Kolmapäev, 22. mai 2013

Koolinoorte kergejõustiku MV

Täna selgitati Kärdla staadionil Hiiumaa kiireimad, tugevaimad ja osavaimad koolinoored kergejõustikus.


HIIUMAA KOOLINOORTE KERGEJÕUSTIKU MEISTRIVÕISTLUSED
22. mai 2013 Kärdlas



TÜDRUKUD



klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5. klass
60m
1
KRISTINA
JOARAND
23.06.05
KÜG
9,5


2
ANNABEL
PIELBERG

KÜG
9,7


3
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
9,8


4
GETTER
TARTU

KÜG
9,8


5
MARIA-J
KASKOR

KÜG
9,9


6
KRISLYN
KROON

KÜG
9,9


7
ANN-LY
KIBUSPUU
21.07.2001
KÜG
9,9


8
SIIRI
TALTS
20.11.2002
KÜG
10,0


9
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
10,1


10
KARIN
PISA
05.05.2001
KÄINA
10,2


11
TEELE
KANARBIK

KÜG
10,2


12
MERILI
SUUSTER

KÜG
10,3


13
GERIT
KALA
2.08.2001
LAUKA
10,4


14
KÄTTRIIN
REMMELG
19.11.2000
LAUKA
10,5


15
JANELY
KAEV
13.02.2001
KÄINA
10,5


16
ANNA-MARIE
VASAR
25.10.2000
KÜG
10,6


17
SANDRA
KÄND

KÜG
10,6


18
ANNABEL
ÜKSIK
21.01.2001
KÜG
10,6


19
KRISTIIN
KUUM

KÜG
10,8


20
LILY
MARLEN
20.04.2001
SUUREMÕISA
11,2


21
HELENA
MARIPUU

KÜG
11,2


22
ELIISE
KESKÜLA
17.08.2003
KÜG
11,3


23
KEITLIN
SINIJÄRV
20.09.2001
KÜG
11,4


24
KRISTEL
KESKÜLA
28.02.2002
EMMASTE
11,7


25
GERTRUD
MARTIN
21.11.2001
SUUREMÕISA
12,0








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
60 mtj
1
KRISTINA
JOARAND
2001
KÜG
10,8


2
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
11,4


3
ANN-LY
KIBUSPUU
21.07.2001
KÜG
12,3


4
SIIRI
TALTS
20.11.2002
KÜG
12,7


5
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
12,7


6
ANNABEL
ÜKSIK
21.01.2001
KÜG
12,8


7
MERILI
SUUSTER

KÜG
13,3


8
ELIISE
KESKÜLA
17.08.2003
KÜG
14,0


9
KRISTEL
KESKÜLA
28.02.2002
EMMASTE
14,3


10
JANELY
KAEV

KÄINA
15,1








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
600 m
1
INDRA
KUTSER

KÜG
2.10,1


2
SIIRI
TALTS
20.11.2002
KÜG
2.10,4


3
KRISTINA
JOARAND
23.06.1905
KÜG
2.12,7


4
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
2.16,1


5
GETTER
TARTU

KÜG
2.16,5


6
ANNABEL
ÜKSIK
21.01.2001
KÜG
2.20,5


7
ELIISE
KESKKÜLA
17.08.2003
KÜG
2.21,0


8
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
2.28,3


9.
GERIT
KALA
2.08.2001
LAUKA
2.35,5








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
pall
1
BERENIKE
JÄRVEKÜLG

KÜG
44.10


2
ANN-LY
KIBUSPUU
21.07.2001
KÜG
42.85


3
KRISTINA
JOARAND
2001
KÜG
40.88


4
GERIT
KALA
2.08.2001
LAUKA
33.13


5
KÄTI
ROMANDI
07.08.2001
KÄINA
32.54


6
ANNABEL
PIELBERG

KÜG
32.47


7
KÄTTRIIN
REMMELG
19.11.2000
LAUKA
30.55


8
KRISLYN
KROON

KÜG
29.28


9
KRISTEL
KESKÜLA
28.02.2002
EMMASTE
28.44


10
ANNA-MARIE
VASAR
25.10.2000
KÜG
28.23


11
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
27.60


12
KARIN
PISA
05.05.2001
KÄINA
27.53


13
KRISTIIN
KUUM

KÜG
26.79


14
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
25.43


15
HELENA
MARIPUU

KÜG
24.33


16
LISETTE
JUHE
25.08.2002
PALADE
22.92


17
MARET
REISMAA
06.08.2002
PALADE
22.46


18
KEITLIN
SINIJÄRV
20.09.2001
KÜG
21.86


19
DOORA
ELMI
21.01.2001
KÄINA
21.84


20
HELEN
MAIMAN
20.06.2002
PALADE
20.84








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kuul
1
ANN-LY
KIBUSPUU
21.07.2001
KÜG
10.09

2 kg
2
KRISTINA
JOARAND
2001
KÜG
8.92


3
BERENIKE
JÄRVEKÜLG

KÜG
8.79


4
ANNABEL
PIELBERG

KÜG
7.79


5
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
7.46


6
DOORA
ELMI
21.01.2001
KÄINA
7.45


7
GERIT
KALA
2.08.2001
LAUKA
7.21


8
KÄTTRIIN
REMMELG
19.11.2000
LAUKA
6.65


9
HESANNA
VIILUKAS
05.10.2001
KÄINA
6.29


10
KÄTI
ROMANDI
07.08.2001
KÄINA
6.19


11
ELIISE
KAUPS
28.11.2001
KÄINA
6.08


12
KRISTIIN
KUUM

KÜG
6.05


13
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
5.84


14
KERLI
KIVISIKK

KÜG
5.68


15
KRISTEL
KESKÜLA
28.02.2002
EMMASTE
DNM








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kaugus
1
KRISTINA
JOARAND
2001
KÜG
4.64


2
KELLY
NURK
31.07.2001
KÜG
4.28


3
ANNABEL
PIELBERG

KÜG
4.24


4
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
4.10


5
KRISLYN
KROON

KÜG
3.97


6
SIIRI
TALTS
20.11.2002
KÜG
3.83


7
ANN-LY
KIBUSPUU
21.07.2001
KÜG
3.70


8
KARIN
PISA
05.05.2001
KÄINA
3.60


9
SANDRA
KÄND

KÜG
3.38


10
MERILI
SUUSTER

KÜG
3.38


11
KERLI
KIVISIKK

KÜG
3.35


12
KÄTTRIIN
REMMELG
19.11.2000
LAUKA
3.29


13
ANNA-MARIE
VASAR
25.10.2000
KÜG
3.29


14
GERIT
KALA
2001
LAUKA
3.26


15
ELIISE
KESKÜLA
17.08.2003
KÜG
3.21


16
HELEN
MAIMAN
20.06.2002
PALADE
3.12


17
HELENA
MARIPUU

KÜG
3.12


18
MARET
REISMAA
06.08.2002
PALADE
3.05


19
LILY
MARLEN
20.04.2001
SUUREMÕISA
3.02


20
LISETTE
JUHE
25.08.2002
PALADE
2.95


21
KRISTEL
KESKÜLA
28.02.2002
EMMASTE
2.79


22
GERTRUD
MARTIN
21.11.2001
SUUREMÕISA
2.60


23
KEITLIN
SINIJÄRV
20.09.2001
KÜG
2.29


24
ROBERTA
MIKK
30.08.2001
KÄINA
DNF








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kõrgushüpe
1
KRISTINA
JOARAND

KÜG
1.35


2
ANNA-BRITA
TALL
11.03.2001
KÜG
1.30


3
ANNABEL
PIELBERG

KÜG
1.20


4
KELLY
NURK
1.07.2001
KÜG
1.20


5
ANNABEL
ÜKSIK
21.01.01
KÜG
1.10








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7. klass
60 m
1
MARTA
ELLER
07.04.2000
KÜG
9,1


2
SONJA
SÕRMUS
19.07.2000
KÄINA
9,7


3
EMMA
KAUPS
5.05.1999
KÜG
9,7


4
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
9,9


5
KARMEN
TELVIK
17.08.2000
KÜG
9,9


6
KRISTIN
KARIK
04.05.1999
EMMASTE
9,9


7
MARIA
VALK
21.03.2000
LAUKA
9,9


8
TIINA
LAUN
05.10.2000

10,0


9
GRETE LIIS
LAID
09.09.1999
EMMASTE
10,1


10
HANNA
LIGE
24.03.2000
KÜG
10,1


11
RAILI
UTROP
01.05.1999
PALADE
10,1


12
KÄROL
SAVENKOV
20.10.1999
LAUKA
10,3








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
60 mtj
1
MARTA
ELLER
07.04.2000
KÜG
11,3


2
SONJA
SÕRMUS
19.07.2000
KÄINA
11,7


3
RAILI
UTROP
01.05.1999
PALADE
11,9


4
HANNA
LIGE
24.03.2000
KÜG
12,0


5
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
12,3


6
GRETE LIIS
LAID
09.09.1999
EMMASTE
12,9


7
TIINA
LAUN


13,1


8
EMMA
KAUPS
05.05.1999
KÜG
DQ








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
600 m
1
MARTA
ELLER
07.04.2000
KÜG
2.10,0


2
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
2.11,3


3
EMMA
KAUPS
05.05.1999
KÜG
2.13,5


4
TRIIN
HELIMETS
19.09.2000
KÄINA
2.15,4


5
TRIIN
JÜRIMÄE
30.07.2000
PALADE
2.20,7








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7. klass
pall
1
LIISA
VARA
22.10.1999
KÄINA
41.87


2
KARIT
NURK
14.01.2000
KÜG
37.97


3
KÄROL
SAVENKOV
20.01.1999
LAUKA
36.61


4
KRISTIN
KARIK
04.05.1999
EMMASTE
34.47


5
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
33.99


6
MARIA
VALK
21.03.2000
LAUKA
33.56


7
SONJA
SÕRMUS
19.07.2000
KÄINA
33.22


8
ELIS
TISLER
08.05.2000
KÄINA
29.00


9
GRETE LIIS
LAID
09.09.1999
EMMASTE
28.10








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7. klass
kuul
1
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
9.41

2 kg
2
LIISA
VARA
22.10.1999
KÄINA
9.32


3
MARIA
VALK
21.03.2000
LAUKA
7.84


4
EMMA
KAUPS
05.05.1999
KÜG
7,40


5
SONJA
SÕRMUS
19.07.2000
KÄINA
7.40


6
KRISTI-JOHANNA
KOPLI
28.09.2000
KÄINA
7.26


7
EMILI
KUUSE
14.07.1999
KÜG
6.91


8
ELIS
TISLER
08.05.2000
KÄINA
6.40


9
TRIIN
JÜRIMÄE
30.07.2000
PALADE
5.15








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7. klass
kaugus
1
MARTA
ELLER
07.04.2000
KÜG
4.06


2
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
4.02


3
KARMEN
TELVIK
17.08.2000
KÜG
3.91


4
ELIS
TISLER
08.05.2000
KÄINA
3.82


5
KRISTIN
KARIK
04.05.1999
EMMASTE
3.79


6
SANDRA
PAHK
17.11.1998
PALADE
3.61


7
EMMA
KAUPS
05.05.1999
KÜG
3.57


8
MARIA
VALK
21.03.2000
LAUKA
3.53


9
KÄROL
SAVENKOV
20.10.1999
LAUKA
3.32


10
MERIT
REISMAA
19.04.2000
PALADE
3.15


11
TIINA
LAUN
05.10.2000
KÄINA
NM








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7. klass
kõrgushüpe
1
KARMEN
TELVIK
17,08.2000
KÜG
1.25


2
LIISI
KAJO
24.11.1999
EMMASTE
1.25








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
800 m
1
ANET
POST
24.10.96
EMMASTE
3.26,2


2
KÄTLIN
TAMMEVESKI
14.01.1997
KÄINA
3.27,0


3
MARJE
PÕLDMA
31.07.98

3.30,8


4
JOHANNA
KÄÄR
12.04.97
LAUKA
3.32,2








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9. klass
100 m
1
ANET
POST
24.10.1996
EMMASTE
13,8


2
MARJE
PÕLDMA
31.07.1998
KÄINA
16,1


3
ANNI
MILLER
10.02.1998

16,6


4
GERDA
KANGUR
26.04.1998

DNS








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
ketas
1
ANET
POST
24.10.1996
EMMASTE
23.86

0,75 kg
2
GERDA
KANGUR
26.04.1998
KÄINA
18.08


3
DORIS
ELMI
20.04.1997
KÄINA
17.77


4
ELINA
JÕPISELG
11.04.1998
KÄINA
17.19








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
kuul
1
ANET
POST
24.10.1996
EMMASTE
9,44

3 kg
2
GERDA
KANGUR
26.04.1998
KÄINA
8.58


3
ALJONA
PREMUDROVA
22.09.1997
KÜG
8.25


4
ELINA
JÕPISELG
11.04.1998
KÄINA
8.08


5
KAISA
TEE
17.11.1997
LAUKA
7.47


6
MARJE
PÕLDMA
31.07.1998
KÄINA
7.43


7
DORIS
ELMI
20.04.1997

7.32


8
KÄTLIN
TAMMEVESKI

KÄINA
7.12








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9. klass
kaugus
1
ANET
POST
24.10.1996
EMMASTE
4.94


2
ALJONA
PREMUDROVA
22.09.1997
KÜG
4.62


3
MARJE
PÕLDMA
31.07.1998
KÄINA
3.90


4
ANNI
MILLER
10.02.1998

3.70


5
MERJE
REISMAA
04.07.1998
PALADE
3.61


6
GERDA
KANGUR
26.04.1998

3.53


7
JOHANNA
KÄÄR
12.04.1997
LAUKA
3.38








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
kõrgushüpe
1
KÄTLIN
TAMMEVESKI
14.10.1997
KÄINA
1.30


2
KRISLIN
KAIBALD
23.02.1998
KÜG
1.20








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
kaugus
1
KRISTIINA
KÄSN
02.07.1996
KÄINA
4.74








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12-klass
ketas
1
JANE
SEPP
12.01.1995
KÜG
23.92

1,0 kg
2
KÄROLIN
PUUSILD
12.11.1995

23.19


3
KERSTI
RAND
08.09.93
KÄINA
18.74


4
GRETHEL
KASESALU
18.11.1995
KÄINA
16.11








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
800 m
1
ELIISE
HARJAK
06.02.1994
KÜG
3.34,9
















klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12-klass
kuul
1
EVERIN
PADARI
01.03.1995
KÄINA
12.04

3 kg
2
KÄROLIN
PUUSILD
12.11.1995
KÜG
10.60


3
JANE
SEPP
12.01.1995
KÜG
9.34


4
SANDRA
PAJO
28.11.1994
KÜG
8.84


5
LIIS
TRAUSER
21.02.1996
KÜG
8.67


6
GRETHEL
KASESALU
18.11.1995
KÄINA
7.37








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
kõrgushüpe
1
KRISTIINA
KÄSN
02.07.1996
KÄINA
1.45
























VA
ala

eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
NJ
KUUL

EVERIN
PADARI
01.03.1995
KJK HIIKER
11.52




















POISID



klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
60 m
1
JOEL
HIIS
03.10.2001
KÜG
9,7


2
ARTUR
REITALU

KÜG
9,8


3
RAIT
TUSTIT
11.07.2001
PALADE
9,8


4
ALEKSNDER
SILK
05.01.2001
LAUKA
10,0


5
KASPER
PISA

KÄINA
10,0


6
MARKEN
TISLER
31.12.2001
KÄINA
10,1


7
RISTO
PÜSSIM
2000
LAUKA
10,1


8
KERT
KÜTT
27.11.2001
KÜG
10,3


9
MARCUS
MÄLL
08.03.2002
KÜG
10,3


10
MARKUS
PINK
2001
KÜG
10,3


11
MARKKO
MATT
31.12.2000
KÜG
10,4


12
SANDER
MILLER
12.12.00
SUUREMÕISA
10,4


13
KUSTU
KÜNNAPAS

KÜG
10,6


14
RANDO
AASMA

KÜG
10,6


15
HARGO
LIIVING
2.02.2003
SUUREMÕISA
10,6


16
SVEN AIGAR
TAMMEVESKI

KÄINA
10,7


17
KRISTJAN
UGAM

EMMASTE
11,0


18
JANIS
SALUMAA
05.05.2001
KÜG
11,1


19
RAINER
PIIL

EMMASTE
11,4


20
JAAGUP
PAAT
9.05.2002
SUUREMÕISA
11,5


21
MARTIN
AUN

PALADE
11,5


22
MIHKEL
PROOS
29.09.2003
SUUREMÕISA
12,5








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
60 mtj
1
JOEL
HIIS

KÜG
12,0


2
RAIT
TUSTIT
11.07.2001
PALADE
12,1


3
ARTUR
REITALU
15.12.2000
KÜG
12,6


4
ATS
ERK

KÜG
12,9


5
MARCUS
MÄLL
08.03.2002
KÜG
13,0


6
KARL
VÄRVA
20.06.2003
KÜG
13,4


7
KRISTJAN
UGAM

EMMASTE
13,5


8
MARTIN
AUN
15.07.2002
PALADE
13,8


9
RAIKO
APRI
06.05.2001
KÜG
13,8








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
1000 m
1
KASPER
PISA

KÄINA
3.51,0


2
SVEN AIGAR
TAMMEVESKI
25.07.2002
KÄINA
3.57,2


3
RAIT
TUSTIT

PALADE
4.03,2


4
KRISTJAN
UGAM

EMMASTE
4.07,0


5
RISTO
PÜSSIM
2000
LAUKA
4.07,9


6
ALEKSNDER
SILK
2001
LAUKA
4.08,2


7
RANDO
AASMA
08.12.2001
KÜG
4.18,6


8
KARL
VÄRVA
20.06
KÜG
4.21,5


9
ATS
ERK

KÜG
4.59,7


10
MARTIN
AUN
15.07.2002
PALADE
5.00,2








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
pall
1
HARGO
LIIVING
2.02.2003
SUUREMÕISA
52.71


2
HEINRICH
VANNAS

KÄINA
51.70


3
MARKEN
TISLER
31.12.2001
KÄINA
44.67


4
RAIT
TUSTIT
11.07.2001
PALADE
41.88


5
MARKKO
MATT
31.12.2000
KÜG
40.57


6
GABRIEL
VANNAS

KÄINA
40.37


7
MARKUS
PINK
20.12.2001
KÜG
39.95


8
KARL
VÄRVA
20.06.2003
KÜG
38.59


9
MARK MORTEN
TAMMEVESKI
2001
LAUKA
36.71


10
JANIS
SALUMAA
05.05.2001
KÜG
36.53


11
SVEN AIGAR
TAMMEVESKI
25.07.2002
KÄINA
35.52


12
ATS
ERK
07.03.2002
KÜG
35.32


13
KERT
KÜTT
27.11.2001
KÜG
34.89


14
RAIKO
APRI
2001
KÜG
33.59


15
KRISTJAN
UGAM

EMMASTE
30.63


16
RAINER
PIIL

EMMASTE
30.09


17
MARTIN
AUN
15.07.2002
PALADE
20.39








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kuul
1
HEINRICH
VANNAS

KÄINA
10.12

2 kg
2
MARKKO
MATT
31.12.200
KÜG
9.78


3
KASPER
PISA

KÄINA
9.46


4
RISTO
PÜSSIM
2000
LAUKA
8.67


5
ALEKSNDER
SILK
2001
LAUKA
8.20


6
ATS
ERK
07.03.2002
KÜG
8.08


7
RAIT
TUSTIT
2001
PALADE
DNS








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kaugus
1
RAIT
TUSTIT
11.07.2001
PALADE
4.08


2
MARKEN
TISLER
31.12.2001
KÄINA
4.00


3
SANDER
MILLER
12.12.2000
SUUREMÕISA
3.90


4
KASPER
PISA

KÄINA
3.86


5
JOEL
HIIS
03.10.2001
KÜG
3.86


6
KRISTJAN
UGAM

EMMASTE
3.80


7
ATS
ERK
07.03.2002
KÜG
3.78


8
HARGO
LIIVING
2.02.2003
SUUREMÕISA
3.70


9
RISTO
PÜSSIM
2000
LAUKA
3.68


10
KERT
KÜTT
27.11.2001
KÜG
3.62


11
MARKUS
PINK
20.02.2001
KÜG
3.59


12
ALEKSNDER
SILK
2001
LAUKA
3.57


13
SILVESTER
ILUMETS
26.03
KÜG
3.50


14
RAINER
PIIL

EMMASTE
3.40


15
RANDO
AASMA

KÜG
3.29


16
JAAGUP
PAAT
9.05.2002
SUUREMÕISA
3.10


17
MARTIN
AUN
15.07.2002
PALADE
2.91


18
RAIKO
APRI
2001
KÜG
2.87


19
MIHKEL
PROOS
29.09.2003
SUUREMÕISA
2.58








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
4.-5.klass
kõrgushüpe
1
JOEL
HIIS
03.10.2001
KÜG
1.15


2.-3.
MARCUS
MÄLL
08.03.2002
KÜG
1.05


2.-3.
ATS
ERK
07.03.2002
KÜG
1.05


4
RAIT
TUSTIT
11.07.2001
PALADE
1.00








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
kaugus
1
EDGAR
LIIBER
27.12.1999
KÜG
4.90


2
KRISTJAN
HINNO
28.02.1999
KÜG
4.81


3
MARKO
NURK
02.10.1998
KÜG
4.66


4
ROBIN
NIIDAS
30.12.1998
LAUKA
4.59


5
TAAVI
ARBO

KÜG
4.05


6
RAIT
PENKIN
02.04.1999
PALADE
3.90


7
MARKUS
MARTIN
17.03.2000
SUUREMÕISA
3.15


8
RAINER
PAAR
15.07.2000
SUUREMÕISA
2.87








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
kuul
1
EDGAR
LIIBER
27.12.1999
KÜG
13.87

3 kg
2
ROBIN
NIIS
30.12.1998
LAUKA
10.83


3
KRISTJAN
HINNO
28.02.1999
KÜG
10.66


4
RENET
LEIGER
08.04.1999
PALADE
10.56


5
PEETER
VALDMAN
1998
PALADE
10.46


6
MART-ALEKS
NITTIM
10.11.1998
PALADE
9.20


7
RASMUS
KRAAVIK

KÄINA
9.12


8
TIMO
LAID

KÄINA
8.71


9
TAGMAR
VESINGI

KÄINA
8.10








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
60 mtj
1
MARKO
NURK
02.10.1998
KÜG
10,3


2
HENDRIK
REINPAL
20.11.1999
PALADE
11,1


3
RASMUS
KRAAVIK

KÄINA
11,9


4
AUGUST
MÄND
28.10.1999
PALADE
12,4


5
KARL
KARUKÄPP
14.04.2000
PALADE
13,3








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
60 m
1
ROBIN
NIIDAS
1998
LAUKA
8,1


2
MARKO
NURK
1998
KÜG
8,7


3
EDGAR
LIIBER
27.12.1999
KÜG
8,7


4
KRISTJAN
HINNO
28.02.1998
KÜG
8,8


5
HENDRIK
REINPAL
20.11.1999
PALADE
9,0


6
AUGUST
MÄND
28.10.1999
PALADE
9,6


7
KRISTIAN
KIIVRAMEER
06.01.2000
PALADE
9,7


8
RASMUS
KRAAVIK

KÄINA
10,2


9
KARL
KARUKÄPP
14.04.2000
PALADE
10,5


10
MARKUS
MARTIN
17.03.2000
SUUREMÕISA
11,5


11
RAINER
PAAR
15.07.2000
SUUREMÕISA
11,5








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
pall
1
KRISTJAN
HINNO
28.02.1999
KÜG
65.06


2
EDGAR
LIIBER
27.12.1999
KÜG
63.33


3
KEVIN
KOIT
1999
KÜG
62.22


4
MARKO
NURK
1998
KÜG
60.67


5
TIMO
LAID

KÄINA
59.47


6
PEETER
VALDMAN
1998
PALADE
55.44


7
RASMUS
KRAAVIK

KÄINA
53.73


8
TAGMAR
VESINGI

KÄINA
52.28


9
ROBIN
NIIDAS
1998
LAUKA
49.87


10
RENET
LEIGER
08.04.1999
PALADE
48.90


11
MART-ALEKS
NITTIM
1998
PALADE
42.53


12
RANDO
SUUSTER
06.04.2000
KÜG
35.77








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
1000 m
1
JULIUS
MÄND
28.10.1999
PALADE
3.10,3


2
MARKO
NURK
02.10.1998
KÜG
3.21,6


3
ROBIN
NIIDAS
1998
LAUKA
3.27,3


4
JOOSEP
JÜRIMÄE
1999
PALADE
3.33,1


5
RASMUS
KRAAVIK

KÄINA
3.44,5


6
KRISTIAN
KIIVRAMEER
06.01.2000
PALADE
3.46,0








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
6.-7.klass
kõrgushüpe
1
EDGAR
LIIBER
27.12.1999
KÜG
1.45


2
MARKO
NURK
02.10.1998
KÜG
1.40


3
KRISTJAN
HINNO
28.02.1999
KÜG
1.40








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
100 m
1
RAIDO
KÜTTIM

EMMASTE
12,9


2
ANDRO
PERE
31.08.1997
PALADE
13,1


3
MARKO
PRUUNLEPP

EMMASTE
13,4


4
TIIT
HANIKAT

PALADE
13,5


5
KRISTO
HOLTSMAN
1998
LAUKA
13,9


6
ROBERT
MARTIN

KÄINA
14,0


7
ERKI
AAS
23.06.1997
PALADE
14,1








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
kõrgushüpe
1
TIMO
VARES
23.08.1996
KÜG
1.55


2
TAAVET
PALMISTE
08.05.1997
KÜG
1.45


3
RICHARD
ESTA
08.05.1997
KÜG
1.35








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
kuul
1
ROBERT
MARTIN

KÄINA
11.79

4 kg
2
RICHARD
ESTA
13.04.1998
KÜG
10.80


3
RAIDO
KÜTTIM

EMMASTE
10.05


4
KERT
KUUSALU
10.09.1997
KÜG
9.61


5
TIMO
VARES
23.08.1996
KÜG
9.55


6
MARKO
RANNA
27.01.1997
KÜG
9.39








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
kaugus
1
RAIDO
KÜTTIM

EMMASTE
5.15


2
TARVO
KIVISILLA
28.12.1997
KÜG
5.10


3
AIVO
JÕELEHT
25.09.1996
KÜG
4.98


4
KERT
KUUSALU
10.09.1997
KÜG
4.96


5
MARTIN
ROBERT
1996
KÄINA
4.81


6
KRISTO
HOLTSMAN
1998
LAUKA
4.68


7
TAAVET
PALMISTE
08.05.1997
KÜG
4.64


8
MARKO
PRUUNLEPP

EMMASTE
4.61
klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
8.-9.klass
1500 m
1
TARVO
KIVISILLA
28.12.1997
KÜG
5.10,2








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
100 m
1
ALLAR
ESKO

KÄINA
12,0


2
MEELIS
MIKK

KÄINA
12,2


3
SIIM
SALIN
10.03.1995
KÜG
12,3


4
REIO
MEIUSI

KÄINA
12,6


5
TAUNO
KÜTTIM

KÄINA
12,7


6
JARKO
PÄHN

PALADE
13,2








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
ketas
1
RAIDO
KÄND

KÄINA
38.80

1,5 kg






klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
kaugus
1
SIIM
SALIN
10.03.1995
KÜG
5.93


2
MEELIS
MIKK

KÄINA
5.60


3
REIO
MEIUSI

KÄINA
5.40


4
TAUNO
KÜTTIM

KÄINA
5.37








klass
ala
koht
eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
10.-12.klass
kuul
1
REIO
MEIUSI

KÄINA
11.58

5 kg
2
RAIDO
KÄND

KÄINA
10.81


3
JARKO
PÄHN

PALADE
8.61








VA







klass
ala

eesnimi
perekonnanimi
sünniaeg
kool
tulemus
PJ
ketas

RAIDO
KÄND
3.05.1994
KÄINA
42.31
PC


REIN
REINU
16.09.2000
KÄINA
24.56









Peakohtunik: Toivo Pruul
Peasekretär: Kati Vaht

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar