kolmapäev, 14. oktoober 2015

Jalgpall

Kärdla Linnameeskond kohtus liigahooaja viimases mängus võõrsil Pärnu Jalgpalliklubiga.
Suvepealinnas alustas kodusats survega, millele hiidlased kontrarünnakutega vastasid. Ühel neist võeti Marko Pruunlepp karistusalas maha. Penalti! Selle realiseeris Kert Kuusalu ja poolaja võitis Kärdla 1:0. Pärnu surus ja suutis teisel poolajal viigistada. Viimased kümmekond minutit pidid hiidlased peaasjalikult kaitsetööd tegema. Aga see kandis vilja- rohkem palle võrku ei lastud. Seega mäng 1:1 ja mõlemale tiimile tabelisse punkt.
Viigipunkt tähendab, et Linnameeskond kogus 46 punkti ehk täpselt ühe enam kui Läänemaa. Võitis Pärnu 55 silmaga.
Hiidlaste saagiks jäi 22 mänguga neli viiki ja kaotust ning 14 võitu.