teisipäev, 3. veebruar 2015

Kergejõustik

Laupäeval, 31. jaanuaril Tallinnas peetud kergejõustikuvõistlusel “TV10 olümpiastarti” oli võistlemas Kristina Joarand Kärdla ühisgümnaasiumist (ÜG). Tema treener Toivo Pruul kergejõustikuklubist Hiiker märkis, et Joaranna tulemused olid tema võimete piiril ja kohad osalejate esiveerandis, kirjutas Hiiu Leht.
60 meetri tõkkejooksus sai Joarand seitsmendas eeljooksus teise aja 10,43, mis andis üle 60 startinu seas 14. koha. Sama eeljooksu võitja kvalifitseerus viimasena B-finaali ajaga 10,28. Ala võitis A-finaalis 9,30ga tõkkeid jooksnud Maris Remmel Saaremaa ÜGst.
Kaugushüppes sai Kristina Joarand kirja parimana tulemuse 4,53 ja 16. koha 70 osaleja seas. Ala võitis 5,37ga Lilian Turban Pirita majandusgümnaasiumist. Pruul lisas, et 2001. a sündinud tüdrukute seas, kus Joarand võistleb, on tase üleeestiliselt väga tugev.
Sarja järgmine, kolmas etapp toimub Võrus ja seal osalemiseks on praegu normi täitnud kuulitõukaja Ann-Ly Kibuspuu ning kõrgushüppajad Kristina Joarand ja Anna-Brita Tall.