kolmapäev, 14. mai 2014

Rahvaliiga

Rahvaliiga kolmas hooaeg Hiiumaal algas võitlusliku viigiga.

Kohtusid eelmise hooaja kahe parema satsi- Valgu ja Käina- ühinemisel tekkinud Luige JK ning uustulnuk Hiiu Kalur.
Hiiu Kalur enne mängu. Foto: Kristi Linkov

Kalur sai meeldejääva tervituse, kui juba esimesel minutil viis Meelis Mikk Luige veerandsaja pealtvaataja ees 1:0 juhtima.
Seejärel ärkas ka külalistiim. Umbes kümnendal minutil teenis Heimar Havik oma meeskonnale penalti, mida ise ka lööma asus. Ent Romet Saar aimas nurga ära ja noppis palli enne võrku lendamist.
Ja kui edasine poolaeg kulges üsna võrdselt, siis viimastel minutitel tugevnes Kaluri surve. Viimasel minutil jõudis sihile meeskonna kapten Kaupo Valting.
Kuigi teisel poolajal võimalusi oli, jäi tabloole siiski 1:1 viik. Sealjuures on see alles teine viik Hiiumaa rahvaliiga mängudes. Ajalugu tehti ka sellega, et need olid esimesed punktid, mis endiselt Valgu tiimilt röövitud. Kõige lähemal sellele oli Tubala 2012. aastal, kui kodus 0:1 kaotati.