pühapäev, 8. juuni 2014

Jalgpall

Salme staadionil toimunud Evald Tipneri nimelise Eesti karikavõistluste 1/64 finaalis alistas FC Kuressaare külla sõitnud Rahvaliiga meeskonna JK Väätsa Vald kindlalt 7:0.
Võidukas võistkond. Foto: FC Kuressaare FB lehekülg

Mäng algas oodatult kodumeeskonna tugeva survega, kuid esimesel kolmekümnel minutil jättis löökide täpsus paremat soovida ja raami ei suudetud palli kuidagi saata või tegi väravavaht head tööd.
31. minutil muugiti vastaste värav siiski lukust lahti, kui Amor Luup söötis Sander Lahele läbijooksule ja too lükkas mänguvahendi väravasse. Nelja minuti pärast oli seis juba 2:0, kui hiidlane Tõnis Koppel suunas palli peaga kaitsja rikošetist väravasse, vahendas klubi kodulehekülg.
Lisaks Koppelile sai mänguaega teinegi hiidlane, Karl Johan Kastein.

Esiliigas on FC Kuressaare 14 mängu järel 23 punktiga kolmandal positsioonil. Samas tagaks see praegusel hetkel pääsu Premium Liigasse, kuna eespool on FC Flora ning FC Levadia duubeltiimid.
Juba kolmapäeval võõrustatakse Nõmme Kalju duublit, kes liigas viiendal real.