Teisipäev, 4. veebruar 2014

Saalihoki

Mullu saalihoki esiliigas päris tublilt esinenud Viskoosa spordiklubi (SK) meeskonnal läheb sel aastal raskelt, kirjutab Hiiu Leht.

Pärast kolme võidetud ja kuut kaotatud mängu ollakse kümne meeskonna arvestuses seitsmes ja kogutud on vaid 9 punkti. Võrdluseks, et esikohameeskonnal Viimsi Kepp on 18 punkti, ühe kaotuse ja kuue võidu järel.
Laupäeval tuli Tallinnas Õismäe spordihallis peetud mängus võtta vastu 8:10 kaotus TVK Leegid meeskonnalt. Viskoosa SK poolt lõid kaks väravat Ken Pähn ja Andres Tammeveski, ühe väravaga skoorisid Margus Käär, Helmur Rajang ja Tarvo Kivisilla. Ühe omaväravaga aitasid viskoosakaid vastasmängijad.
Pühapäevane kaotus TTÜ SK/Ääsmäele oli veel suurem – 20:8. Hiidlastest oli taas resultatiivsem Ken Pähn, kelle kontosse läks kolm väravat ja kaks resultatiivset söötu. Kolm väravat lõi ka Tarvo Kivisilla. Kumbki ühe väravaga toetasid mängu Miko Malk ja Helmur Rajang.
Nüüd on Viskoosa SK-l kõik mängud peetud. Milliseks kujuneb nende lõplik koht, selgub pärast seda, kui kõik mängud on läbi.

2 kommentaari: