Teisipäev, 19. märts 2013

Jalgpall merel

Olete kunagi jalgpalli merel mänginud? Mitte meres, näiteks rannas aega parajaks tehes. Vaid just merel. Täpsemalt siis praamil.
Ega mina ka ei ole. Ent vähemalt võimalus sellist imeasja vaadata on kõigil juba selle kuu lõpus.


Täpsemalt siis laupäeval 30. märtsil kell 1230 Heltermaalt Rohukülla suunduval parvlaeval Muhumaa. Kohtuvad Hiiumaa ja Saaremaa esindused.Mäng toimub parvlaeva alumisel tekil, kuhu paigaldatakse just spetsiaalselt selleks ürituseks kunstmuru ja väravad. Mängu kestus on 2x15 minutit, mängijate arv platsil 5+1.


Erireeglid ohutuse tagamiseks: küljeaut mängitakse maast. Palli maksimaalne kõrgus mänguväljakul 120 cm.Üritust kajastavad ERR, TV3, Hiiu Leht, Hiiuelu, Saarte Hääl, Corpore. Lisaks näeb mängu praami sisetelevisioonis.


Idee autor, Kärdla linnapea Georg Linkov ütles, et soovis korraldada hooaja sissejuhatuseks Saaremaa – Hiiumaa maavõistlusmängu neutraalvetes, kuid kuna see on kallis, siis otsustati parvlaeva Muhumaa ja Heltermaa–Rohuküla liini kasuks ehk ikkagi neutraalsel pinnal. “Tahame näidata, et jalgpalli mängimisel pole piire ja seda mängu saab harrastada igal pool,” märkis Linkov.

Egas midagi- kõik 30. märtsil Muhumaale!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar