Kolmapäev, 7. detsember 2016

3x3 korvpall

Hiiumaa noorte meistrivõistlused 3 x 3 korvpallis. 1.detsember, Kärdla.

4.-5. klass T

VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid

Koht

Käina


1
0 : 11
1
1 : 2

1

0 : 6
3p
4.

Kärdla I

2
11 : 0

2
10 : 0

2

4 : 1
6p
I

Kärdla II

2
2 : 1
1
0 : 10

1

0 : 1
4p
III

Kärdla III

2
6 : 0
1
1 : 4
2
1 : 0


5p
II

FINAAL : Kärdla PK I vs Kärdla PK III 4 : 2

1. koht : KÄRDLA PK I – Maria Eller, Kristiina Kabanen, Lill Kagadze, Jandra-Lisett Uusmaa
2. koht : KÄRDLA PK III – Kaisa Katariina Kibuspuu, Hanna Aasma, Monabel Pass, Mariette Kaunimäe
3. koht : KÄRDLA II – Romi-Saskia Ruus, Anni Simsalu, Berit Tikenberg, Triin Unt
4. koht : KÄINA KOOL – Ilona Sedrik, May Kane, Cristiina Karoliina Peedu


6.-7. klass T

VÕISTKOND
1.
2.
3.
4.
Punktid

Koht

Käina


2
7 : 3
1
1 : 5

2

2 : 1

5p

II

Kärdla I

1
3 : 7

1
0 : 9

1

1 : 6

3p

4.

Kärdla II

2
5 : 1
2
9 : 0

2

2 : 1

6p

I

Palade

1
1 : 2
2
6 : 1
1
1 : 2


4p

III


FINAAL : Kärdla PK II vs Käina Kool 4 : 6

1. koht : KÄINA KOOL – Katariina Koor, Stiina Lepamaa, Kaisa Ulla, Aiki Kerlin Paap
2. koht : KÄRDLA PK II – Siiri Talts, Säde Reete Servet, Anett Matt, Eliise Kesküla
3. koht : PALADE PK – Klaarika Küttim, Lili Karukäpp, Marleen Aun, Getlin Juhe
4. koht : KÄRDLA PK I – Emma Salumaa, Anni Soonik, Mirjam Süsi, Liisu Koppel



4.-5. klass P


VÕISTKOND

1.

2.

3.

4.

5.

Punktid

Koht
Käina


2
4 : 0
2
6 : 0
2
3 : 2
2
3 : 0
8p
I
Kärdla I
1
0 : 4


2
2 : 0
1
2 : 3
2
4 : 0
6p
III
Kärdla II
1
0 : 6
1
0 : 2


1
0 : 5
1
1 : 2
4p
5.
Palade
1
2 : 3
2
3 : 2
2
5 : 0


2
8 : 0

7p

II

Suuremõisa
1
0 : 3
1
0 : 4
2
2 : 1
1
0 : 8


5p

4.


FINAAL : KÄINA KOOL vs PALADE PK 1 : 7

1. koht : PALADE PK – Markus Juhe, Kevin Vilman, Robin Rõmmel, Oliver Piil
2. koht : KÄINA KOOL – Miko Sedrik, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter
3. koht : KÄRDLA PK I – Kevin Saarnak, Andro Suuster, Marion Lõndso, Oliver Matto
4. koht : SUUREMÕISA KOOL – Aleks Talvi, Henri Kallas, Henri Lepik, Richard Rannu
5. koht : KÄRDLA PK II – Joosep Grahv, Trevor Püssim, Tomi Teras, Henri Kanarbik


6.-7. klass P

A-grupp

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
Käina I


1
1 : 5
1
3 : 8
2p
III
Kärdla II
2
5 : 1


2
4 : 3
4p

I

Kärdla III
2
8 : 3
1
3 : 4


3p

II



B-grupp

VÕISTKOND

1.

2.

3.

Punktid

Koht
Käina II


1
0 : 14
1
3 : 11
2p

III

Kärdla I
2
14 : 0


2
9 : 5
4p

I

Palade
2
11 : 3
1
5 : 9


3p

II


1. Poolfinaal : A1 / B2 KÄRDLA PK II vs PALADE PK 3 : 2
2. Poolfinaal : B1 / A2 KÄRDLA PK I vs KÄRDLA III 7 : 2
3.- 4. koht : PALADE PK vs KÄRDLA III 7 : 1
FINAAL : KÄRDLA PK II vs KÄRDLA PK I 5 : 15

1. koht : KÄRDLA PK I – Johannes Niinemäe, Karl Värva, Jaanus Sõmer, Quentin Apri
2. koht : KÄRDLA PK II – Maitis Roosimaa, Andris Valk, Kevin Mäetagas, Jander-Eric Uusmaa
3. koht : PALADE PK – Hargo Liiving, Herman Reinpal, Mihkel Mattias Proos, Steven Kuusik
4. koht : KÄRDLA PK III – Taavi Toss, Holger Sepma, Siim Piht, Kaspar Kalmus
5.-6. koht : KÄINA KOOL I – Rasmus Padari, Karlis Paulus, Marten Laupa, Mait Konts
KÄINA KOOL II – Anti Tamm, Kermo Platov, Henry Paulus, Sander Välek Veel

Kohtunikud : Jaspar Jõhvik, Kardo Pink, Roland Lilleõis
Sekretär : Henri Ausmaa
Peakohtunik : Mati Kiiver

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar