neljapäev, 23. juuni 2016

Jalgpall

Eesti Jalgpalli Liit koos maakondlike spordiliitude ja kohalike eestvedajatega korraldas juba viiendat korda Eesti maavõistluseid, kus kaheksas kohtumises olid vastamisi 15 maakonna ning pealinn Tallinna koondised, vahendab ERR Sport.

Viie vooru järel jäi liidriks Harjumaa, kes kaotas tänavu esmakordselt punkte.
Kärdla linnastaadionil toimunud Hiiumaa – Harjumaa kohtumises läksid külalised kohtumist juba 9. minutiks 2:0 juhtima, kui täpsed olid Siim Urva ja Ergo Teino. Teisel poolajal oli hiidlaste ridades aga kahel korral täpne Tõnis Koppel ning kohtumise normaalaeg lõppes 2:2 viigiga, mis tähendas reeglite kohaselt tabelisse mõlema meeskonna jaoks viigipunkti. Mäng lõpetati aga penaltiseeriaga, mille võitsid külalised Harjumaalt tulemusega 5:3. Seni 16. kohal olnud Hiiumaa jaoks tähendas lisapunkt tõusu 12. kohale.