv, KÜG 10,5 250 5,17 267
0 517

Koht
4.-5. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa
1. Kevin Saarnak, KÜG 10,9 182 7,89 498 49,00 535 1215
2. Tormi Laid, 27.03.05, Käina 10,4 268 7,47 461 36,20 355 1084
3. Kermo Platov, Käina 11,0 167 6,51 378 36,10 354 899
4. Martin Nurk, Palade 11,2 138 6,19 351 33,32 315 804
5. Karl Eerik Kotter, Suuremõisa 11,3 124 5,21 270 25,60 211 605
6. Karl Aleks Talvi 12,3 21 5,74 314 29,50 263 598
7. Henri Kallas, Suuremõisa 11,7 75 6,17 349 21,40 155 579
8. Henri Lepik, Suuremõisa 14,0 0 5,20 270 24,60 197 467

Koht
4.-5. klass IV MV 60m
1000m
Pall
Summa
1. Sten Kerk, 2004, Emmaste 10,2 306 4,11.3 285 29,92 269 860
2. Siim Kask, 13.10.04, Käina 11,5 98 4,13.0 274 29,16 259 631

Koht
6.-7. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa
1. Rait Tustit, Palade 8,2 789 10,41 728 4,88 656 2173
2. Herman Reinpal, Palade 9,4 477 6,92 413 3,36 222 1112
3. Kenet Vaino, 2003, Lauka 10,1 325 6,20 352 3,58 274 951
4. Kristjan Ugam, 2002, Emmaste 9,8 387 5,59 301 3,53 262 950
5. Jako Jalakas, 2001, Lauka 10,5 250 7,58 470 3,34 217 937
6. Mihkel Mattias Proos, Suuremõisa 10,4 268 8,51 553
0 821
7. Karl-Markus Kivioja, Käina 10,8 198 5,17 267 3,30 208 673

Koht
6.-7. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Joel Hiis, 03.10.01, KÜG 7,9 877 5,10 731 1,30 457 2065
2. Marken Tisler, Käina 8,9 599 4,55 548 1,30 457 1604
3. Rasmus Padari, Käina 10,8 198 x 0 1,10 267 465
4. Jaagup Paat, Palade 12,5 10 3,15 175 1,10 267 452

Koht
6.-7. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa

Marcus Mäll, KÜG 8,1 818 11,94 875 45,06 479 2172

Hargo Liiving, Suuremõisa 9,9 366 10,66 752 66,55 787 1905

Heinrich Vannas, Käina 9,7 409 10,58 744 57,37 654 1807

Indrek Nõulik, KÜG 9,5 454 9,48 642 36,50 359 1455

Jaagup Kopli, Käina 9,0 574
0 63,53 743 1317

Karlis Paulus, Käina 10,9 182 7,27 443 48,95 534 1159

Aigar Tärk, 01.07.02, KÜG 9,6 431
0 40,63 417 848

Koht
6.-7. klass, IV MV 60m
1000m
Pall
Summa
1. Ats Erk, 7.03.02, KÜG 9,2 525
0 43,18 452 977
2. Taaniel Remmelg, 2002, Emmaste 11,0 167 4,12.8 276 34,34 329 772









Koht 8.-9. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Risto Püssim, 2000, Lauka 8,7 651 4,33 480 11,99 879 2010
2. Karl Karukäpp, Palade 9,5 454 4,01 388 9,57 650 1492
3. Rasmus Kraavik, Käina 9,2 525
0 12,37 916 1441
4. Rauno Rand, Käina 8,5 705
0 10,27 715 1420
5. Mihkel Tammeveski, Käina 8,9 599
0 10,68 754 1353
6. Steven Randala, 23.08.99, KÜG 8,7 651
0 9,70 662 1313
7. Silvester Ilumets, KÜG 9,0 574
0 9,68 660 1234
8. Julius Mänd, Palade 9,9 366 3,46 245 9,12 609 1220
9. Arbo Lepamaa, Käina 9,1 549
0 9,29 624 1173
10. Rando Suuster, 06.04.00, KÜG 9,5 454
0 9,84 675 1129
11. Markko Matt, 31.12.00, KÜG 9,4 477
0 9,43 637 1114
12. Rein Reinu, Käina 8,2 789
0
0 789

Koht
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kevin Koit, 20.09.99, KÜG 8,1 818 5,08 724 1,30 457 1999
2. Kasper Pisa, Käina 9,0 574 4,57 555 1,45 621 1750
3. Jaan-Martin Ugam, 2000, Emmaste 9,7 409 4,32 477 1,40 564 1450
4. Raiko Apri, 06.05.01, KÜG
0 4,43 511 1,30 457 968
5. Hendrik Reinpal, Palade
0 4,33 480
0 480

Koht
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Robin Niidas, 30.12.98, KÜG 8,2 789 5,26 787 12,14 894 2470
2. Marko Pruunlepp, 20.03.98, KÜG 7,9 877 5,39 834 9,69 661 2372

Koht
10.-12. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kristo Holtsmann, 28.05.98, KÜG 8,2 789 5,57 901 1,30 457 2147










TÜDRUKUD








Koht
4.-5. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Kaisa-Katariin Kibuspuu, KÜG 10,5 386 3,07 259 7,23 557 1202
2. Sofia Saarnak, 2004, Emmaste 11,4 227 3,30 324 5,96 416 967
3. Greete Pilv, Palade 10,8 329 3,07 259 5,49 366 954
4. Anna Elisabeth Remmelg, 2004, Emmaste 10,9 311 2,75 177 6,15 436 924
5. Greete-Liis Rünt, 17.04.04, Käina 11,1 276 3,16 284 5,04 319 879
6. Marleen Aun, Palade 11,0 293 2,75 177 5,40 356 826
7. Victoria Erk, Palade 11,3 243 2,69 163 4,73 288 694
8. Klaarika Küttim, Palade 11,5 212 2,60 142 4,68 283 637

Koht
4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Agnes Katariina Selirand, KÜG 10,8 329 3,50 383 1,15 453 1165
2. Jandra Uusmaa, KÜG 11,3 243 3,25 309 1,05 348 900
3. Liisu Kase, 2004, Käina 11,3 243 3,05 254 1,00 299 796
4. Anni Soonik, KÜG 11,0 293 2,94 225 0,95 251 769
5. Maria Eller, KÜG 11,1 276 2,67 158 1,00 299 733
6. Eva-Lota Eespakk, KÜG 12,6 73 2,57 136 1,00 299 508
7. May Kane, 06.03.05, Käina 12,5 83 2,47 114 0,90 206 403
8. Christina Karoliina Peedu, Käina
0
0 0,85 164 164

Koht
4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Cesslyn Pass, KÜG 10,8 329 6,23 445 25,00 326 1100

Koht
4.-5. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa
1. Helena Pruul, Emmaste 10,5 386 32,00 453 2,22.1 356 1195
2. Margareeta Käär, 2006, Emmaste 11,3 243 24,60 318 2,25.6 315 876
3. Liisu Koppel, KÜG 11,0 293 22,40 279 2,28.6 282 854
4. Lill Kagadze, KÜG 11,8 168 28,66 392 2,43.8 143 703
5. Ingel Ulla, KÜG 11,6 197 11,50 88 2,36.9 201 486

Koht
6.-7. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Riste Sofie Käär, 2003, Emmaste 9,7 556 3,68 440 7,96 641 1637
2. Jaanika Sepp, 30.07.02, Lauka 9,8 533
0 5,97 417 950

Koht
6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Aiki-Kerlin Paap, 01.05.03, Käina 10,0 489 3,61 417 1,20 508 1414
2. Kerli Kivisikk, 26.12.01, KÜG 10,9 311 3,74 459 1,25 564 1334
3. Katariina Koor, 13.01.03, Käina 10,6 367 3,55 399 1,15 453 1219
4. Karoliina Pilv, Palade 11,3 243 3,30 324 1,10 400 967

Koht
6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Stiina Lepamaa, 20.07.03, Käina 10,2 447 7,94 639 30,24 421 1507
2. Helen Maiman, Palade 10,4 406 7,87 631 32,41 461 1498
3. Karoliina Mustkivi, 27.07.03, Käina 10,4 406 7,18 551 35,37 516 1473
4. Maret Reismaa, Palade 11,1 276 7,41 577 29,74 412 1265
5. Agnes Püssim, 28.01.02 11,6 197 6,67 494 26,50 353 1044
6. Anni Kark, 29.06.03, Lauka 14,6 0 6,57 482 30,15 419 901
7. Merili Tursk, 07.02.03, Lauka 11,5 212 6,40 464 17,16 186 862

Koht
6.-7. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa
1. Kaisa Ulla, 20.02.03, Käina 10,2 447 24,10 309 2,26.8 302 1058

Koht
8.-9. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Kelly Nurk, 31.07.01, KÜG 8,9 752 4,84 857 7,64 604 2213
2. Annabel Pielberg, 30.09.00, KÜG 9,0 726 4,68 795 7,96 641 2162
3. Ann-Ly Kibuspuu, 21.07.01, KÜG 9,3 651 4,37 678 9,17 786 2115
4. Kätriin Remmelg, 19.11.00, Lauka 10,4 406 x 0 6,46 470 876

Koht
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Anna-Brita Tall, 11.03.01, KÜG 9,1 700 4,80 841 1,40 743 2284
2. Kristina Joarand, 23.06.01, KÜG 8,9 752 4,62 771 1,40 743 2266
3. Jaanika Pärn, 30.06.00,KÜG 10,7 348 x 0 1,10 400 748

Koht
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Anet Post, KÜG 8,8 778 4,40 689 7,76 618 2085









Pendelteatejooks, 4x60m


võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Rene Otsak, Jorgen Kuivonen, Eduard Lilleõis, Markus Kivi, Liisu Koppel, Cesslyn Pass, Agnes Katariina Selirand, Anni Soonik Kärdla II 1,27.3 1.

May Kane, Christiina Karoliina Peedu, Greete-Liis Rünt, Liisu Kase, Tormi Laid, Kevin Põtter, Kaspar Tammeveski, Kermo Platov Käina 1,27.5 2.

Joosep Grahv, Kevin Saarnak, Kevin Joarand, Andro Suuster, Kaisa-Katariina Kibuspuu, Lill Kagadze, Maria Eller, Jandra Uusmaa Kärdla I 1,27.7 3.
6.-7. klass




Aiki-Kerlin Paap, Stiina Lepamaa, Katariin Koor, Karoliina Mustkivi, Rasmus Padari, Sander Teller, Jaagup Kopli, Marken Tisler Käina 1,18.9 1.

Grete-Elise Kubja, Sandra Känd, Emma Vohu, Reely Volens, Ats Erk, Aigar Tärk, Kert Kütt, Marcus Poolakene Kärdla II 1,22.3 2.

Riste Sofie Käär, Helena Pruul, Kristjan Ugam, Sten Kerk, Tobias Remmelg, Sofia Saarnak, Taaniel Remmelg, Anna Remmelg Emmaste 1,23.2 3.

Berit Laupä, Merili Suuster, Kerli Kivisik, Marilyn Reintam, Indrek Nõulik, Markus Pink, Marcus Mäll, Joel Hiis Kärdla I 1,23.3 4.
8.-9. klass




Kristina Joarand, Kelly Nurk, Anna-Brita Tall, Annabel Pielberg, Kevin Koit, Taavi Arbo, Rando Suuster, Siim Otsak Kärdla I 1,13.5 1.

Madli Kaevats, Sonja Sõrmus, Elis Tisler, Anna-Maria Mustkivi, Rein Reinu, Kasper Pisa, Rauno Rand, Rasmus Kraavik Käina 1,17.0 2.

Anni Kark, Agnes Püssim, Kättriin Remmelg, Jaanika Sepp, Aleksander Silk, Risto Püssim, Mark Rako, Kenet Vaino Lauka 1,21.3 3.

Krislyn Kroon, Lily Marlen, Maria Kaskor, Teele Kanarbik, Johannes Soonik, Silvester Ilumets, Markko Matt, Steven Randala Kärdla II 1,22.5 4.
10.-12. klass




Triinu Koppel, Krislin Kivistik, Teele Tammsaar, Anette-Marie Kõmmus, Kristo Holtsmann, Marko Pruunlepp, Timo Vares, Kert Kuusalu Kärdla II 1,11.3 1.

Maris Pertel, Emma Kaups, Sara Kattel, Anna Maria Altmäe, Robin Niidas, Mark Herman Ilumets, Matthias Vohu, Georg Hiiesalu Kärdla I 1,15.5 2.





4x100m

POISID




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Joosep Grahv, Andro Suuster, Kevin Saarnak, Kevin Joarand Kärdla II 1,08.5 1.

Kermo Platov, Eduard Transtok, Kaspar Tammeveski, Siim Kase Käina 1,09.8 2.

Henri Lilp, Kardo Liinjärv, Risto Klee, Karmo Silm Lauka 1,10.1 3.

Markus Kivi, Tamor Tomson, Jorgen Kuivonen, Eduard Lilleõis Kärdla I 1,13.0 4.

Henri Kallas, Karl Eerik Kotter, Henri Lepik, Karl Aleks Talvi Suuremõisa DNF





6.-7. klass




Marcus Mäll, Markus Pink, Indrek Nõulik, Joel Hiis Kärdla I 54,2 1.

Kert Kütt, Marcus Poolakene, Ats Erk, Aigar Tärk Kärdla II 58,2 2.

Rasmus Padari, Jaagup Kopli, Marken Tisler, Heinrich Vannas Käina 58,3 3.

Kristjan Ugam, Taaniel Remmelg, Sten Kerk, Tobias Remmelg Emmaste 1,03.0 4.

Jako Jalakas, Mark Rako, Kenet Vaino, Henri Lilp Lauka 1,04.4 5.
8.-9. klass




Kevin Koit, Taavi Arbo, Rando Suuster, Siim Otsak Kärdla 54,6 1.

Rein Reinu, Kasper Pisa, Arbo Lepamaa, Rasmus Kraavik Käina 54,7 2.

Julius Mänd, August Mänd, Hendrik Reinpal, Karl Karukäpp Palade 57,2 3.

Johannes Soonik, Raiko Apri, Silvester Ilumets, Steven Randala Kärdla II 57,9 4.

Aleksander Silk, Mark Rako, Risto Püssim, Kenet Vaino Lauka 59,2 5.
10.-12. klass




Kristo Holtsman, Marko Pruunlepp, Timo Vares, Kert Kuusalu Kärdla II 47,9 1.

Matthias Vohu, Georg Hiiesalu, Mark Herman Ilumets, Robin Niidas Kärdla I 52,6 2.





TÜDRUKUD




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Liisu Koppel, Cesslyn Pass, Agnes Katariina Selirand, Anni Soonik Kärdla II 1,08.6 1.

Helena Pruul, Anna Elisabeth Remmelg, Sofia Saarnak, Margareeta Käär Emmaste 1,09.9 2.

Kaisa-Katariina Kibuspuu, Lill Kagadze, Maria Eller, Jandra Uusmaa Kärdla I 1,11.4 3.

May Kane, Christiina Karoliina Peedu, Liisu Kase, Greete-Liis Rünt Käina 1,12.8 4.

Marleen Aun, Klaarika Küttim, Kreete Pilv, Victoria Erk Palade 1,13.9 5.
6.-7. klass




Stiina Lepamaa, Karoliina Mustkivi, Katariina Koor, Aiki-Kerlin Paap Käina 1,05.0 1.

Sandra Känd, Merili Suuster, Kerli Kivisik, Marilyn Reintam Kärdla I 1,06.9 2.

Anni Kark, Merili Tursk, Agnes Püssim, Jaanika Sepp Lauka 1,10.4 3.
8.-9. klass




Kristina Joarand, Kelly Nurk, Anna-Brita Tall, Annabel Pielberg Kärdla I 0,53.8 1.

Krislyn Koor, Lily Marlen, Maria Kaskor, Teele Kanarbik Kärdla II 1,01.5 2.

Madli Kaevats, Sonja Sõrmus, Elis Tisler, Anna-Maria Mustkivi Käina 1,02.4 3.
10.-12. klass




Merit Rebase, Anet Post, Merlyn Valberg, Helen Kivi Kärdla III 1,00.7 1.

Helen Rand, Triinu Koppel, Inger-Liis Heinsoo, Anette-M Kõmmus Kärdla II 1,02.3 2.

Simone Vellau, Aljona Premudrova, Kätlin Tammeveski, Kertu Rand Kärdla IV DSQ

Emma Kaups,Maris Pertel, Saara Kattel, Anna Maria Altmäe Kärdla I DSQ