Kolmapäev, 16. september 2015

Kergejõustik

Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused mitmevõistluses ja teatejooksudes.

POISID








Koht
4.-5. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa
1. Tobias Remmelg, 2004, Emmaste 9,6 431 8,00 507 3,72 310 1248
2. Eduard Transtok, Käina 10,2 306 7,82 492 3,11 167 965
3. Kardo Liinjärv, Lauka 10,3 286 7,75 485 3,23 193 964
4. Kevin Joarand, KÜG 10,1 325 5,74 314 3,52 259 898
5. Kaspar Tammeveski, Käina 10,1 325 6,45 373 3,14 173 871
6. Andro Suuster, KÜG 10,5 250 5,96 332 3,13 171 753
7. Oliver Piil, Palade 10,8 198 6,38 367 3,18 182 747
8. Kevin Põtter, 29.06.05, Käina 10,2 306 5,23 272 3,01 147 725
9. Henri Lilp, 2004, Lauka 10,7 215 7,29 445 x 0 660
10. Karmo Silm, 28.09.04, Lauka 10,7 215 5,03 256 3,00 145 616
11. Risto Klee, 28.04.05, Lauka 10,8 198 5,19 269 2,79 105 572
12. Joosep Grahv, KÜG 10,5 250 5,17 267
0 517

Koht
4.-5. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa
1. Kevin Saarnak, KÜG 10,9 182 7,89 498 49,00 535 1215
2. Tormi Laid, 27.03.05, Käina 10,4 268 7,47 461 36,20 355 1084
3. Kermo Platov, Käina 11,0 167 6,51 378 36,10 354 899
4. Martin Nurk, Palade 11,2 138 6,19 351 33,32 315 804
5. Karl Eerik Kotter, Suuremõisa 11,3 124 5,21 270 25,60 211 605
6. Karl Aleks Talvi 12,3 21 5,74 314 29,50 263 598
7. Henri Kallas, Suuremõisa 11,7 75 6,17 349 21,40 155 579
8. Henri Lepik, Suuremõisa 14,0 0 5,20 270 24,60 197 467

Koht
4.-5. klass IV MV 60m
1000m
Pall
Summa
1. Sten Kerk, 2004, Emmaste 10,2 306 4,11.3 285 29,92 269 860
2. Siim Kask, 13.10.04, Käina 11,5 98 4,13.0 274 29,16 259 631

Koht
6.-7. klass I MV 60 m
Kuul
Kaugus
Summa
1. Rait Tustit, Palade 8,2 789 10,41 728 4,88 656 2173
2. Herman Reinpal, Palade 9,4 477 6,92 413 3,36 222 1112
3. Kenet Vaino, 2003, Lauka 10,1 325 6,20 352 3,58 274 951
4. Kristjan Ugam, 2002, Emmaste 9,8 387 5,59 301 3,53 262 950
5. Jako Jalakas, 2001, Lauka 10,5 250 7,58 470 3,34 217 937
6. Mihkel Mattias Proos, Suuremõisa 10,4 268 8,51 553
0 821
7. Karl-Markus Kivioja, Käina 10,8 198 5,17 267 3,30 208 673

Koht
6.-7. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Joel Hiis, 03.10.01, KÜG 7,9 877 5,10 731 1,30 457 2065
2. Marken Tisler, Käina 8,9 599 4,55 548 1,30 457 1604
3. Rasmus Padari, Käina 10,8 198 x 0 1,10 267 465
4. Jaagup Paat, Palade 12,5 10 3,15 175 1,10 267 452

Koht
6.-7. klass III MV 60m
Kuul
Pall
Summa

Marcus Mäll, KÜG 8,1 818 11,94 875 45,06 479 2172

Hargo Liiving, Suuremõisa 9,9 366 10,66 752 66,55 787 1905

Heinrich Vannas, Käina 9,7 409 10,58 744 57,37 654 1807

Indrek Nõulik, KÜG 9,5 454 9,48 642 36,50 359 1455

Jaagup Kopli, Käina 9,0 574
0 63,53 743 1317

Karlis Paulus, Käina 10,9 182 7,27 443 48,95 534 1159

Aigar Tärk, 01.07.02, KÜG 9,6 431
0 40,63 417 848

Koht
6.-7. klass, IV MV 60m
1000m
Pall
Summa
1. Ats Erk, 7.03.02, KÜG 9,2 525
0 43,18 452 977
2. Taaniel Remmelg, 2002, Emmaste 11,0 167 4,12.8 276 34,34 329 772









Koht 8.-9. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Risto Püssim, 2000, Lauka 8,7 651 4,33 480 11,99 879 2010
2. Karl Karukäpp, Palade 9,5 454 4,01 388 9,57 650 1492
3. Rasmus Kraavik, Käina 9,2 525
0 12,37 916 1441
4. Rauno Rand, Käina 8,5 705
0 10,27 715 1420
5. Mihkel Tammeveski, Käina 8,9 599
0 10,68 754 1353
6. Steven Randala, 23.08.99, KÜG 8,7 651
0 9,70 662 1313
7. Silvester Ilumets, KÜG 9,0 574
0 9,68 660 1234
8. Julius Mänd, Palade 9,9 366 3,46 245 9,12 609 1220
9. Arbo Lepamaa, Käina 9,1 549
0 9,29 624 1173
10. Rando Suuster, 06.04.00, KÜG 9,5 454
0 9,84 675 1129
11. Markko Matt, 31.12.00, KÜG 9,4 477
0 9,43 637 1114
12. Rein Reinu, Käina 8,2 789
0
0 789

Koht
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kevin Koit, 20.09.99, KÜG 8,1 818 5,08 724 1,30 457 1999
2. Kasper Pisa, Käina 9,0 574 4,57 555 1,45 621 1750
3. Jaan-Martin Ugam, 2000, Emmaste 9,7 409 4,32 477 1,40 564 1450
4. Raiko Apri, 06.05.01, KÜG
0 4,43 511 1,30 457 968
5. Hendrik Reinpal, Palade
0 4,33 480
0 480

Koht
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Robin Niidas, 30.12.98, KÜG 8,2 789 5,26 787 12,14 894 2470
2. Marko Pruunlepp, 20.03.98, KÜG 7,9 877 5,39 834 9,69 661 2372

Koht
10.-12. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kristo Holtsmann, 28.05.98, KÜG 8,2 789 5,57 901 1,30 457 2147










TÜDRUKUD








Koht
4.-5. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Kaisa-Katariin Kibuspuu, KÜG 10,5 386 3,07 259 7,23 557 1202
2. Sofia Saarnak, 2004, Emmaste 11,4 227 3,30 324 5,96 416 967
3. Greete Pilv, Palade 10,8 329 3,07 259 5,49 366 954
4. Anna Elisabeth Remmelg, 2004, Emmaste 10,9 311 2,75 177 6,15 436 924
5. Greete-Liis Rünt, 17.04.04, Käina 11,1 276 3,16 284 5,04 319 879
6. Marleen Aun, Palade 11,0 293 2,75 177 5,40 356 826
7. Victoria Erk, Palade 11,3 243 2,69 163 4,73 288 694
8. Klaarika Küttim, Palade 11,5 212 2,60 142 4,68 283 637

Koht
4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Agnes Katariina Selirand, KÜG 10,8 329 3,50 383 1,15 453 1165
2. Jandra Uusmaa, KÜG 11,3 243 3,25 309 1,05 348 900
3. Liisu Kase, 2004, Käina 11,3 243 3,05 254 1,00 299 796
4. Anni Soonik, KÜG 11,0 293 2,94 225 0,95 251 769
5. Maria Eller, KÜG 11,1 276 2,67 158 1,00 299 733
6. Eva-Lota Eespakk, KÜG 12,6 73 2,57 136 1,00 299 508
7. May Kane, 06.03.05, Käina 12,5 83 2,47 114 0,90 206 403
8. Christina Karoliina Peedu, Käina
0
0 0,85 164 164

Koht
4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Cesslyn Pass, KÜG 10,8 329 6,23 445 25,00 326 1100

Koht
4.-5. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa
1. Helena Pruul, Emmaste 10,5 386 32,00 453 2,22.1 356 1195
2. Margareeta Käär, 2006, Emmaste 11,3 243 24,60 318 2,25.6 315 876
3. Liisu Koppel, KÜG 11,0 293 22,40 279 2,28.6 282 854
4. Lill Kagadze, KÜG 11,8 168 28,66 392 2,43.8 143 703
5. Ingel Ulla, KÜG 11,6 197 11,50 88 2,36.9 201 486

Koht
6.-7. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Riste Sofie Käär, 2003, Emmaste 9,7 556 3,68 440 7,96 641 1637
2. Jaanika Sepp, 30.07.02, Lauka 9,8 533
0 5,97 417 950

Koht
6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Aiki-Kerlin Paap, 01.05.03, Käina 10,0 489 3,61 417 1,20 508 1414
2. Kerli Kivisikk, 26.12.01, KÜG 10,9 311 3,74 459 1,25 564 1334
3. Katariina Koor, 13.01.03, Käina 10,6 367 3,55 399 1,15 453 1219
4. Karoliina Pilv, Palade 11,3 243 3,30 324 1,10 400 967

Koht
6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Stiina Lepamaa, 20.07.03, Käina 10,2 447 7,94 639 30,24 421 1507
2. Helen Maiman, Palade 10,4 406 7,87 631 32,41 461 1498
3. Karoliina Mustkivi, 27.07.03, Käina 10,4 406 7,18 551 35,37 516 1473
4. Maret Reismaa, Palade 11,1 276 7,41 577 29,74 412 1265
5. Agnes Püssim, 28.01.02 11,6 197 6,67 494 26,50 353 1044
6. Anni Kark, 29.06.03, Lauka 14,6 0 6,57 482 30,15 419 901
7. Merili Tursk, 07.02.03, Lauka 11,5 212 6,40 464 17,16 186 862

Koht
6.-7. klass IV MV 60 m
Pall
600m
Summa
1. Kaisa Ulla, 20.02.03, Käina 10,2 447 24,10 309 2,26.8 302 1058

Koht
8.-9. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Kelly Nurk, 31.07.01, KÜG 8,9 752 4,84 857 7,64 604 2213
2. Annabel Pielberg, 30.09.00, KÜG 9,0 726 4,68 795 7,96 641 2162
3. Ann-Ly Kibuspuu, 21.07.01, KÜG 9,3 651 4,37 678 9,17 786 2115
4. Kätriin Remmelg, 19.11.00, Lauka 10,4 406 x 0 6,46 470 876

Koht
8.-9. klass II MV 60m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Anna-Brita Tall, 11.03.01, KÜG 9,1 700 4,80 841 1,40 743 2284
2. Kristina Joarand, 23.06.01, KÜG 8,9 752 4,62 771 1,40 743 2266
3. Jaanika Pärn, 30.06.00,KÜG 10,7 348 x 0 1,10 400 748

Koht
10.-12. klass I MV 60m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Anet Post, KÜG 8,8 778 4,40 689 7,76 618 2085









Pendelteatejooks, 4x60m


võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Rene Otsak, Jorgen Kuivonen, Eduard Lilleõis, Markus Kivi, Liisu Koppel, Cesslyn Pass, Agnes Katariina Selirand, Anni Soonik Kärdla II 1,27.3 1.

May Kane, Christiina Karoliina Peedu, Greete-Liis Rünt, Liisu Kase, Tormi Laid, Kevin Põtter, Kaspar Tammeveski, Kermo Platov Käina 1,27.5 2.

Joosep Grahv, Kevin Saarnak, Kevin Joarand, Andro Suuster, Kaisa-Katariina Kibuspuu, Lill Kagadze, Maria Eller, Jandra Uusmaa Kärdla I 1,27.7 3.
6.-7. klass




Aiki-Kerlin Paap, Stiina Lepamaa, Katariin Koor, Karoliina Mustkivi, Rasmus Padari, Sander Teller, Jaagup Kopli, Marken Tisler Käina 1,18.9 1.

Grete-Elise Kubja, Sandra Känd, Emma Vohu, Reely Volens, Ats Erk, Aigar Tärk, Kert Kütt, Marcus Poolakene Kärdla II 1,22.3 2.

Riste Sofie Käär, Helena Pruul, Kristjan Ugam, Sten Kerk, Tobias Remmelg, Sofia Saarnak, Taaniel Remmelg, Anna Remmelg Emmaste 1,23.2 3.

Berit Laupä, Merili Suuster, Kerli Kivisik, Marilyn Reintam, Indrek Nõulik, Markus Pink, Marcus Mäll, Joel Hiis Kärdla I 1,23.3 4.
8.-9. klass




Kristina Joarand, Kelly Nurk, Anna-Brita Tall, Annabel Pielberg, Kevin Koit, Taavi Arbo, Rando Suuster, Siim Otsak Kärdla I 1,13.5 1.

Madli Kaevats, Sonja Sõrmus, Elis Tisler, Anna-Maria Mustkivi, Rein Reinu, Kasper Pisa, Rauno Rand, Rasmus Kraavik Käina 1,17.0 2.

Anni Kark, Agnes Püssim, Kättriin Remmelg, Jaanika Sepp, Aleksander Silk, Risto Püssim, Mark Rako, Kenet Vaino Lauka 1,21.3 3.

Krislyn Kroon, Lily Marlen, Maria Kaskor, Teele Kanarbik, Johannes Soonik, Silvester Ilumets, Markko Matt, Steven Randala Kärdla II 1,22.5 4.
10.-12. klass




Triinu Koppel, Krislin Kivistik, Teele Tammsaar, Anette-Marie Kõmmus, Kristo Holtsmann, Marko Pruunlepp, Timo Vares, Kert Kuusalu Kärdla II 1,11.3 1.

Maris Pertel, Emma Kaups, Sara Kattel, Anna Maria Altmäe, Robin Niidas, Mark Herman Ilumets, Matthias Vohu, Georg Hiiesalu Kärdla I 1,15.5 2.





4x100m

POISID




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Joosep Grahv, Andro Suuster, Kevin Saarnak, Kevin Joarand Kärdla II 1,08.5 1.

Kermo Platov, Eduard Transtok, Kaspar Tammeveski, Siim Kase Käina 1,09.8 2.

Henri Lilp, Kardo Liinjärv, Risto Klee, Karmo Silm Lauka 1,10.1 3.

Markus Kivi, Tamor Tomson, Jorgen Kuivonen, Eduard Lilleõis Kärdla I 1,13.0 4.

Henri Kallas, Karl Eerik Kotter, Henri Lepik, Karl Aleks Talvi Suuremõisa DNF





6.-7. klass




Marcus Mäll, Markus Pink, Indrek Nõulik, Joel Hiis Kärdla I 54,2 1.

Kert Kütt, Marcus Poolakene, Ats Erk, Aigar Tärk Kärdla II 58,2 2.

Rasmus Padari, Jaagup Kopli, Marken Tisler, Heinrich Vannas Käina 58,3 3.

Kristjan Ugam, Taaniel Remmelg, Sten Kerk, Tobias Remmelg Emmaste 1,03.0 4.

Jako Jalakas, Mark Rako, Kenet Vaino, Henri Lilp Lauka 1,04.4 5.
8.-9. klass




Kevin Koit, Taavi Arbo, Rando Suuster, Siim Otsak Kärdla 54,6 1.

Rein Reinu, Kasper Pisa, Arbo Lepamaa, Rasmus Kraavik Käina 54,7 2.

Julius Mänd, August Mänd, Hendrik Reinpal, Karl Karukäpp Palade 57,2 3.

Johannes Soonik, Raiko Apri, Silvester Ilumets, Steven Randala Kärdla II 57,9 4.

Aleksander Silk, Mark Rako, Risto Püssim, Kenet Vaino Lauka 59,2 5.
10.-12. klass




Kristo Holtsman, Marko Pruunlepp, Timo Vares, Kert Kuusalu Kärdla II 47,9 1.

Matthias Vohu, Georg Hiiesalu, Mark Herman Ilumets, Robin Niidas Kärdla I 52,6 2.





TÜDRUKUD




võistkond kool tulemus koht
4.-5. klass




Liisu Koppel, Cesslyn Pass, Agnes Katariina Selirand, Anni Soonik Kärdla II 1,08.6 1.

Helena Pruul, Anna Elisabeth Remmelg, Sofia Saarnak, Margareeta Käär Emmaste 1,09.9 2.

Kaisa-Katariina Kibuspuu, Lill Kagadze, Maria Eller, Jandra Uusmaa Kärdla I 1,11.4 3.

May Kane, Christiina Karoliina Peedu, Liisu Kase, Greete-Liis Rünt Käina 1,12.8 4.

Marleen Aun, Klaarika Küttim, Kreete Pilv, Victoria Erk Palade 1,13.9 5.
6.-7. klass




Stiina Lepamaa, Karoliina Mustkivi, Katariina Koor, Aiki-Kerlin Paap Käina 1,05.0 1.

Sandra Känd, Merili Suuster, Kerli Kivisik, Marilyn Reintam Kärdla I 1,06.9 2.

Anni Kark, Merili Tursk, Agnes Püssim, Jaanika Sepp Lauka 1,10.4 3.
8.-9. klass




Kristina Joarand, Kelly Nurk, Anna-Brita Tall, Annabel Pielberg Kärdla I 0,53.8 1.

Krislyn Koor, Lily Marlen, Maria Kaskor, Teele Kanarbik Kärdla II 1,01.5 2.

Madli Kaevats, Sonja Sõrmus, Elis Tisler, Anna-Maria Mustkivi Käina 1,02.4 3.
10.-12. klass




Merit Rebase, Anet Post, Merlyn Valberg, Helen Kivi Kärdla III 1,00.7 1.

Helen Rand, Triinu Koppel, Inger-Liis Heinsoo, Anette-M Kõmmus Kärdla II 1,02.3 2.

Simone Vellau, Aljona Premudrova, Kätlin Tammeveski, Kertu Rand Kärdla IV DSQ

Emma Kaups,Maris Pertel, Saara Kattel, Anna Maria Altmäe Kärdla I DSQ





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar