Pühapäev, 13. detsember 2015

Rahvastepall

4.-5. klassi rahvastepall, Kärdlas 09.12

Tüdrukud

Võistkond
1.
2.
3.
4.
5.
Punktid
Koht
KÜG I (5.kl.)

X
1
---
1 : 2
1
---
0 : 2
1
---
1 : 2
1
---
1 : 2
4
5.
KÜG II
(4B)
2
---
2 : 1

X
2

2 : 1
2
---
2 : 1
2
---
2 : 0
8
I
KÜG III (4A)
2
---
2 : 0
1
---
1 : 2

X
2
---
2 : 0
2
---
2 : 1
7
II
Käina
2
---
2 : 1
1
---
1 : 2
1
---
0 : 2

X
2
---
2 : 1
6
III
Emmaste/ Palade
2
---
2 : 1
1
---
0 : 2
1
---
1 : 2
1
---
1 : 2X

X
5
4.


I koht Kärdla II (4b)
Maria Eller, Lill Kagadze, Jandra- Lisett Uusmaa, Berit Tikebberg, Romi Sakia Ruus, Anni Simsalu, Mia – M. Tõnis
õpetaja Ülle Paasoja

II koht Kärdla III (4a)
Lotta- Laura Orav, Monabel Pass, Kaisa- Katariiina Kibuspuu, Hanna Aasma, Mariette Kaunimäe, Marge Laanemäe, Lisett- M. Sarapuu, Helen Talu
õpetaja Ülle Paasoja

III koht Käina kool
May Kane, Karoliina Christina Peedu, Ilona Sedrik, Siret Hiiemäe, Greete- Liis Rünt, Liisu Kase, Rebeka Johanna Puttonen
õpetaja Maarika Kiislar

4.koht Emmaste/ Palade
Getlin Juhe, Lili Karukäpp, Klaarika Küttim, Marleen Aun, Kreete Pilv, Sofia Saarnak, Helena Pruul, Kertu- Liisa Põtter
õpetaja Hergo Tausja, Thilo Fürstenberg

5.koht Kärdla I (5.kl.)
Agnes-Katariina Selirand, Cesslyn Pass, Mirjam Süsi, Liisu Koppel, Aone Reitav, Katharina Simson, Eva- Lota Eespakk
õpetaja Ülle Paasoja


Poisid

A-grupp

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
Käina I

2
2 : 1
2
2 : 0
4p

I

Palade
1
1 : 2

2
2 : 1
3p

II

Kärdla II
1
0 : 2
1
1 : 2

2p

III


B-grupp

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
Kärdla I

1
0 : 2
1
0 : 2
2p
III
Lauka
2
2 : 0

1
1 : 2

3p

II

Emmaste
2
2 : 0
2
2 : 1

4p

I


VÕISTKOND

1.

2.

Koht
Kärdla II

0 : 2
6.
Kärdla I
2 : 0

5.

VÕISTKOND

1.

2.

Koht
Lauka

0 : 2
4.
Palade
2 : 0

III

VÕISTKOND

1.

2.

Koht
Käina I

0 : 2
II
Emmaste
2 : 0

I

  1. koht : EMMASTE – Tobias Remmelg, Sten Kerk, Rasmus Sadul, Karl Johanson, Samuel Sülla, Riho Tärk, Mattias Mets
  1. koht : KÄINA I – Henri Paulus, Kermo Platov, Anti Tamm, Eduard Transtok, Kaspar Tammeveski, Ringo-Lehari Purge, Kevin Põtter
  1. koht : PALADE – Risto Tikerpuu, Martin Nurk, Heino Reinpal, Oliver Piil, Robin Rõmmel, Aleks Talvi, Richard Rannu, Markus Juhe, Kevin Vilman
  1. koht : LAUKA – Henri Lilp, Kardo Liinjärv, Kermo Kala, Trevor Marcus Heido, Sten Sihver, Gustav Eduard Jaanus, Karmo Silm, Jakop Aron
  1. koht : KÄRDLA I – Kristjan Vesingi, Andro Suuster, Oliver Matto, Trevor Püssim, Joosep Grahv, Ander Tätte, Tomi Teras, Stenver Põllu
  1. koht : KÄRDLA II – Jorgen Kuivonen, Jako Teller, Rene Otsing, Tamor Tomson, Kaspar Kalmus, Markus Kivi, Eduard Lilleõis. Risto Kivistik, Klaus Lukas


Peakohtunik : Mati Kiiver
Kohtunikud : Hannes Teidla & Steven Saarnak

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar