Kolmapäev, 28. september 2016

Kergejõustiku mitmevõistlus ja teatejooksud

Hiiumaa koolinoorte MV. 27.septembril, Kärdla staadion.

POISID







Koht 4.-5. klass I MV 60 m
Kuulitõuge
Kaugushüpe
Summa
1. Kevin Põtter, Käina 9,3 501 7,37 452 3,80 330 1283
2. Mairon Lõndso, Kärdla 9,8 387 5,72 312 4,02 390 1089
3. Andro Suuster, Kärdla 10,2 306 7,25 442 3,73 312 1060
4. Karl-Eerik Kotter, Suuremõisa 10,1 325 6,64 389 3,39 229 943
5. Henri Kallas, Suuremõisa 10,4 268 7,46 460 3,32 213 941
6. Henri Lepik, Suurmõisa 11,9 54 6,73 397 2,67 85 536
Koht 4.-5. klass II MV 60 m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Summa
1. Jesse Jürimäe, Kärdla 9,7 409 3,39 229 1,05 225 863
2. Trevor Püssim, Kärdla 10,1 325 3,55 267 1,10 267 859
3. Siim Kask, Käina 10,4 268 3,50 255 1,00 186 709
Koht 4.-5. klass III MV 60 m
Kuulitõuge
Pallivise
Summa
1. Tormi Laid, Käina 9,3 501 8,70 570 39,50 401 1472
2. Kevin Saarnak, Kärdla 10,3 286 8,55 557 48,58 529 1372
3. Oliver Piil, 25.06.05, Palade 10,3 286 6,70 394 39,53 401 1081
Koht 4.-5. klass IV MV 60 m
1000 m
Pallivise
Summa
1. Sten Sihver, 03.07.05, Lauka 10,3 286 3.51,7 426 31,43 289 1001
2. Joosep Grahv, Kärdla 10,4 268 4.06,3 319 36,70 362 949
3. Robin Rõmmel, 20.04.05, Palade 10,5 250 4.03,1 341 27,99 243 834
4. Markus Juhe, 09.08.06, Palade 11,1 152 4.35,0 150 33,60 319 621
5. Laur Hindrik Kartus, Käina 11,5 98 4.25,9 197 29,03 257 552
6. Mikk-Kristjan Tüür, Suuremõisa 10,6 232 4.55,9 65 5,89 0 297
Koht 6.-7. klass I MV 60 m
Kuulitõuge
Kaugushüpe
Summa
1. Marten Laupa, Käina 8,7 651 7,67 478 4,08 407 1536
2. Kristjan Ugam, 26.10.02, Emmaste 8,9 599 7,28 444 4,32 477 1520
3. Sten Kerk, 09.08.04, Emmaste 9,3 501 6,47 375 4,00 385 1261
4. Kaspar Tammeveski, Käina 9,3 501 6,21 353 3,80 330 1184
5. Martin Nurk, 24.06.04, Palade 9,5 454 6,73 397 3,66 294 1145
6. Ringo-Lehari Purge, Käina 8,7 651 4,56 219 3,32 213 1083

Sander Teller, Käina 8,6 678 7,43 457

1135
Koht 6.-7. klass II MV 60 m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Summa
1. Mait Konts, Käina 8,9 599 4,08 407 1,25 406 1412
2. Andris Valk, 03.08.03, Kärdla 9,0 574 4,30 471 1,10 267 1312
3. Rasmus Padari, Käina 9,0 574 3,92 363 1,20 357 1294
4. Tobias Remmelg, 15.06.04, Emmaste 9,3 501 3,69 302 1,25 406 1209
5. Jorgen Kuivonen, 07.06.04, Kärdla 9,7 409 3,75 317 1,25 406 1132
6. Holger Sepma, 29.05.03, Kärdla 9,2 525 3,64 289 1,15 311 1125
7. Christofer-Robin Kaevand, 16.09.03, Emmaste 9,8 387 3,32 213 1,05 225 825
8. Klaus Lukas, 17.12.13, Kärdla 11,1 152 2,50 59 1,05 225 436
9. Eduard Lilleõis, 05.04.04, Kärdla 10,2 306 3,19 184 x 0 490
Koht 6.-7. klass III MV 60 m
Kuulitõuge
Pallivise
Summa
1. Hargo Liiving, 02.02.03, Palade 8,9 599 11,15 799 64,90 763 2161
2. Karl Värva, 20.06.03, Kärdla 9,3 501 10,56 742 50,20 552 1795
3. Kermo Platov, Käina 9,0 574 6,50 377 40,26 411 1362
4. Carl-Kristo Trepp, 10.04.03, Kärdla 10,7 215 7,68 479 48,30 525 1219
5. Jako Teller, 22.07.04, Kärdla 11,7 75 7,73 484 36,70 362 921
6. Rene Otsing, 17.12.03, Kärdla 11,7 75 5,61 303 32,15 299 677

Markus Kivi, 26.06.04, Kärdla 11,0 167

33,00 311 478

Johannes Niinemäe, 06.06.03, Kärdla 9,5 454 10,23 711

1165
Koht 6.-7. klass, IV MV 60 m
1000 m
Pallivise
Summa
1. Jaanus Sõmer, 18.06.03, Kärdla 9,1 549 3.32,7 586 45,19 481 1616
2. Kardo Liinjärv, 12.10.03, Lauka 8,8 625 3.40,1 521 41,13 424 1570
3. Karmo Silm, 28.09.04, Lauka 10,2 306 3.40,1 521 33,58 319 1146
Koht 8.-9. klass I MV 60m
Kaugushüpe
Kuulitõuge
Summa
1. Joel Hiis, 03.10.01, Kärdla 7,1 1129 5,93 1040 7,39 454 2623
2. Rait Tustit, 11.07.01, Palade 7,9 877 5,40 838 9,51 644 2359
3. Risto Püssim, 6.11.00, Lauka 8,2 789 5,05 714 10,10 699 2202
4. Silvester Ilumets, 26.03.01, Kärdla 8,0 847 4,92 669 9,92 682 2198
5. Indrek Nõulik, 29.04.02, Kärdla 8,5 705 4,48 526 7,99 507 1738
Koht 8.-9. klass II MV 60m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Summa
1. Marcus Mäll, 08.03.02, Kärdla 7,5 1000 5,37 827 1,50 680 2507
2. Heinrich Vannas, Käina 8,4 733 5,12 738 1,70 933 2404
3. Marken Tisler, Käina 8,2 789 4,84 642 1,50 680 2111
4. Markko Matt, 31.12.00, Kärdla 8,5 705 5,02 703 1,45 621 2029
5. Ats Erk, 07.03.02, Kärdla 8,2 789 4,88 656 1,35 510 1955
Koht 10.-12. klass I MV 60m
Kaugushüpe
Kuulitõuge
Summa
1. Edgar Liiber, 27.12.99, Hiig 7,4 1032 5,71 954 15,01 1180 3166
2. Marko Pruunlepp, 20.03.98, Hiig 7,5 1000 5,48 868 9,29 624 2492
3. Rauno Rand, 21.03.00, Hiig 7,9 877 5,13 741 8,05 512 2130
Koht 10.-12. klass II MV 60m
Kaugushüpe
Kõrgushüpe
Summa
1. Jaan-Martin Ugam, 01.01.00, Kärdla 8,4 733 5,19 763 1,50 680 2176


TÜDRUKUD







Koht 4.-5. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Riin Lehtla, 22.04.05, Lauka 10,3 426 3,36 341 5,49 366 1133
2. Saara Nõmm, 27.05.06, Palade 10,8 329 3,23 303 4,04 220 852
3. Sandra Leigri, Käina 11,1 276 2,84 199 3,92 209 684
Koht 4.-5. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kreete Pilv, Palade 10,2 447 3,73 456 1,25 564 1467
2. Jandra L Uusmaa, Kärdla 10,1 468 3,60 414 1,15 453 1335
3. May Kane, Käina 10,0 489 3,80 479 1,00 299 1267
4. Hanna Aasmaa, Kärdla 10,0 489 3,20 295 1,10 400 1184
5. Marge Laanemäe, Kärdla 10,2 447 3,16 284 1,00 299 1030
6. Avelin Ruus, Lauka 10,3 426 3,14 278 1,00 299 1003
7. Lisett M Sarapuu, Kärdla 10,7 348 3,35 338 1,00 299 985
8. Mariette Kaunimäe, Kärdla 11,2 259 3,00 240 1,00 299 798
Koht 4.-5. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Kaisa K Kibuspuu, 15.11.04. Kärdla 10,3 426 8,25 676 30,34 423 1525
2. Monabel Pass, 09.07.05, Kärdla 11,2 259 7,71 612 22,00 272 1143
3. Lill Kagadze, 14.09.05, Kärdla 11,0 293 6,30 453 24,20 311 1057
Koht 4.-5. klass IV MV 60 m
Pall
600 m
Summa
1. Maria Eller, 08.06.05, Kärdla 10,1 468 26,00 344 2.13,1 472 1284
2. Margareeta Käär 9,9 511 22,70 284 2.12,2 484 1279
Koht 6.-7. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Anna Elisabeth Remmelg, 15.06.04, Emmaste 10,0 489 3,62 421 7,06 537 1447
2. Liisu Kase, 06.06.04, Käina 9,6 579 3,55 399 5,17 332 1310
Koht 6.-7. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Aiki-Kerlin Paap 9,3 651 4,08 574 1,20 508 1733
2. Helena Pruul 9,8 533 3,97 536 1,20 508 1577
3. Agnes Katariina Selirand, Kärdla 9,7 556 3,75 462 1,15 453 1471
4. Jaanika Sepp, Lauka 9,7 556 3,60 414 1,10 400 1370
5. Anni Soonik, Kärdla 9,6 579 3,41 356 1,10 400 1335
6. Liisu Koppel, Kärdla 10,3 426 3,25 309 1,00 299 1034
7. Eva-Lota Eespakk; Kärdla 10,7 348 2,93 222 1,00 299 869
Koht 6.-7. klass III MV 60 m
Kuul
Pall
Summa
1. Riste Sofie Käär, 04.03.03, Emmaste 9,7 556 8,92 756 35,82 524 1836
2. Stiina Lepamaa, 20.07.03, Käina 9,3 651 7,83 626 30,50 426 1703
3. Catlin Hüüdma, 15.02.03, Käina 9,8 533 8,36 689 31,90 452 1674
4. Anett Matt, 30.01.03, Kärdla 10,8 329 7,92 637 31,88 451 1417
5. Sofia Saarnak, 08.03.04, Emmaste 10,3 426 7,44 581 24,00 307 1314
6. Anni Kark, 29.06.03, Lauka 11,8 168 6,79 507 33,00 472 1147
Koht 6.-7. klass IV MV 60 m
Pall
600 m
Summa
1. Kaisa Ulla, 20.02.03, Käina 9,5 603 22,74 285 2.11,9 489 1377
2. Greete-Liis Rünt, 17.04.04, Käina 10,1 468 24,70 320 2.19,5 388 1176
Koht 8.-9. klass I MV 60 m
Kaugus
Kuul
Summa
1. Kelly Nurk, 31.07.01 8,3 914 5,40 1088 8,31 683 2685
2. Annabel Pielberg, 30.09.00, Kärdla 9,0 726 4,20 616 8,79 740 2082
Koht 8.-9. klass II MV 60 m
Kaugus
Kõrgus
Summa
1. Kristina Joarand, Kärdla 8,5 859 5,02 930 1,50 869 2658
2. Ann-Ly Kibuspuu 9,1 700 4,28 645 1,25 564 1909
3. Keitlin Sinijärv 9,4 627 3,10 267 1,10 400 1294









Pendelteatejooks

4.-5. klass




Trevor Püssim, Joosep Grahv, Jesse Jürimäe, Kevin Saarnak, Jandra L Uusmaa, Lill Kagadze, Maria Eller, Lisett M Sarapuu Kärdla PK 1.23,4 1.

Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik, Sandra Liisa Leigri, Laur Hindrikus, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter Käina Kool 1.25,8 2.
6.-7. klass




Aiki-Kerlin Paat, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Catlin Hüüdma, Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Ringo Lehari Purge Käina Kool 1.16,3 1.

Eliise Kesküla, Vikotria Lohk, Eliis Rajaveer, Sandra Laur, Andris Valk, Holger Sepma, Jaanus Sõmer, Karl Värva Kärdla PK 1.17,9 2.

Eva-Lota Eespakk, Agnes Katariina Selirand, Liisu Koppel, Anni Soonik, Rene Otsing, Eduard Lilleõis, Jorgen Kuivonen Kärdla PK 1.21,3 3.
8.-9. klass




Anna Maria Mustkivi, Janely Kaev, Helsanna Viilukas, Susan Začek; Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu, Marken Tisler Käina Kool 1.32,1 1.

Joel Hiis, Marcus Mäll, Silvester Ilumets, Markko Matt, Annabel Pielberg, Kristina Joarand, Kelly Nurk, Ann-Ly Kibuspuu Kärdla PK 1.10,7 2.

4x100m

4.-5. klass




Laur Hindrik Kartus, Kevin Põtter, Tormi Laid, Siim Kask Käina Kool 1.05,6 1.

Trevor Püssim, Joosep Grahv, Andro Suuster, Mairon Lõndso Kärdla PK 1.07,3 2.
6.-7. klass




Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Rasmus Padari Käina Kool 56,9 1.

Karl Värva, Jaanus Sõmer, Holger Sepma, Andris Valk Kärdla PK 57,7 2.

Ringo-Lehari Purge, Kaspar Tammeveski, Kevin Põtter, Kermo Platov Käina Kool 59,3 3.

Sten Kerk, Tobias Remmelg, Christofer Kaevand, Kristjan Ugam Emmaste PK 1.00,4 4.

Rene Otsing, Eduard Lilleõis, Markus Kivi, Jorgen Kuivonen Kärdla PK 1.07,1 5.
8.-9. klass




Indrek Nõulik, Joel Hiis, Marcus Mäll, Kert Kütt Kärdla PK 48,8 1.

Marken Tisler, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu Käina Kool 50,8 2.

Silvester Ilumets, Markko Matt, Kristen Suuster, Johannes Soonik Kärdla PK 53,7 3.

Aleksander Silk, Risto Püssim, Mark Morten Tammeveski, Kardo Liinjärv Lauka PK 55,1 4.
10.-12. klass




Edgar Liiber, Jaspar Jõhvik, Marko Pruunlepp, Kristo Holtsmann Hiiumaa G 49,1 1.

Rauno Rand, Oliver Hiius, Rasmus Vaht, Risto-Sten Tikerpuu Hiiumaa G 54,4 2.

4.-5. klass




Lill Kagadze, Maria Eller, jandra L Uusmaa, Lisett M Sarapuu Kärdla PK 1.06,8 1.

Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik, Sandra Liisa Leigri Käina Kool 1.12,3 2.
6.-7. klass




Riste Sofie Käär, Helena Pruul, Margareeta Käär, Sofia Saarnak Emmaste PK 1.03,1 1.

Catlin Hüüdma, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Aiki Kerlin Paap Käina Kool 1.03,2 2.

Anni Soonik, Eva-L Eespakk, Agnes K Selirand, Liisu Koppe Kärdla PK 1.05,4 3.

Eliis Rajaveer, Eliise Kesküla, Sandra Laur, Viktoria Lohk Kärdla PK 1.06,1 4.
8.-9. klass




Ann-Ly Kibuspuu, Kristina Joarand, Kelly Nurk, Annabel Pielberg Kärdla PK 54,2 1.

Janely Kaev, Anna Maria Mustkivi, Susan Začek, Helsanna Viilukas Käina Kool DQ

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar