esmaspäev, 21. jaanuar 2013

Võrkpall

Harrastusvõrkpallisarjas Credit24 Rahvaliiga kohtusid pühapäeval Kärdlas Lääne regiooni A-alagrupi liidrid, kohalik Hiiu Teed ja Sauga.
Mäng oli väga tasavägine ja kahjuks suutsid külalised selle seisuga 3:2 enda kasuks pöörata. Esimese geimi võitis Hiiu Teede naiskond 25:23, teise aga Sauga 25:19. Seejärel leidsid hiiu naised uue hingamise ning võtsid 25:15 geimivõidu. Sauga viigistas neljanda geimi 25:22 võiduga mängu ning vormistas lõppseisu viiendas geimis, kus Hiiu Teed alistati 15:8
Hiiu Teed naiskonnas mängisid Marge Vähter (kapten), Mari Vahtra, Jaana Üksik, Terje Lees-Leesmaa, Greten Sööl, Kersti Golub, Evely Kullamägi, Gea Salumaa, Karin Maasel ja Merle Salusoo.

Hooaega alustas Hiiu Teed aga kahe kindla võiduga. Detsembris alistati Ridala 3:0 (25:16, 25:17, 25:12) ning sama tulemusega, ent veelgi veenvamalt Ridala Säde (25:11, 25:15, 25:9).
Rahvaliiga on jaotatud A, B ja C tugevusgrupiks. Esimeses on üks alagrupp üle-Eestiliselt. B- ja C-tugevusgrupp jagunevad regionaalsel põhimõttel alagruppidesse. Lääne regioonis, kus mängib ka Hiiu Teede naiskond, on 2 alagruppi. Hiidlased mängivad A-alagupis.