pühapäev, 24. veebruar 2013

Rahvaralli Hiiu talv

Päev enne EV 95. aastapäeva sõideti Hiiumaal rahvaralli "Hiiu talv 2013", kus startis kokku 66 ja lõpetas 64 võistluspaari.

Kavas oli seitse katset, üldpikkusega 35,4 kilomeetrit. Neist neli võitsid 4WD klassis osalenud Aiko Aigro - Marko Koosa, kes teenisid võistluse lõppedes ka esikoha ajaga 38:38,1

Võitjaist kokkuvõttes 8,9 sekundi kaugusele jäänud Rain Rannala - Simmo Nestor platseerusid teiseks. Nemad olid kiireimad kahel lisakatsel.

Katsevõidu teenisid veel Are Uurimäe - Tanel Paut. Mehed olid üldises pingereas ja 4WD klassis kolmandad.

Klassivõiduga kuni 18-aastaste noorte arvestuses lõpetasid Martti Rettau - Karmo Salong.

SU klassis edestasid konkurente Rainer Meus - Elari Jallajas ning Moskvitši-meeste mõõduvõtus jäid peale hiidlastest vennad Martin Juhe - Rain Juhe

Naistest osutus nobedaimaks Hondal sõitnud Triinu Meltsov, kel kaardilugejaks Anti Eelmets