kolmapäev, 16. juuli 2014

Jalgpall

Naiste jalgpalli rahvaliigas peeti kolmapäeval hooaja väravaterohkeim mäng. Kui seni oli võitjanaiskond alati oma puuri puhtana hoidnud, siis Kärdla Linnanaiskond alistus Askusele 1:2.
KK Askus Hiiumaa 2014. aasta meistritena.

Juba viiendal minutil viis Marika Koppel Askuse 1:0 juhtima. Nii esimene poolaeg ka lõppes.
Teisel poolajal oli kodunaiskond entusiastlikum ning kui kaks minutit oli palli veeretatud, sahistas võrku Liisa Vara. 1:1.
Ent viimane sõna jäi Askuse naiskonnamootor Ülle Paasojale. Karistusala servalt teele saadetud pall maandus väravavahile püüdmatult väravavõrgus ja tõi 2:1 võidu Askusele.
Nii Askus kui tiitlikaitsja Valgu on kogunud 6 punkti. Võitja saatuse määrab tõenäoliselt eeloleval kolmapäeval Kärdla staadionil peetav omavaheline kohtumine.