pühapäev, 12. mai 2013

Oma mängu ei leia ma üles...

Umbes sellise parafraseeringuga võib Hiiumaa jalgpallivõistkonna hooaja alguse ja eriti selle nädalavahetuse kokku võtta.

Esmalt kaotas Kärdla LM laupäeval II liiga mängus 1:4 Jõgeva SK Noorus-96. Sealjuures, kui jätta esimesel poolajal omavahelistest arusaamatustest tingitud kolm väravat kõrvale, oli mängupilt täiesti lubav.
Linnameeskond on II Lõuna/lääs liigas hetkel viimane, sest seni samuti võiduta olnud Pärnu Metropool alistas täna 1:0 Keila. Nädala pärast kohtuvad kaks viimatimainitut Kärdla linnastaadionil.

Kärdla LM Dagöplast võõrustas Taebla JK ja pidi leppima 1:1 viigiga. "Vastased läksid üsna mängu alguses 1:0 ette, kui pall muru konarusest ootamatu põrke võttis ja väravavahi käte vahelt meie võrku lipsas. Umbes 5 minutit enne lõpuvilet viis aga Kärdla LM Dagöplasti raudne surve sihile ja Heimar Havik lõi 16-kasti äärest viigivärava. 1. poolaja lõpus tõmmati Georg Linkov läbimurdel maha ja vastastele punane kaart. 2. poolaja lõpus virutas üks neist mänguseisaku ajal palliga meie mehe pihta, taas punane kaart. Võibki öelda, et teine poolaeg Taeblal võimalused puudusid, mäng oli hiidlaste käes. Kahjuks ei löönud ise rohkem ära ja üks värav jäeti kohtuniku poolt ka lugemata," kirjutas Hiiumaa Jalgpall Facebookis.
Dagöplast on IV liiga läänetsoonis viiendal kohal. Järgmisel laupäeval sõidetakse külla enda lähimale jälitajale Vändra Vaprus II-le.

Laupäeval kaotas esiliiga B-s HÜJK Emmaste, kelle duubliks on Kärdla LM, liidrite heitluses 1:3 Nõmme Kalju II meeskonnale. Sellega lasti Kalju liigatabelis endast mööda ja nüüd ollakse 10 mänguga kogutud 22 punktiga teised, punkti kaugusel liidrist.

Samas naiste esiliigas, kus Jaanika Küttim esindab FC Kuressaaret, võitis kodus 3:2 Pärnu JK II. Võidu, kaotuse ja kahe viigiga ollakse liigas kuuendad