pühapäev, 29. september 2013

Tegusid orienteerumisradadelt

Koitjärvel toimus kahepäevane orienteerumisvõistlus Suunto Games, kust hiidlased võitsid hulga medaleid.

Esimesel päeval võtsid 12. a. tüdrukute seas kaksikvõidu Eliise Kesküla ja Siiri Talts. 65. aastastest meestest võitis Toivo Saue, 21.B rajal oli teine Katrin Kallisma-Saat. 18.a. tüdrukutest oli kolmas Meeli-Heli Lepna, 12. a. poistest Kustu Künnapas samuti kolmas.

Kahe päeva kokkuvõttes olid oma vanuseklassides võitjad Siiri Talts ja Toivo Saue. Eliise Kesküla jäi teiseks, Meeli-Heli Lepna kolmandaks. Kustu Künnapas ja Maria Eller (9 a. nöörirajal) olid neljandad.

Samuti lõppes Eesti noorte orienteerujate karikasari 2013, kus läbi suve oli igal kuul üks osavõistlus. Arvesse läks 5 võistlust. Hiidlased osalesid neljal võistlusel. Kuni 12. aastaste hulgas tuli teiseks Eliise Kesküla, 6. oli vaid kolme osavõistlusega Siiri Talts. Sama vanade poiste hulgas tuli Kustu Künnapas neljandaks.