teisipäev, 15. aprill 2014

Korvpall

Et Rapla korvpallimeeskond lõpetas 2013/14 hooaja põhiturniiri seitsmendana, siis tuli juba veerandfinaalis nende vastaseks valitsev meister, Kalev/Cramo.
Meeskonnad on sellel hooajal põhiturniiril kolm korda kohtunud ning kõikidel kordadel on võidu võtnud valitsev Eesti meister. Kõige väiksem vahe jäi põhiturniiri lõpus Raplas peetud kohtumises, kus Kalev/Cramo võidunumbrid olid 82:59.

Täna tehti selles paari algust play-offiga. Avamängu võitis 83:68 Cramo. Samas kuus minutit enne mängu lõppu oli seis pingeline- 63:60.
Martin Paasoja sai Rapla ridades mänguaega 26 minutit. Viskas 12 punkti (kahesed 4/8, kolmesed 1/5 ja vabavisked 1/1) ja noppis 4 lauapalli. Kristjan Voolaid mänguaega ei teeninud.
Paasoja kalevlaste keskel. Foto: Siim Semiskar/ERR sport

Järgmine mäng esmaspäeval kell 19.30 Raplas.