teisipäev, 5. juuli 2016

Jalgpall

Hiiumaal sündinud jalgpallur Lisete Tammeveski (17), kes igapäevaselt pallib Pärnu JKs Eesti naiste meistriliigas, sai Eesti U19 koondisega Balti turniiril kolmanda koha, kirjutab Kristi Linkov Hiiu Lehes.
Tammeveski mängis Eesti jalgpallikoondises juba kolmandat korda, seekord U19 vanuseklassis Balti turniiril, kus Eesti pidi leppima kolmanda kohaga. Eesti jalgpalliliidu teatel kogus koondis turniiril ühe viigi ja kaks kaotust. Kokku löödi kolm väravat ning enda võrku lasti pall lüüa kaheksa korda.
Balti turniiri parim võistkond oli väljaspool arvestust osalenud Fääri saared, kes alistas kõik kolm baltimaade koondist. Turniiri võitjaks tuli Leedu. Teise koha sai Läti ja kolmanda Eesti koondis.