reede, 5. juuli 2013

Paasoja viis koondise võidule

Eesti U-20 korvpallikoondis võitis täna lisaajal 82:80 Ukrainat. Martin Paasoja viskas koondise parimana 17 punkti.

(Foto: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja)

"Eesti alustas viimast minutit 79:80 kaotusseisust, aga Martin Paasoja vabavisked 50 sekundit enne lõppu viisid kodumeeskonna juhtima.
Järgnev Ukraina rünnak ebaõnnestus, Oliver Metsalu vise ei tabanud ja lauapalli sai Rauno Nurger, mispeale tehti kümme sekundit enne vilet Rait-Riivo Laanele viga. Ta tabas kahest vabaviskest ühe (82:80) ja Maksim Lutsenko viimase sekundi üritus korvirõngast ei läbinud," kirjutas ERR spordiportaal.

Paasoja mängis 30 minutit ja lisaks 17 punktile noppis 6 lauapalli ning andis ühe resultatiivse söödu.
Teine hiidlane, Tiit Talumaa mängis 20 minutit ja viskas 10 punkti, lisaks 1 lauapall ja sööt.

Et eile kaotas Eesti 54:75 Leedule, kes täna alistas 88:52 Soome, teenis Eesti nelja rahvuse turniiril teise koha Leedu järel. Tuleval nädalal algab aga Tallinnas U-20 EM-finaalturniir.