reede, 7. oktoober 2016

Printcenter orienteerumise karikasari

Hiiumaa orienteerujate klubi kasvandikud teenisid kõrgeid kohti Eesti noorte orienteerujate karikasarjas Printcenter 2016. Tegemist on sarjaga, mis koosneb üheksast osavõistlusest, millest esimene oli kavas 16. aprillil ja viimane 1. oktoobril.
Vanuseklassi N12 arvestuses oli parim Maria Eller, kes võitis kaks osavõistlust ja oli kolmel korral teine. Herta Kesküla teenis 11. koha.
N14 klassis võidutses Eliise Kesküla, kes oli parim koguni neljal osavõistlusel. Selles vanuserühmas on Hiiumaa tüdrukute domineerimine üsna selge. Siiri Talts oli hooaja kokkuvõttes kolmas ja Helena Maripuu neljas. Triin Helimets lõpetas 8. kohaga.

Noormeeste M16 klassis tuli teiseks Kustu Künnapas, võites kaks osavõistlust. Mihkel Tammeveski oli 19.