Esmaspäev, 30. jaanuar 2017

Kärdla Cup 2017 - mehed

Kärdla Cup 2017. Palade, Viskoosa ja Kärdla spordihallis.

A-alagrupp*
1.
2.
4.
Punktid
Koht
Mooste SK
3./2016

2
32:25
2
50:35
4
I
Võru
1
25:32
9./2016

1
27:46
2
III
Pühapäevaklubi
1
35:50
2
46:27
18./2016

3
II

B-alagrupp*
1.
2.
3.
Punktid
Koht
BC Atea
1./2016
LT
2
34:23
2
37:21
4
I
Kuldkroon
1
23:34
10./2005

1
30:40
2
III
Vahet Pole
1
21:37
2
40:30
16./2016

3
II

C-alagrupp*
1.
2.
3.
Punktid
Koht
Leu Teachers
2./2016
LT
2
45:25
1
23:28
3
II
BC Maka
1
25:45
16./2016

1
21:33
2
III
Hiiumaa
2
28:23
2
33:21
7./2016

4
I

D-alagrupp
1.
2.
3.
Punktid
Koht
Lihula
6./2016

2
38:29
2
34:15
4
I
AfterBasket
1
29:38
11./2016

1
26:31
2
III
Nõmmekruusi
1
15:34
2
31:26
17./2016

3
II

E-alagrupp
1.
2.
3.
Punktid
Koht
Parim Enne
5./2016

1
29:35
2
29:24
3
II
Kontsertlavad
2
35:29
new

2
41:24
4
I
ML Rapla
1
24:29
1
24:41
13./2016

2
III

F-alagrupp
1.
2.
3.
Punktid
Koht
Setu S. Selts
8./2016

2
37:34
2
37:19
4
I
BC Stopini
1
34:37
8./2015
LV
1
32:33
2
III
BC Luusers
1
19:37
2
33:32
15./2016

3
II


1.
SETU SAUNA SELTS
Säärekõnnu, Ruusmere, Mänd, Tammemäe, Dobrõsh, Pihlakas, Meitus, Vackermann, Purde 
2.
SK MOOSTE
Janek Liivamägi, Priit Saaron, Veljo Vares, Kristjan Karm, Erkki Mäeorg
3.
BC ATEA
Domantas Bimba, Darius Buzas, Darius Taraila, Nerijus Varnelis, Dainius Novickas, Dainius Janulis, Rytis Pulkauninjas, Mantas Raduilas, Vitoldas Vidziunas, Arunas Budrevicius 
4.
HIIUMAA
Margus Berkmann, Priit Berkmann, Raido Randmaa, Sven Tamme, Raul Randmaa, Rain Randmaa, Tõnis Lõppe, Imre Randmäe, Tanel Malk, Oliver Tatar 
5.
KONTSERTLAVAD/OSK
Rait Ermann, Raido Kuusk, Kristo Jürisalu, Kalman Kardaz, Tanel Virtmann, Margus Hunt, Veiko Funk, Urmas Puusepp, Rainer Laas, Andres Kuuse
6.
LIHULA
Toomas Thomberg, Argo Mõtt, Siim Hinsberg, Ahti Niitsoo, Andrus Ihermann, Gert Oosim, Kristo Linn, Paavo Veermäe 
7.
PARIM ENNE
Kalle, Margus, Tarmo, Andres, Andre, Meke, Sven, noor Andro, Apsoss ?, Agurs 
8.
VAHET POLE
Marek Põder, Allan Heinsoo, Allan Maar, Teet Maar, Andrus Ait, Margus Lauri, Priit Haavapuu, Vahur Vesingi, Martti Vesingi
9.
BC LUUSERS
Raigo Abel, Meelis Soosuu, Alger Tõras, Gunnar Marandi, Kuldar Alles, Andrus LEhtsalu 
10.
LEU TEACHERS
Kestas Babrauskas, Andžej Olenkovic, Gintaras Gurecius, Stasys Olenkovic, Zydrunas
Prakapaviecius, Mantas Simonaviciu
11.
OCD/NÕMMEKRUUSI
Jaak Verte, Sander Süld, Janek Küttim, Priidu Koppel, Siim Rohtvee, Margo Mölder, Siim Sau 
12.
PÜHAPÄEVA KLUBI
Ivar Kuldla, Uuno Päeske, Ragnar Kõiv, Rasmus Kõiv, Janno Viina, Margo Must, Aivar Rohilaid, Janno Soon, Ardo Jürjer, Urmet Püve 
13. - 14.
VÕRU
Ervin Jõgi, Indrek Saar, Margus Peterson, Kalmer Vislapuu, Rait Kolling, Märt Rebane, Elmo Kaart
13. - 14.
KULDKROON
Anti Kalle, Indrek Koort, Margus Karjane, Ivar Siimar, Marno Roose, Andrus Kontaveit, Üllar Loodla 
15. - 16.
BC MAKA
Priidik, Raiko, Veljo, Nauka, Jammer, Ansja, Tarmo, Jass, Ardi
15. - 16.
AFTERBASKET
Karmo Kõivutalu, Veiko Lauri, Sten Põldroos, Meelis Tammaru, Leo Maris, Olari Olde
17. - 18.
ML RAPLA
Mets, Ilves, Põder, Hunt, Rebane, Jänes, Mäger, Siil, Karu 
17. - 18.
BC STOPINI
A.Rocens, E.Ezis, O.Silavs, A.Stivrins, J.Paulins, J.Pinnis


Peakohtunik : Mati Kiiver
Peasekretär : Kati Vaht

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar