esmaspäev, 8. september 2014

Jalgpall

Kärdla Linnameeskond alistas Eesti meistrivõistluste III liiga kohtumises 2:1 Vändra JK Vaprus II.
Mängu alustas paremini külalistiim ja esimestel minutitel päästis hiidlased väravavaht Meelis Ruusi kindel tegutsemine. Siis haaras ohjad juba Linnameeskond.
42. minutil viis Mario Degtjovi kauglöök, mis posti kaudu võrku maandus, hiidlased juhtima. Kui eelmisel kodumängul põrkas tema löök postist välja, siis seekord oli jalgpallijumal armuline.
Teise poolaja alguses, 64. minutil kerkis Kristjan Kirs nurgalöögiolukorras kõige kõrgemale ja suurendas pealöögiga eduseisu. See oli keskkaitsja neljas värav sel hooajal.

Järgnes võimalusterohke mäng, kus alati jäi tabamusest midagi puudu. 90. minutil jäi aga vastane nurgalöögiolukorras markeerimata ning lõppseisuks löödi 2:1.

Viis vooru enne hooaja lõppu ollakse 25 punktiga kuuendad.