Teisipäev, 30. september 2014

Korvpall

Eesti korvpalli karikavõistluste kaheksandikfinaali avamängus alistas Rapla Tyco kodus 95:66 (15:25, 23:11, 28:15, 29:15) Tamsalu Los Torose, kirjutab ERR spordiportaal.
Rapla edukaimad olid Ernestas Ezerskis 21 ja Martin Paasoja 17 punktiga. Tamsalule tõi Leho Kraav 24 ja Mihkel Mager 21 silma.

Korduskohtumine toimub reedel, 3. oktoobril Tamsalus.

Jooksutrenn

Jooksutrenn Paluküla terviserajal

Laupäeval, 11. oktoobril kell 11 toimub Palukülas Ahto Tatteri juhendamisel jooksutrenn kõigile huvilistele. Trenn on tasuta.
Ülesehitus: 

  • soojendusjooks 20 min
  • võimlemine 15 min
  • jooksuharjutused, hüplemised ja kiirendused
  • taastav jooks


Info telefonil 5161101 või e-mailil helletriin@gmail.com

Helle-Triin Nisumaa

Tennis

Mihklikuu kolmapäevakud

Mihklikuu kolmapäevakutest Kärdla tenniseplatsidel võttis ühtekokku osa 23 harrastustennisisti.
Kõigil neljal korral käis võistlemas kaks noormeest ja oma kolmekordse panuse sarja õnnestumiseks andis kolm meest. Üheteistkümne osaleja nimed leiab kahest võistlustabelist ja seitse nime on kirjas vaid ühel korral. Kiiduväärt tulemus!
Võitjatena lahkusid väljakult paarid: Marek Sahtel - Tanel Malk, Kaljo Pihlamets - Boris Ignahhin, Andres Tammeveski ­- Ruudi Kasser, Andreas Malk - Tanel Malk.

Tiiu Masing 30.september 2014

Esmaspäev, 29. september 2014

Autoralli

Eesti rallisprindi meistrivõistlused jätkusid 27. septembril Hiiumaal Käina vallas peetud kolmanda etapiga. Tänavused varasemad sõidud on peetud Saaremaal ja Võrumaal, vahendab rally.eeˇ

Foto: Eike Meresmaa (rohkem pilte)

Hiiumaa rallisprindilt sai tulemuse kirja 22 meeskonda. Vähima ajaga läbisid 9 km pikkuse võistlustrassi Egon Kaur - Annika Arnek, kes võistlesid sama Mitsubishi Lancer Evo kaheksaga, millega sõitsid 4WD klassis kolmanda tulemuse kirja saanud Allan Ilves - Kristo Tamm. Teise kohaga lõpetasid sõidu selles masinaklassis samuti Mitsubishiga võistelnud Ranno Bundsen - Robert Loštšenikov.

Esmakordselt neljarattaveolisel autol koos võistelnud saarlased Reiko Lempu - Andre Rahumeel pidid kõigis kolmes sõiduvoorus tunnistama konkurentide paremust.

Klassis 2WD 2000+ võitsid Toomas Vask - Taaniel Tigas (BMW M3). Teise tulemuse said kirja Argo Kuutok - Ott Mesikäpp (BMW M3) ning kolmandad olid Argo Kuutoki autoga võistelnud Timmu Kõrge - Erki Pints (BMW M3). "Asend oli veidi vale, et ei jõudnud rooli keerata, aga vahva kogemuse sain igal juhul," kommenteeris Kõrge.

Masinaklassis 2WD 2000 saavutasid esikoha Ken Torn - Riivo Mesila (Honda Civic Type-R). David Sultanjants - Siim Oja (Citroen DS3) olid teised ning Mait Madik - Toomas Tauk (Honda Civic Type-R) kolmandad.

Esikoha klassis 2WD 1600 saavutasid saarlased Rasmus Uustulnd - Imre Kuusk (Ford Fiesta R2). Teise kohaga lõpetasid Hiiumaa etapi selles masinaklassis Sander Siniorg - Annika Arnek (Ford Fiesta R2) ja kolmandad olid Rainer Meus - Kaupo Vana (Lada VFTS).

Juunioride arvestuses said rivaalidest jagu Karl Martin Volver - Margus Jõerand (Ford Focus). Autol Ford Fiesta R2 sõitnud Roland Poom - Marti Halling olid J2000 klassis teised ning Citroen C2 R2 ralliautol võistelnud Kenneth Sepp - Tanel Kasesalu kolmandad.

Veokameestest osutusid võitjaiks Taavi Niinemets - Marco Prems autol GAZ 51A.

Võistluse korraldusmeeskond teenis ladusa korralduse eest kiidusõnu. Omajagu oli raja ääres publikut, kes lisaks võidusõidu jälgimisele sai metsast korjata mustikaid ning seeni.

Ametlikud tulemused.

Orienteerumine

Eesti koolispordiliidu valikorienteerumine. Saarjärve, Veriora vald, Põlvamaa. 26.09.2014.

Koolide punktiarvestus, 1.-9. klass, suured koolid




Punktid Koht
Põlva Põhikool
290 1
Põlva Ühisgümnaasium
289 2
Kärdla Ühisgümnaasium
277 3

P 6.-7. kl




3 Kustu Künnapas Kärdla Ühisgümnaasium
Hiidlaste kaksikvõit - paremalt Eliise Kesküla ja Siiri Talts. Foto: EKSL
T 1.-5.
1 Eliise Kesküla Kärdla Ühisgümnaasium
2 Siiri Talts Kärdla Ühisgümnaasium
7 Maria Eller Kärdla Ühisgümnaasium
11 Herta Kesküla Kärdla Ühisgümnaasium
T 6.-7.
6 Helena Maripuu Kärdla Ühisgümnaasium
T 8.-9.
13 Marta Eller Kärdla Ühisgümnaasium

Orienteerumine

XXVI Suunto Games Eestis peeti 27.-28.09.2014 Kuural. HOK-i liikmeid saatis edu, erilises hoos olid N12 tüdrukud, teenides klassis kolmikvõidu! vahendas Toomas Mast.

Võidu võttis Eliise Kesküla (2. ja 1.), teine Siiri Talts (3. ja 1.) ja kolmas Helena Maripuu (1. ja 7.).

Veel olid poodiumil:
1. Maria Eller N9NR (1. ja 1.)
1. Guido Aus M21C (2. ja 1.)
1. Toivo Saue M65 ( 2. ja1.)
2. Herta Kesküla N8NR (2. ja 2.)
2. Ott Rakkaselg M35 (1. ja 3.)

Teiste tulemused:
6. Mati Mägi M35 (7. ja 9.)
7. Anu Saue N60 (10. ja 8.)
8. Ade Timmusk N21A (10. ja 7.)
8. Kustu Künnapas M14A (6. ja 8.)
18. Taivo Timmusk M21E (21. ja 15.)

Täpsed tulemused.

Tennis

2014.a. noortemeistrid tennises

Augustis ja septembris toimunud võistluste põhjal on käesoleva aasta Hiiumaa noortemeistrid:
Lotte Teemets T12 üksikmängus;
Aulis Aunapuu P12 üksikmängus;
Aulius Aunapuu ja Oliver Matto P12 paarismängus;
Anette Matto T14 üksikmängus;
Georg Linkov P14 üksikmängus;
Richard Esta P16 üksikmängus
Ingel­ Ann Liibert T14­-18 üksikmängus;
Andreas Malk P14­-18 üksikmängus.

P12 üksikmängu ja paarismängu medalite kätteandmise päeval on pildile jäänud:
Quentin Apri, Aulis Aunapuu, Oliver Matto, Joshua Finn­ Peicaud (paarismängu hõbe), Albert ja
Aleksander Roberts ning Berit Tikenberg pronksmedaliga T12 üksikmängus.


Regionaaltennisest noortele

Pärast väga pikka pausi esimene ühine väljasõit tenniseklubi noorte osakonna õpilastele leidis aset 2014.a. märtsis, emakeelepäeval. Kuus poissi ja viis tüdrukut tegid siis esmatutvust meie lähimate naabritega ETL­i määratud tenniseregioonist. 
Muidugi on jutt Haapsalust ja kolme tunni sisse mahutatud tennise võistlusmängudest punase, oranži ja rohelise palliga ning parasjagu mänguvabadele lastele korraldatud muudest sportmängudest kõrvalsaalis. Kuressaare ja Pärnu külastamine,­ on ju neilgi suurepärased tingimused tennisemänguks sisehooajal, mõlgub endiselt mõttes ja ootab teostamist.
Välishooaja lõpetuseks käis 26.septembril üheksa noort hiidlast – Lill, Berit, Oliver, Mirjam, Aulis, Quentin, Johanna, Anette ja Georg oma hetkevormi taas Haapsalus testimas.
Linnadevahelise mõõduvõtuna mõeldud ja ilmast tingituna nüüdki Haapsalu Spordihoone kahe väljakuga tennisesaalis peetud üksikmängud sealse tennisekooli treenerite selleks korraks välja valitud vastastega andsid üldskoori 6 : 3 meie kasuks. 

Johanna Aaslepp (pikali) võiduga lõppenud mängu üle rõõmu tundmas. Mirjam Süsi, Berit Tikenbergi, Lill Kagadze, Oliver Matto ja Aulis Aunapuu mängud on ka juba toimunud.

Tiiu Masing (autori fotod)
29.september 2014

Disgolf

Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused discgolfis
Paluküla 18.09.2014


TÜDRUKUD



1
Saarah Puttonen
Käina
66
I
2
Karin Pisa
Käina
66
II
3
Triin Jürimäe
Palade
78
III
4
Merlin Valberg
Kärdla
83
v.a.
5
Anet Post
Kärdla
88
v.a

POISID



1
Kasper Pisa
Käina
50
I
2
Renet Leiger
Palade
56
II
3
Rait Penkin
Palade
59
III
4
Peeter Valdman
Palade
65
4
5
Mihkel Mägi
Palade
70
5
6
Sten Aas
Palade
99
6

Kohtunik: Uno Kõiv

Reede, 26. september 2014

Jalgpall

Hiiumaa MV jalgpallis 2014
Emmaste, 25.09.2014


Poisid 4.-6. klass, osalejaid 46


Aeg
Mäng
Tulemus
09:30:00
Käina I – Kärdla
0:1 (Sepma)
09:50:00
Emmaste – Palade/Suuremõisa
5:1 (Johanson, Remmelg x2, Ugam; ov)
10:10:00
Kärdla – Lauka
6:0 (Kütt, Ristmägi x2, Nõulik, Pink, ov)
10:30:00
Palade/Suuremõisa – Käina II
4:4 (Liiving x2, Tustit x2; H.Paulus x2, K.Paulus, Padari)
10:50:00
Lauka – Käina I
0:7 (Tisler x3, Tammeveski x3, Kopli)
11:10:00
Käina II – Emmaste
1:2 (H.Paulus; Johanson, Ugam)
11:30:00
Palade/Suuremõisa – Lauka 5.-6. koht
3:1 (Liiving; Reinpal, Tustit; Vaino)
11:50:00
Käina I – Käina II 3.-4. koht
7:0 (Tammeveski x3, Kopli x2, Tisler, ov)
12:10:00
Emmaste – Kärdla finaal
0:2 (Pink, Kütt)






Paremusjärjestus:
  1. Kärdla Karl Värva, Markus Pink, Kert Kütt, Holger Sepma, Indrek Nõulik, Sten Ristmägi, Andris Valk, Jaanus Sõmer, treener Jaanika Küttim
  2. Emmaste Tobias Remmelg, Kristjan Ugam, Karl Johanson, Rainer Piil, Taaniel Remmelg, Jakob Valk, Sten Kerk, õpetaja Hergo Tasuja
  3. Käina I Sven-Aigar Tammeveski, Marken Tisler, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Gabriel Vannas, Henro Orav, Henri Tamsalu, õpetaja Ülari Kaibald
  4. Käina II Henri Paulus, Anti Tamm, Kermo Platov, Karl-Markus Kivioja, Marten Laupa, Rasmus Padari, Karlis Paulus, Karlis Saarna, õpetaja Ülari Kaibald
  5. Palade/Suuremõisa Rait Tustit, Herman Reinpal, Karl-Richard Kuus, Aiko Kaasik, Martin Aun, Jaagup Paat, Mihkel Proos, Hargo Liiving, õpetaja Uno Kõiv
  6. Lauka Kenet Vaino, Villem Proos, Raigo Rako, Mark Rako, Kardo Liinjärv, Jako Jalakas, Henri Lilp, Veiko Lilp, õpetaja Tarvo Malk

Poisid 7.-9. klass, osalejaid 48

Aeg
Mäng
Tulemus
09:30:00
Käina I – Emmaste
10:0 (Klee, Pisa, Laid x2, Raudvee x2, Tammeveski, Romandi x2; ov)
09:50:00
Käina II – Kärdla
1:4 (Lees; Ilumets x2, Nurk, Vohu)
10:10:00
Palade – Käina I
0:7 (Laid, Raudvee, Klee x3, Pisa, Vesingi)
10:30:00
Käina II – Lauka
5:2 (Lees, Kraavik, Tammeveski; Silk, Ruus)
10:50:00
Emmaste – Palade
1:2 (Valk; Reinpal, Põldma)
11:10:00
Lauka – Kärdla
1:4 (Silk; Nurk, Koit x2, Suuster)
11:30:00
Emmaste – Lauka 5.-6. koht
1:6 (Klee; Ruus x4, Silk, Niidas)
11:50:00
Palade – Käina II 3.-4. koht
0:3 (ov, Tammeveski x2)
12:10:00
Käina I – Kärdla finaal
3:1 (Klee, Laid, Raudvee; Nurk)






Paremusjärjestus:
  1. Käina I Sten-Egert Tammeveski, Tanel Klee, Argo Raudvee, Tomi Laid, Alex Romandi, Siim Koor, Tagmar Vesingi, Kasper Pisa, õpetaja Ülari Kaibald
  2. Kärdla Kristjan Hinno, Kevin Koit, Joel-Mark Stomma, Marko Nurk, Rando Suuster, Matthias Vohu, Silvester Ilumets, Roomet Ruus, Siim Otsak, õpetaja Mati Kiiver
  3. Käina II Tairo Ulla, Alar Kraavik, Magnus Saarna, Rauno Rand, Mihkel Tammeveski, Harli Lees, Risto Sten Teemets, Erkki Rõhu, õpetaja Ülari Kaibald
  4. Palade Rait Penkin, Joosep Jürimäe, Hendrik Reinpal, Karl Karukäpp, Ander Põldma, Karl-Erik Teigar, Martin Nurk, õpetaja Uno Kõiv
  5. Lauka Steven Ruus, Aleksander Silk, Robin Niidas, Gregory Martin Linder, Veljo Kattel, Jandre Savenkov, Mark Morten Tammeveski, Risto Püssim, õpetaja Tarvo Malk
  6. Emmaste Marcus Jundas, Madis Klee, Konrad Valk, Mark Dmitrovski, Jaan-Martin Ugam, Rait Toomsoo, Marek Haas, Johannes Markus Altmäe, õpetaja Hergo Tasuja


Kohtunikud: Tõnis Saarnak, Marko Pruunlepp

Peakohtunik: Hergo Tasuja

Korvpall

Eesti korvpalli meistriliigas mängib algaval hooajal 9 meeskonda. 
TYCO Rapla tiimis jätkavad hiidlased Martin Paasoja ja Kristjan Voolaid. TTÜ KK nimekirjas on üles antud ka Robert Lilleõis, täpselt kahemeetrine ääremängija. Kahel eelmisel hooajal mängis ta TTÜ SK eest esiliigas.

Robert Lilleõis (vasakult teine) suvel Kõrgessaare tänavakorvpalliturniiril. Foto: Katrin Laan

Põhitiimis sai Lilleõis ristsed karikavõistluste 1/16-finaalis, kui TTÜ alistas 111:65 Postimees/Soovi. Hiidlane sai mänguaega 13 minutit, võttis 4 lauapalli ja viskas 5 punkti. Teine mäng 98:84. Lilleõielt 7 minutit ja 2 punkti, sama palju lauapalle.

TYCO Rapla alistas samas faasis Narva veel selgema vahega 123:58. Martin Paasoja oli üleplatsimees 28 punktiga, lisaks 7 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget. Mänguaega kogunes 30 minutit.

Laskmine

Läinud nädalavahetusel lõpetas Eesti Rahvuslik Field Target Assotsiatsioon (ENFTA) field target laskmise välihooaja kahepäevase finaalvõistlusega Kiilis. Juunioride klassis tuli Eesti meistriks 372 tabamusega Rein Jr Reinu Hiiumaalt, kirjutas Hiiu Leht.
4.–7. septembrini Uus-Meremaal peetud field target laskmise MMil oli edukas Reinu ema Ingrid Reinu, kes laskis isikliku tippmargi, oli absoluut-arvestuses kuues ja kuulus maailmameistri tiitli võitnud eesti tiimi.
Sama spordialaga tegeleb ka pereisa Rein Reinu.

Kolmapäev, 24. september 2014

Kergejõustik

Lääne-Harju-Hiiu maavõistlus mitmevõistluses kergejõustikus.


P2002-2003 60m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Pallivise
Summa Sünd













1 Hargo Liiving 9,3 501 4,11 416 1,15 311 61,00 707 1935 2003 Hiiu
2 Erko Puskar 9,1 549 4,08 407 1,35 510 39,00 394 1860 2003 Lääne
3 Eric Hein 9,1 549 3,90 357 1,30 457 41,00 422 1785 2002 Lääne


Koht T2006-2007 60 m
Kaugushüpe
Pallivise
Kõrgushüpe
Summa Sünd













1 Keldi-Ketlin Mõttus 10,0 489 2,88 209
0
0 698 2006 Lääne
2 Marta Ründva 10,7 348 2,80 189
0
0 537 2007 Saue
3 Emily-Saskia Pets 11,0 293 2,98 235
0
0 528 2006 Lääne
7 Helen Talu 11,4 227 3,05 254
0
0 481 2006 Hiiu


Koht T2000-2001 60 m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Odavise 400g
Summa Sünd













1 Anna-Maria Vjazemski 8,5 859 4,70 802 1,60 1000 28,36 387 3048 2000 Lääne
2 Laura Häling 8,3 914 4,33 663 1,50 869 31,39 442 2888 2001 Saue
3 Kristina Joarand 8,6 831 4,15 598 1,45 805 20,38 243 2477 2001 Hiiu
4 Ann_Ly Kibuspuu 8,9 752 4,32 659 1,30 623 31,03 436 2470 2001 Hiiu
5 Anna_Brita Tall 8,6 831 4,15 598 1,40 743 18,69 213 2385 2001 Hiiu












7 Kelly Nurk   9,0 726 4,00 546 1,25 564 17,89 199 2035 2001 Hiiu
Hiiumaa noori juhendas Toivo Pruul.

Teisipäev, 23. september 2014

Tennis

"Kärdla sügis" ja "Sügismikstuur" 2014

Talvekuudel võistluskalendrit paika sättides ei oska iial kõiki asjaolusid ette näha ja nii tulebki just suvelõpu võitluste osas mõnikord muudatusi sisse viia. 
Üksikmängude lahtine kiirturniir "Kärdla sügis" ja "Sügismikstuur" rändasidki nädala võrra sügise algusele lähemale ja naiste üksikmäng sai asendatud populaarsemate ajatennise paarismängudega. 

Laupäeval, 20.septembril tõusid kuue paari hulgast "Kärdla sügise" esinumbriteks Kadri Räis ja Liisa Apri. Meesmängijate oktetist pääsesid "Kärdla sügise" poolfinaali ja tekitasid järgnenud kohamängudega reastuse ­ 1. Leemet Käär, 2. Andreas Malk, 3. Margus Talur, 4. Ruudi Kasser

Kiirturniiri näo andsid võistlusele ühtejärge toimunud mängud formaadis ­ kolmest setist parem, kus sette alustati seisult 2/2 ja otsustava seti asemel läks käiku super­kiire lõppmäng, mis eeldab 10 punkti võitmist.

Fotosilm on tabanud hetke segapaarismängudest, kus võrguesises duellis on vastamisi üksikmängu finalistid Leemet Käär ja Andreas Malk. Taamal valmistub keskväljakut katma külalisvõistleja Margus Talur.

21.septembril mängitud "Sügismikstuur" kuulus ajatennise sarja. Kuue paariga toimunud võistluse edukaimad olid Leemet Käär ja Kadri Räis. Järgnesid vaid võitjatelt kaotuse saanud Andreas Malk ja Liisa Apri ning eelnimetatutele alla jäänud Richard Esta ja Maarika Matt.

"Sügismiktuuri" võitjad­ tänavused kodusaare meistrid üksikmängus Kadri Räis ja Leemet Käär võivad peagi otsi kokku tõmbava tennise välishooaja igati edukaks lugeda.

Tiiu Masing (autori fotod)
23.september 2014

Korvpall

TYCO Rapla korvpallimeeskond tutvustas eile algava hooaja meeskonda ja eesmärke. Meeskonnas jätkab kaks hiidlast, Martin Paasoja ja Kristjan Voolaid.

TYCO Rapla koosseis hooajaks 2014/2015: Rait-Riivo Laane (kapten), Hendrik Ruut, Karl-Johan Lips, Martin Paasoja, Oliver Metsalu, Kristjan Voolaid, Rain Keerles, Andre Pärn, Ziga Fifolt, Janar Soo, Karl-Gustav Soo.

Peatreener Aivar Kuusmaa sõnul on meeskonna komplekteerimine veel pooleli. Eelkõige otsitakse lisa korvialusele jõule. Kuusmaa ei välistanud, et klubisse saabub uus mängija juba sel nädalal, vahendas Delfi Sport.

Sihiks on võetud medal.

TYCO Rapla eelarve on klubi tegevjuhi Jaak Karbi kinnitusel üle 200 000 euro. Eelmisel aastal opereeriti 150 000-eurose eelarvega. Lisaks Eesti meistrivõistlustele teeb Rapla kaasa ka Balti liigas.

Pühapäev, 21. september 2014

Orienteerumine

Laupäeval selgitati Kõpus Hiiumaa meistrid orienteerumise tavarajal.
Rajameistriks Toivo Saue.

M16
2500m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Mihkel Mägi               -               19405 00:41.24   

M21
5599m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Toomas Mast               HOK                79 00:42.16   
   2. Kaarel Barinov            -                3198 00:47.54   
   3. Riho Enni                 HOK              6462 00:48.30   
   4. Tammo Esta                HOK              1946 00:51.20   
   5. Mati Mägi                 HOK              1921 00:52.46   
   6. Märt Kesküla              KKA             19055 01:01.04   
   7. Villi Romandi             Relle           18667 01:05.07   
   8. Märt Maripuu              HOK             10988 01:06.33   
   9. Mart Eller                Relle           18827 01:07.35   
  10. Tõnis Saarnak             HOK              1925 01:18.46   
      Tanel Esta                HOK              1911 Puuduv KP  

M45
5599m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Kalju Tammeveski          HOK              1941 00:57.32   
   2. Peedo Pihlamägi           HOK              2305 00:58.51   
   3. Raivo Leht                HOK               852 01:19.47   
   4. Heini Koppel              HOK              1924 01:39.42   

N16
2500m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Eliise Kesküla            HOK             17460 00:20.17   
   2. Marta Eller               Kärdla ÜG       18829 00:43.13   
   3. Siiri Talts               HOK             12448 00:49.22   
      Helena Maripuu            HOK             10990 Ei start   


3700m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Kati Rüütelmaa            HOK              8689 00:45.06   
   2. Kairi Pisa                HOK              8688 01:02.12   
   3. Elen Maripuu              MjaP Nurst      10989 01:17.20   
   4. Meeli Kesküla             KKA             18831 01:18.48   
   5. Marina Väljas             Relle           18828 01:25.55   

N45
3700m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           EOL   Tulemus      
   1. Anne Jaakson              HOK              7869 00:53.19   
   2. Ene Leht                  HOK              1933 00:55.18   
   3. Anu Saue                  HOK               946 00:56.23   
   4. Eda Tärk                  HOK              1904 01:10.51   
   5. Inge Talts                HOK             11431 01:13.05   

Laupäev, 20. september 2014

Orienteerumine

Selle aasta viimane orienteerumisneljapäevak viidi läbi linnaorienteerumisena. Rajameistriks Arvo Rist. Osalejaid 70, mis on hooaja parim näitaja selles arvestuses.

VALIK
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus     
 1.    79 Toomas Mast               HOK        00:29:15 10p
 2. 18827 Mart Eller                Relle      00:32:12 10p
 3. 18667 Villi Romandi             Relle      00:35:21 10p
 3. 17460 Eliise Kesküla            HOK        00:35:21 10p
 5.   852 Raivo Leht                HOK        00:35:47 10p  Rattaga
 6.  2305 Peedo Pihlamägi           HOK        00:38:10 10p
 7. 10988 Märt Maripuu              HOK        00:38:50 10p
 8.  1911 Tanel Esta                HOK        00:38:54 10p
 9.  1941 Kalju Tammeveski          HOK        00:39:09 10p
10. 19055 Märt Kesküla              KKA        00:39:22 10p
11.  7819 Meeli-Heli Lepna          HOK        00:43:52 10p
12.  8688 Kairi Pisa                HOK        00:50:46 10p
13.  7869 Anne Jaakson              HOK        00:51:33 10p
14.  1924 Heini Koppel              HOK        00:53:32 10p
15. 19125 Evert Padari              Kärdla ÜG  00:55:35 10p
16.  9506 Triin Helimets            HOK        00:57:11 10p
17. 17457 Kustu Künnapas            HOK        00:59:09 10p
18.  1933 Ene Leht                  HOK        01:03:42 10p
19. 13989 Tõno Tammeveski           Muku       01:16:10 10p
20. 12448 Siiri Talts               HOK        01:16:34 10p
21.     0 Stefy Ratsov              Kärdla ÜG  01:16:58 10p
22.     0 Säde-Reete Servet         Kärdla ÜG  01:16:59 10p
23. 16293 Maria Mäeots              Kärdla ÜG  01:17:12 10p
24. 18836 Mari-Liis Toomemäe        HOK        01:25:24 10p
25. 18835 Maiu Toomemäe             HOK        01:26:52 10p
26.  1904 Eda Tärk                  HOK        00:33:01 9p
27. 18831 Meeli Kesküla             KKA        00:36:24 9p
28. 11431 Inge Talts                HOK        00:41:34 9p
29.     0 Viktoria Lohk             Kärdla ÜG  00:43:43 9p
30.     0 Minni Simsalu             Kärdla ÜG  00:43:53 9p
31. 18829 Marta Eller               Kärdla ÜG  00:54:15 9p
32.     0 Anette Matto              Kärdla ÜG  00:54:35 9p
33.     0 Helen Kivi                Kärdla ÜG  01:00:03 9p
34. 14388 Rosiine Vaga              Kärla ÜG   01:00:26 9p
35.  1905 Helve Rakkaselg           HOK        01:01:44 9p
36.     0 Marta Maripuu                        01:05:02 9p
37.     0 Mirtel Tammeveski                    01:05:09 9p
38. 10989 Elen Maripuu              MjaP Nurst 01:05:11 9p
39.     0 Vilja Treialt                        01:05:15 9p
40. 18837 Kätlin Tammeveski         Käina G    01:11:41 9p
41. 18121 Katrin Tammeveski         HOK        01:11:44 9p
42.     0 Ülle Padari                          00:42:39 8p
43. 21593 Marina Premudrova         MjaP Nurst 00:49:11 8p
43.     0 Viktooria Vesingi         Kärdla ÜG  00:49:11 8p
45. 18832 Herta Kesküla             HOK        00:50:45 8p
46. 18830 Maria Eller               HOK        00:55:10 8p
47.     0 Mia-Marleen Tõnis         Kärdla ÜG  00:55:17 8p
48. 19240 Helina Kivi               HOK        00:56:43 8p
49. 21594 Aljona Premudrova         Kärdla ÜG  00:57:16 8p
50.     0 Anet Post                 Kärdla ÜG  00:57:17 8p
51.     0 Marii Vispel              Kärdla ÜG  01:14:39 8p
52.     0 Saara Kattel              Kärdla ÜG  01:16:33 8p
53.     0 Dana Lukk                 Kärdla ÜG  01:16:49 8p
54. 19096 Auriika Kivi              HOK        00:41:43 7p
55. 18780 Markus Kivi               HOK        00:49:23 7p
56. 18778 Kaspar Kalmus             Kärdla ÜG  00:49:38 7p
57.   948 Valdor Smill              HOK        00:28:53 5p
58.   946 Anu Saue                  HOK        00:42:26 5p
59.     0 Helisa Tartu              Kärdla ÜG  00:42:48 5p
60.     0 Elizabeth Niglas          Kärdla ÜG  00:43:13 5p
60.     0 Lya Uibo                  PPA        00:43:13 5p
62.   946 Anu Saue                  HOK        00:48:09 5p
63.     0 Emma Pihlamets            Kärdla ÜG  00:48:11 5p
64.     0 Riina Ignatjev            EstPakPlas 00:48:27 5p
65. 19054 Atso Kesküla                         00:33:36 4p
66.  8085 Richard Esta              HOK        00:38:56 4p
67.     0 Joosep Esta                          00:39:40 4p
68.     0 Mia Esta                             00:40:16 4p
69.  8084 Ruth Esta                 HOK        00:40:18 4p
70. 18828 Marina Väljas             Relle      00:33:29 2p

Neljapäev, 18. september 2014

Kergejõustik

Hiiumaa koolinoorte MV mitmevõistluses, 17. septembril Kärdla staadionil.

 6.-7. klassi tüdrukute III mitmevõistluse esikolmik, vasakult Erely Liisbet Johanson, Ann-Ly Kibuspuu, Berenike Järvekülg, taustal peakohtunik Toivo Pruul
 8.-9. klassi tüdrukute I mitmevõistluse paremad, vasakult Emma Kaups, Liisi Kajo, Maria Valk
4.-5. klassi poiste II mitmevõistluse esikolmik, vasakult Tobias Remmelg, Kristjan Ugam, Taaniel Remmelg


POISID







4.-5. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa Koht
Kardo Liinjärv, 12.10.03, Lauka 10,3 286 6,22 354 3,19 184 824 1.
Sten Kerk, 2004, Emmaste 10,7 215 5,87 324 3,30 208 747 2.
Henri Lilp, 14.04.04, Lauka 10,8 198 6,45 373 3,03 151 722 3.
Raigo Rako, 04.05.03, Lauka 10,6 232
0
0 232 4.
Erki Vander, 2002, Emmaste 11,4 111 6,26 357 2,42 47 515 5.
4.-5. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Kristjan Ugam, 2002, Emmaste 9,9 366 3,71 307 1,05 225 898 1.
Tobias Remmelg, 2004, Emmaste 10,1 325 3,34 217 1,10 267 809 2.
Taaniel Remmelg, 2002, Emmaste 10,7 215 3,39 229 1,10 267 711 3.
Holger Sepma, 29.05.03, KÜG 9,7 409
0 1,05 225 634 4.
Kristofer Tiik, 13.02.03, KÜG 10,4 268
0 1,10 267 535 5.
Andris Valk, 08.03.03, KÜG 10,6 232
0 1,05 225 457 6.
Georg Rüütel, 29.11.02, Käina 11,8 64 2,93 131 0,90 116 311 7.
4.-5. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa Koht
Hargo Liiving, 2.02.03, Suuremõisa 9,4 477 10,81 766 61,05 707 1950 1.
Karl Värva, 20.06.03, KÜG 10,4 268 8,09 515 43,26 453 1236 2.
Karlis Paulus, 21.01.03, Käina 10,9 182 8,04 511 48,59 529 1222 3.
Kenet Vaino, 22.08.03, Lauka 9,9 366 6,81 404 39,22 397 1167 4.
Johannes Niinemäe, 06.06.03, KÜG 11,3 124 9,60 653 31,39 289 1066 5.
Villem Proos, 11.11.01, Lauka 10,1 325 5,95 331 37,79 377 1033 6.
Sander Teller, 28.05.03, Käina 9,9 366 6,47 375 30,32 274 1015 7.
Kermo Platov, 26.02.04, Käina 10,8 198 6,70 394 35,60 347 939 8.
Marten Laupa, 23.06.01, Käina 10,2 306 5,41 287 34,31 329 922 9.
Mihkel Proos, 29.09.03, Suuremõisa 11,2 138 6,61 386 33,04 311 835 10.
Henri Paulus, 01.01.04, Käina 10,9 182 5,78 317 30,93 283 782 11.
4.-5. klass IV MV 60m
1000m
Pall
Summa Koht
Jaanus Sõmer, 18.06.03, KÜG 10,3 286 3.55,0 400 32,32 302 988 1.
Eduard Transtok, 10.07.04, Käina 10,5 250 3.55,8 394 30,13 272 916 2.
Karl-Markus Kivioja, 21.02.03, Käina 10,4 268 4.22,7 215 31,08 285 768 3.
6.-7. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa Koht
Rein Reinu, 16.09.00, Käina 8,3 761 10,18 707 4,35 486 1954 1.
Risto Püssim, 06.11.00, Lauka 8,7 651 9,44 638 4,32 477 1766 2.
Rait Tustit, 11.07.01, Palade 8,8 625 9,08 605 3,91 360 1590 3.
Steven Ruus, 30.05.01, Lauka 9,1 549 9,19 615 3,96 374 1538 4.
Arbo Lepamaa, 18.10.00, Käina 9,2 525 8,96 594 4,09 410 1529 5.
Jaagup Kopli, 10.12.01, Käina 9,4 477 9,42 636 3,92 363 1476 6.
Aleksander Silk, 05.01.01, Lauka 9,3 501 7,23 440 3,65 292 1233 7.
Markus Pink, 20.12.01, KÜG 9,8 387 7,29 445 3,55 267 1099 8.
Ats Erk, 07.03.02, KÜG 9,9 366 7,44 458 3,46 245 1069 9.
Kert Kütt, 27.11.01, KÜG 9,3 501 4,43 209 3,64 289 999 10.
Henro Orav, 22.08.02, Käina 10,2 306 6,45 373 3,39 229 908 11.
6.-7. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Joel Hiis, 03.10.01, KÜG 8,9 599 4,13 422 1,40 564 1585 1.
Gabriel Vannas, 24.03.01, Käina 9,3 501 3,98 379 1,15 311 1191 2.
Kasper Pisa, 05.05.01, Käina 9,1 549 DNM 0 1,44 610 1159 3.
Indrek Nõulik, 29.04.02, KÜG 9,3 501 3,45 243 1,10 267 1011 4.
Rando Aasma, 08.12.01, KÜG 10,1 325 3,38 226 1,25 406 957 5.
6.-7. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa Koht
Heinrich Vannas, 02.03.02, Käina 9,7 409 9,47 641 50,28 553 1603 1.
Marcus Mäll, 08.03.02, KÜG 9,7 409 8,93 591 37,40 372 1372 2.
Marko Matt, 31.12.00, KÜG
0 9,04 601 50,75 559 1160 3.
Jandre Savenkov, 28.08.01, Lauka 10,4 268 7,43 457 37,74 376 1101 4.
6.-7. klass, IV MV 60m
1000m
Pall
Summa Koht
Sten Ristmägi, 07.08.02, KÜG 9,5 454 3.40,1 521 36,57 360 1335 1.
8.-9. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Robin Niidas, 30.12.98, Lauka 7,8 907 5,30 802 11,36 819 2528 1.
Edgar Liiber, 27.12.99, KÜG 8,4 733 4,90 662 14,40 1118 2513 2.
Rait Penkin, 02.04.99, Palade 7,9 877 5,10 731 9,84 675 2283 3.
Tagmar Vesingi, 23.04.00, Käina 8,5 705 4,26 459 8,85 584 1748 4.
Rasmus Kraavik, 10.10.99, Käina 9,2 525 3,96 374 9,36 631 1530 5.
Rauno Rand, 21.03.00, Käina 9,6 431 3,94 368 8,84 583 1382 6.
Harli Lees, 27.01.00, Käina 9,4 477 3,68 299 8,73 573 1349 7.
Rando Suuster, 06.04.00, KÜG 9,1 549 x 0 6,99 419 968 8.
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Kevin Koit, 20.09.99, KÜG 7,9 877 5,49 871 1,44 610 2358 1.
Marko Nurk, 02.10.98, KÜG 7,9 877 5,20 766 1,52 704 2347 2.
Rene Berkmann, 12.08.09, KÜG 8,1 818 4,91 666 1,40 564 2048 3.
Jaan-Martin Ugam, 2001, Emmaste 9,9 366 3,80 330 1,25 406 1102
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Marko Pruunlepp, 20.03.98, KÜG 7,7 938 5,84 1004 9,30 625 2567 1.
Gregor Kiin, 26.08.97, KÜG 7,9 877 4,67 586 9,82 673 2136 2.
Kertjan Novek, 18.05.97, KÜG 8,9 599 4,27 462 6,70 394 1455 3.
10.-12. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Steven Saarnak, 19.10.96, KÜG 7,7 938 5,60 912 1,56 753 2603 1.
Kristo Holtsmann, 28.05.98, KÜG 7,8 907 5,51 879 1,52 704 2490 2.
Hannes Teidla, 30.10.96, KÜG 8,3 761 4,49 529 1,48 656 1946 3.


TÜDRUKUD







4.-5. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Riste Sofie Käär, Emmaste 10,3 426 3,35 338 6,55 480 1244 1.
Aiki-Kerlin Paap, 01.05.03, Käina 10,3 426 3,39 350 6,34 457 1233 2.
Jaanika Sepp, 30.07.02, Lauka 10,2 447 3,30 324 6,35 458 1229 3.
4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Karoliina Mustkivi, 27.07.03, Käina 10,3 426 3,54 396 1,25 564 1386 1.
Katariina Koor, 13.01.03, Käina 9,9 511 3,45 368 1,10 400 1279 2.
Eliisabet Rehepap, KÜG 10,0 489 3,26 312 1,05 348 1149 3.
Eliise Kesküla, KÜG 10,2 447 3,67 437

884
4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa Koht
Catlin Hüüdma, 15.02.03, Käina 10,2 447 8,36 689 38,44 573 1709 1.
Maria Mäeots, 08.03.03, KÜG 10,1 468 6,10 431 25,60 336 1235 2.
Anni Kark, 29.06.03, Lauka 11,9 154 6,07 428 29,09 400 982 3.
4.-5. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa Koht
Siiri Talts, KÜG 9,7 556 24,84 323 2.08,9 532 1411 1.
Stiina Lepamaa, 20.07.03, Käina 9,8 533 22,60 282 2.13,5 466 1281 2.
Kaisa Ulla, 20.02.03, Käina 10,1 468 21,42 261 2.17,4 415 1144 3.
Helena Pruul, Emmaste 10,4 406 28,23 384 2.25,6 315 1105 4.
Anna Elisabeth Remmelg, Emmaste 11,2 259 13,35 120 2.36,9 201 580 5.
Sofia Saarna, Emmaste 12,1 129 17,92 199 2.59,7 47 375 6.
Lisanna Pruul, Emmaste 12,0 141 11,89 95 2.52,1 87 323 7.
6.-7. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Kelly Nurk, 31.07.01, KÜG 8,6 831 4,30 652 8,72 732 2215 1.
Roberta Mikk, 30.08.01, Käina 9,8 533 3,87 502 8,68 727 1762 2.
Janeli Liivak, 10.04.01, Lauka 10,0 489 3,48 377 7,67 607 1473 3.
Kadleen Leenurm, Emmaste 10,7 348 3,30 324 7,37 573 1245 4.
6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Kristina Joarand, 23.06.01, KÜG 8,8 778 4,69 798 1,45 805 2381 1.
Anna-Brita Tall, 11.03.01, KÜG 8,8 778 4,36 674 1,45 805 2257 2.
Getter Tartu, KÜG 9,4 627 3,50 383 1,25 564 1574 3.
Janely Kaev, 13.02.01, Käina 9,8 533 3,15 281 1,15 453 1267 4.
6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa Koht
Ann-Ly Kibuspuu, 21.07.01, KÜG 8,7 804 11,87 1130 46,86 731 2665 1.
Erely Liisbet Johanson, Emmaste 10,2 447 11,26 1050 46,68 728 2225 2.
Berenike Järvekülg, KÜG 9,8 533 9,70 852 39,10 585 1970 3.
Krislyn Koor, KÜG 9,2 675 8,04 651 35,10 511 1837 4.
Anna-Maria Mustkivi, 16.09.01, Käina 9,6 579 8,02 648 31,41 443 1670 5.
Käti Romandi, 07.08.01, Käina 10,6 367 6,96 526 29,76 412 1305 6.
Helen Maiman, 20.06.02, Palade 10,5 386 6,41 465 24,40 315 1166 7.
Lisette Juhe, 25.08.02, Palade 10,5 386 6,21 443 22,04 272 1101 8.
Karmen Tee, 07.11.00, Lauka 10,8 329 5,53 370 20,60 246 945 9.
Agnes Püssim, 28.01.02, Lauka 10,5 386 5,49 366 X 0 752 10.
6.-7. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa Koht
Annabel Pielberg, 30.09.00, KÜG 8,7 804 38,13 567 1.58,9 688 2059 1.
Karin Pisa, 05.05.01, Käina 9,2 675 35,63 521 2.07,8 548 1744 2.
Indra Kutser, KÜG 9,6 579 30,33 423 1.59,8 673 1675 3.
Helena Maripuu, KÜG 11,0 293 25,67 338 2.10,6 507 1138 4.
Lily Marlen, KÜG 9,7 556
0
0 556 5.
8.-9. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Liisi Kajo, Emmaste 9,1 700 3,54 396 9,88 874 1970 1.
Emma Kaups, 05.05.99, KÜG 9,0 726 3,58 408 7,58 597 1731 2.
Maria Valk, 21.03.00, Lauka 9,9 511 3,93 522 7,55 594 1627 3.
Eleri Lilp, 19,06,99, Lauka 10,2 447 3,12 273 7,45 582 1302 4.
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Marta Eller, KÜG 9,0 726 4,36 674 1,20 508 1908 1.
Karmen Telvik, 17.08.00, KÜG 9,3 651 3,88 505 1,30 623 1779 2.
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa Koht
Anet Post, KÜG 8,7 804 4,29 648 8,85 748 2200 1.
Kärolin Puusild, KÜG 9,2 675 3,41 356 9,36 810 1841 2.
10.-12. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa Koht
Evely Kullamägi, 28.12.96, Emmaste 9,2 675 3,88 505 1,45 805 1985 1.
Triinu Koppel, 30.08.98, KÜG 9,6 579 3,96 532 1,20 508 1619 2.

Pendelteatejooks

võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Catlin Hüüdma, Stiina Lepamaa, Karoliina Mustkivi, Aiki-Kerlin Paap, Sander Teller, Marten Laupa, Karl-Markus Kivioja, Karlis Paulus Käina 1.22,3 1.

Riste Sofie Käär, Lisanna Pruul, Helina Pruul, Anna Elisabeth Remmelg, Taaniel Remmelg, Tobias Remmelg, Kristjan Ugam, Sten Kerk Emmaste 1.24,0 2.

Maria Mäeots, Siiri Talts, Eliisabet Rehepap, Eliise Kesküla, Jaanus Sõmer, Karl Värva, Holger Sepma KÜG II 1.27,9 3.

Liisu Koppel, Eva-Lota Eespakk, Anni Soonik, Agnes Katariina Selirand, Markus Kivi, Tamor Tomson, Jorgen Kuivonen, Rene Otsing KÜG I 1.30,4 4.
6.-7. klass




Getter Tartu, Indra Kutser, Krislyn Kroon, Annabel Pielberg, Marcus Mäll, Joel Hiis, Kert Kütt, Markus Pink KÜG II 1.13,2 1.

Anna-Brita Tall, Kristina Joarand, Ann-Ly Kibuspuu, Kelly Nurk, Silvester Ilumets, Markko Matt, Johannes Soonik, Artur Reitalu KÜG I 1.14,4 2.

Roberta Mikk, Karin Pisa, Käti Romandi, Anna-Maria Mustkivi, Kasper Pisa, Rein Reinu, Jaagup Kopli, Gabriel Vannas Käina 1.19,0 3.

Helena Maripuu, Marilyn Reintam, Merili Suuster, Kerli Kivisikk, Ats Erk, Sten Ristmägi, Rando Aasma, Indrek Nõulik KÜG III 1.20,3 4.

Jaanika Sepp, Agnes Püssim, Karmen Tee, Janeli Liivak, Aleksander Silk, Steven Ruus, Jandre Savenkov, Risto Püssim Lauka 1.20,8 5.
8.-9. klass




Marleen Začek, Elis Tisler, Liisi Laun, Triin Helimets, Tagmar Vesingi, Rauno Rand, Rasmus Kraavik, Harli Lees Käina 1.17,3 1.

Marion Demus, Maris Pertel, Emma Kaups, Saara Kattel, Edgar Liiber, Kevin Koit, Marko Nurk, Rene Berkmann KÜG I 1.12,5 tühistatud
10.-12. klass




Anet Post, Kertu Rand, Evely Kullamägi, Aljona Premudrova, Hannes Teidla, Kertjan Novek, Steven Saarnak, Gregor Kiin KÜG II 1.10,3 1.

Karina Suik, Tuuli Oago, Brigitta Jõgi, Kärolin Puusild, Braien Kasser, Mart Niidas, Joosep Aedma, Priit Kivisilla KÜG III 1.10,7 2.

Inger-Liis Heinsoo, Triinu Koppel, Helen Rand, Leenu Sarapuu, Marko Pruunlepp, Kristo Holtsmann, Evert Padari, Jaspar Jõhvik KÜG I 1.13,2 3.

4x100m teatejooks

POISID




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Taaniel Remmelg, Tobias Remmelg, Kristjan Ugam, Sten Kerk Emmaste 1.06,2 1.

Jaanus Sõmer, Karl Värva, Holger Sepma, Andris Valk KÜG II 1.06,6 2.

Sander Teller, Karl-Markus Kivioja, Marten Laupa, Karlis Paulus Käina 1.07,8 3.

Quentin Apri, Kristofer Tiik, Karl-Erich Kask, Johannes Niinemäe KÜG III 1.08,1 4.

Kardo Liinjärv, Kenet Vaino, Villem Proos, Raigo Rako Lauka 1.08,1 5.

Markus Kivi, Jorgen Kuivonen, Tamor Tomson, Kaspar Kalmus KÜG I 1.17,6 6.
6.-7. klass




Kasper Pisa, Rein Reinu, Jaagup Kopli, Arbo Lepamaa Käina I 57,5 1.

Joel Hiis, Kert Kütt, Sten Ristmägi, Marcus Mäll KÜG II 57,8 2.

Jandre Savenkov, Aleksander Silk, Risto Püssim, Steven Ruus Lauka 1.01,6 3.

Markus Pink, Indrek Nõulik, Ats Erk, Rando Aasma KÜG III 1.01,9 4.

Silvester Ilumets, Markko Matt, Johannes Soonik, Artur Reitalu KÜG I 1.02,6 5.
8.-9. klass




Rene Berkmann, Marko Nurk, Edgar Liiber, Kevin Koit KÜG I 49,8 1.

Harli Lees, Rasmus Kraavik, Tagmar Vesingi, Rauno Rand Käina 59,0 2.
10.-12. klass




Marko Pruunlepp, Kristo Holtsmann, Robin Niidas, Evert Padari KÜG I 49,5 1.

Timo Vares, Aivo Jõeleht, Mart Pärtel, Kert Kuusalu KÜG II 49,9 2.

Hannes Teidla, Steven Saarnak, Kertjan Novek, Gregor Kiin KÜG III 52,9 3.





TÜDRUKUD




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Maria Mäeots, Siiri Talts, Eliisabet Rehepap, Eliise Kesküla KÜG II 1.05,6 1.

Katariina Koor, Stiina Lepamaa, Kaisa Ulla, Karoliina Mustkivi Käina 1.05,7 2.

Liisu Koppel, Eva-Lota Eespakk, Anni Soonik, Agnes Katariina Selirand KÜG I 1.14,2 3.
6.-7. klass




Kelly Nurk, Kristina Joarand, Ann-Ly Kibuspuu, Anna-Brita Tall KÜG II 54,4 1.

Getter Tartu, Indra Kutser, Krislyn Kroon, Annabel Pielberg KÜG III 58,4 2.

Karin Pisa, Roberta Mikk, Jalely Kaev, Anna Maria Mustkivi Käina 1.02,7 3.

Helena Maripuu, Marilyn Reintam, Merili Suuster, Kerli Kivisikk KÜG I 1.09,4 4.
8.-9. klass




Marta Eller, Hanna Lige, Anette Matto, Karmen Telvik KÜG I 57,6 1.

Marion Demus, Maris Pertel, Emma Kaups, Saara Kattel KÜG II 58,8 2.

Elis Tisler, Marleen Začek, Liisi Laun, Triin Helimets Käina 1.03,7 3.

Triin Jürimäe, Sandra Pahk, Raili Utrop, Greete Piil Palade 1.04,7 4.

Riste Sofie Käär, Liisi Kajo, Kadleen Leenurm, Erely Liisbet Johanson Emmaste 1.05,0 5.
10.-12. klass




Anet Post, Kertu Rand, Evely Kullamägi, Aljona Premudrova KÜG II 57,5 1.

Brigitta Jõgi, Karina Suik, Tuuli Oago, Kärolin Puusild KÜG III 59,7 2.

Katrin Tammeveski, Leenu Sarapuu, Helen Rand, Inger-Liis Heinsoo KÜG I 1.03,2 3.
Peakohtunik: Toivo Pruul