neljapäev, 7. märts 2013

Viskoosa SK

Saalihoki esiliigas jõudis Viskoosa SK poolfinaali. Põnevas veerandfinaalis alistati lisaajal tulemusega 7:6 Jõgeva SK Selver / Tähe II.
Kui Viskoosa viskas igal kolmandikul võrdselt 2 väravat, siis Jõgeva mäng oli ebaühtlane. Avakolmandikul skoori ei tehtud, ent teine võideti 5:2 ja seejärel juhiti mängu 5:4. Kolmas kolmandik lõppes aga 6:6 viiginumbritel ehk vaja läks lisaaega, milles jäi peale Viskoosa.
Hiiumaa satsi eest kogusid resultatiivsuspunkte Tarvo Kivisilla (2 väravat + 1 resultatiivne sööt), Margus Käär (2 väravat), Ken Pähn ja Miko Malk (mõlemad 1+1), Teet Kivisilla (2 söötu), Ulvar Suve (1 värav), Tarmo Võsamaa (1 sööt).
Poolfinaalis ootab ees põhiturniiri võitja TTÜ SK/Ääsmäe, kellele on nüüd võimalus kätte maksta tollase 5:26 kaotuse eest.