Esmaspäev, 29. jaanuar 2018

Kärdla Cup naised


       A-alagrupp*
       1.
       2.
      3.
 Punktid
Koht
Tartu vald
1./2017

2
32:24
2
40:27
4
I
KK Askus
1
24:32
5./2017

2
31:23
3
II
Spirit
1
27:40
1
23:31
6./2017

2
III



    B-alagrupp
      1.
      2.
      3.
      4.
Punktid
Koht
Võtaks Ära
3./2017


2
31:11
1
24:28
3
III
SibaTigu

4./2017

2
39:21
1
21:31
3
II
Pallikava
1
11:31
1
21:39
7./2017


2
4.
Tähtvere
2
28:24
2
31:21

5./2016

4
I



I Poolfinaal                                                               II Poolfinaal


Jrk

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Jrk

 VÕISTKOND

     1.

     2.
A-1
Tartu vald

2
32:24
A-2
KK Askus

1
19:33
B-2
SibaTigu
1
24:32

B-1
Tähtvere
2
33:19





Naised 5.-7. koht ( Väike karikas ) Kärdla PK /  Palade SH

Jrk
      VÕISTKOND
       1.
       2.
      3.
 Punktid
Koht
 A-3
Spirit


1
23:40
2
26:15
3
6.
 B-3
Võtaks Ära
2
40:23


2
37:10
4
5.
 B-4
Pallikava
1
15:26
1
10:37


2
7.




Naised 3.-4. koht Kärdla PK


Jrk.

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
  1.
SibaTigu

2
26:21
III
  2.
KK Askus
1
21:26

4.




Naised FINAAL Kärdla PK


Jrk.

  VÕISTKOND

     1.

     2.

Koht
1.
Tartu

1
33:40
II
2.
Tähtvere
2
40:33

I





Koht
Võistkond
Mängijad
1.
Tähtvere
Triinu Toomla, Maarja Kalma, Tiina Terasmaa (MVP), Ingrit Mesila, Laura Ernits, Laura Jõgisoo
2.
Tartu vald
Sirje Kikas, Iivi Kaljuvee (PARIM), Mare Krutta, Pille Tali, Helina Esnar, Laina Mesila, Sheila Kodanik, Miia Sulg, Külli Lemberg
3.
SibaTigu
Marelle Drell, Margit Konno, Reelika Laes (PARIM), Tiina Roosalu, Epp Jürme, Anne-Ly Piirimets, Liis Mäesalu
4.
KK Askus
Anneli Ilumets, Ülle Paasoja (PARIM), Maarika Koppel, Maria Reino, Kirsti Kerves, Jaana Üksik, Ulvi Sedrik, Külli Fridemann
5.
Võtaks Ära
Heva Link, Aivi Karu, Monica Vood, Irina Kelder, Anne Pardla, Tuuli Räim, Piret Kask, Marjot Randrüüt
6.
Spirit
Ragne Liivand, Heli Allika, Karola Adamson, Inga Rennit, Merilyn Närep, Kristi Helimets
7.
Pallikava
Merlin Algma, Helen Mast, Riina Laherand, Lilian Kivistu, Triin Sarapuu, Marii Männiste, Anna Romanenko




Peasekretär : Kati Vaht
Peakohtunik : Mati Kiiver

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar