Pühapäev, 29. september 2013

Tegusid orienteerumisradadelt

Koitjärvel toimus kahepäevane orienteerumisvõistlus Suunto Games, kust hiidlased võitsid hulga medaleid. 

Esimesel päeval võtsid 12. a. tüdrukute seas kaksikvõidu Eliise Kesküla ja Siiri Talts. 65. aastastest meestest võitis Toivo Saue, 21.B rajal oli teine Katrin Kallisma-Saat. 18.a. tüdrukutest oli kolmas Meeli-Heli Lepna, 12. a. poistest Kustu Künnapas samuti kolmas. 

Kahe päeva kokkuvõttes olid oma vanuseklassides võitjad Siiri Talts ja Toivo Saue. Eliise Kesküla jäi teiseks, Meeli-Heli Lepna kolmandaks. Kustu Künnapas ja Maria Eller (9 a. nöörirajal) olid neljandad.


Samuti lõppes Eesti noorte orienteerujate karikasari 2013, kus läbi suve oli igal kuul üks osavõistlus. Arvesse läks 5 võistlust. Hiidlased osalesid neljal võistlusel. Kuni 12. aastaste hulgas tuli teiseks Eliise Kesküla, 6. oli vaid kolme osavõistlusega Siiri Talts. Sama vanade poiste hulgas tuli Kustu Künnapas neljandaks.

Neljapäev, 26. september 2013

Koolinoorte MV mitmevõistluses

Tulemused:


4.-5. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa Koht
Marken Tisler, 31.12.01, Käina 9,6 431 7,98 506 4,07 404 1341 1
Markus Pink, KÜG 10,1 325 8,10 516 3,70 304 1145 2
Kenet Vaino, 2003, Lauka 10,0 346 5,85 323 3,50 255 924 3
Kert Kütt, KÜG 9,6 431 4,67 228 3,48 250 909 4
Sander Teller, 28.05.03, Käina 10,1 325

3,13 171 496 5
Vahur Kaasik, 18.07.03, Käina 10,9 182

3,07 159 341 6
4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Joel Hiis, KÜG 9,1 549 3,42 236 1,20 357 1142 1
Martin Aun, 15.07.02, Palade 11,3 124 2,71 91 0,90 116 331 2
Travis Olle, 23.03.03, Palade 12,8 0 2,21 22 0,90 116 138 3
4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa Koht
Heinrich Vannas, 02.03.02, Käina 10,5 250 10,18 707 44,89 476 1433 1
Jaagup Kopli, 10.12.01, Käina 10,3 286 9,19 615 43,98 464 1365 2
Ats Erk, KÜG 10,0 346 7,93 501 33,38 316 1163 3
Karlis Paulus, 21.01.03, Käina 11,3 124 7,89 498 42,16 438 1060 4
4.-5. klass IV MV 60 m
1000 m
Pall
Summa Koht
Sten Ristmägi, KÜG 9,9 366 03:43,4 935 26,40 221 1522 1
Sven Aigar Tammeveski, 2002, Käina 10,0 346 04:09,0 627 37,29 370 1343 2
Rando Aasma, KÜG 9,9 366 04:09,3 627 29,65 265 1258 3
Karl Värva, KÜG 10,8 198 04:53,0 528 37,12 368 1094 4
Karl-Markus Kivioja, 21.02.03, Käina 11,2 138 04:42,0 645 28,88 255 1038 5
Rait Tustit, 11.07.01, Palade 10,0 346

39,55 402 748 6
Herman Reinpal, 23.05.02, Palade 11,4 111



111 7
6.-7. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa Koht
Edgar Liiber, 27.12.99, KÜG 8,4 733 14,04 1082 4,99 693 2508 1
Rauno Rand, 21.03.00, Käina 9,7 409 8,02 509 3,61 282 1200 2
Harli Lees,27.01.00, Käina 10,0 346 7,68 479 3,90 357 1182 3
Aleksander Silk, 2001, Lauka 9,5 454 6,28 359 3,69 302 1115 4
Risto Püssim, 2000, Lauka 9,8 387 7,13 431 3,52 259 1077 5
Steven Ruus, 2001, Lauka 9,8 387 6,78 401 3,63 287 1075 6
6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Hendrik Reinpal, 20.11.99, Palade 8,6 678 3,98 379 1,40 564 1621 1
Kevin Koit, 20.09.99, KÜG 8,7 651 4,43 511 1,25 406 1568 2
6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa Koht
Tagmar Vesingi, 23.04.00, Käina 9,2 525 8,13 519 48,49 527 1571 1
Rasmus Kraavik, 10.10.99, Käina 10,4 268 9,18 614 48,32 525 1407 2
Silvester Ilumets, 26.03.01, KÜG 9,3 501 7,29 445 40,62 416 1362 3
Markko Matt, 31.12.00, KÜG 10,2 306 7,53 466 40,33 412 1184 4
Karl-Erik Teigar, 13.08.01, Palade 10,2 306 7,25 442 37,46 372 1120 5
6.-7. klass, IV MV 60 m
1000 m
Pall
Summa Koht
Julius Mänd, 28.10.99, Palade 8,4 733 03:12,0 1377 38,32 384 2494 1
August Mänd, 28.10.99, Palade 8,8 625 03:20,1 1259 32,22 300 2184 2
Mihkel Tammeveski, 01.07.99, Käina 9,3 501 03:30,0 1110 38,19 383 1994 3
Kasper Pisa, 05.05.01, Käina 9,2 525 04:08,0 636 48,60 529 1690 4
8.-9. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Robin Niidas, 1998, Lauka 7,7 938 4,84 642 10,73 759 2339 1
Kristo Holtsmann, 1998, Lauka 8,2 789 4,80 629 9,54 647 2065 2
Kristjan Hinno, 28.02.99, KÜG 8,5 705 4,54 545 10,19 708 1958 3
Egert Aale, 20.09.97, Palade 8,2 789 4,30 471 9,63 655 1915 4
Karl Meldorf, 26.11.97, Käina 8,6 678 4,07 404 11,33 816 1898 5
Rait Penkin, 02.04.99, Palade 8,1 818 4,34 483 8,38 541 1842 6
Mark Herman Ilumets, 09.01.99, KÜG 8,5 705 4,09 410 9,13 609 1724 7
Rudolf Uusneem, 1998, Lauka 8,7 651 4,16 430 9,22 618 1699 8
Peeter Valdman, 01.10.98, Palade 9,8 387 3,65 292 9,34 629 1308 9
Renet Leiger, 08.04.99, Palade 10,2 306 3,92 363 9,42 636 1305 10
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Kristo Laanemäe, 31.12.97, KÜG 8,1 818 4,99 693 1,50 680 2191 1
Marko Nurk, 1998, KÜG 8,1 818 5,03 707 1,40 564 2089 2
Rene Berkmann, 12.08.99, KÜG 8,2 789 3,99 382 1,35 510 1681 3
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Kert Kuusalu, 10.09.97, KÜG 7,7 938 5,12 738 9,72 664 2340 1
Gregor Kiin, 26.08.97, KÜG 8,2 789 4,55 548 9,50 643 1980 2
Erik Salusoo 8,2 789 4,40 502 7,39 454 1745 3
10.-12. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Steven Saarnak, 19.10.96, KÜG 7,7 938 5,59 909 1,55 741 2588 1
Timo Vares, 23.08.96, KÜG 7,8 907 5,60 912 1,55 741 2560 2
Aivo Jõeleht, 25.09.96, KÜG 8,4 733 4,96 683 1,45 621 2037 3
Hannes Teidla, 30.10.96, KÜG 8,5 705 4,59 561 1,40 564 1830 4











4.-5. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Katariina Koor, 13.01.03, Käina 10,6 367 3,21 298 5,26 342 1007 1
Eliise Kaups, 28.11.01, Käina 10,4 406 3,01 243 5,34 350 999 2
Helen Maiman, 2002, Palade 11,5 212 3,05 254 6,04 424 890 3
Lisette Juhe, 2002, Palade 11,3 243 2,95 227 4,67 282 752 4
Maret Reismaa, 2002, Palade 11,6 197 2,85 202 4,65 280 679 5
4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
Eliisabeth Rehepap, 4.01.03, KÜG 10,9 311 2,94 225 0,95 251 787 1
Karoliina Pilv, 03.07.03, Palade 11,3 243 2,96 230 1,00 299 772 2
4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
Maria Mäeots, 8.03.03, KÜG 10,9 311 6,02 422 25,95 343 1076 1
Catlin Hüüdma, 15.02.03, Käina 10,7 348 5,67 385 25,67 338 1071 2
Anni Kark, 29.06.03, Lauka 12,0 141 5,16 331 25,30 331 803 3
Anete Saarna, 08.04.02, Käina 11,9 154 4,48 263 22,50 280 697 4
4.-5. klass IV MV 60 m
Pall
600 m
Summa
Siiri Talts, 20.11.02, KÜG 9,7 556 27,82 377 02:11,9 801 1734 1
Stiina Lepamaa, 20.07.03, Käina 10,4 406 17,54 192 02:20,0 632 1230 2
Eliise Kesküla, KÜG 10,8 329 16,12 168 02:18,6 665 1162 3
Kaisa Ulla, 20.02.03, Käina 10,9 311 21,23 258 02:32,4 429 998 4
Karmen Tee, 07.11.01, Lauka 10,8 329 19,25 223 02:39,0 330 882 5
6.-7. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
Kelly Nurk, 31.07.01, KÜG 9,2 675 4,29 648 8,00 646 1969 1
Maria Valk, 21.03.00, Lauka 9,9 511 3,59 411 8,35 687 1609 2
Annabel Pielberg, KÜG 9,2 675 2,93 222 8,41 695 1592 3
Elis Tisler, 08.05.00, Käina 10,2 447 3,88 505 6,84 513 1465 4
Marta Eller, 07.04.00, KÜG 9,2 675 3,06 256 6,91 520 1451 5
Janeli Liivak, 10.04.01, Lauka 10,1 468 3,00 240 5,01 316 1024 6
6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
Kristina Joarand, 23.06.01, KÜG 8,8 778 4,50 726 1,30 623 2127 1
Anna-Brita Tall, 11.03.01, KÜG 9,5 603 4,06 567 1,20 508 1678 2
Keitlin Sinijärv, 20.09.01. KÜG 10,9 311 2,55 131 0,95 251 693 3
6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
Ann-Ly Kibuspuu, 21.07.01, KÜG 9,2 675 10,12 904 48,12 755 2334 1
Berenike Järvekülg, KÜG 10,2 447 9,16 785 41,22 625 1857 2
Anna-Maria Mustkivi, Käina 10,2 447 7,48 585 26,75 357 1389 3
Kättriin Remmelg, 19.11.00, Lauka 10,3 426 6,93 523 30,67 429 1378 4
Käti Romandi, 07.08.01, Käina 11,2 259 6,37 460 28,22 384 1103 5
6.-7. klass IV MV 60 m
Pall
600 m
Summa
Karin Pisa, 05.05.01, Käina 9,9 511 28,56 390 02:14,0 749 1650 1
8.-9. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
Liisa Vara, 22.10.99, Käina 9,3 651 3,84 492 7,89 633 1776 1
Emma Kaups, KÜG 9,5 603 3,35 338 6,56 481 1422 2
Marje Põldma, 31.07.98, Käina 9,8 533 3,44 365 6,49 474 1372 3
8.-9. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
Triinu Koppel, 30.08.98, KÜG 10,4 406 3,06 256 1,25 564 1226 1
Krislin Kaibald, KÜG 10,6 367 3,30 324 1,15 453 1144 2
10.-12. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
Anet Post, 24.10.96 8,6 831 4,90 881 8,25 676 2388 1
10.-12. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
Evely Kullamägi, KÜG 9,8 533 3,40 353 1,40 743 1629 1
Mari-Liis Ojatamm, 18.11.96, KÜG 10,1 468 3,45 368 1,15 453 1289 2