Kolmapäev, 13. mai 2015

Ratsutamine

Möödunud pühapäeval jõudis Hiiumaal Linnumäe keskuses lõpule Lääne Regiooni Talvekarikas takistussõidus. Karika kõrgemas arvestuses võitis Maris Suuster, madalamas arvestuses Marion Demus. Kõik tulemused.

Lääne Regiooni Talvekarika etapid peeti talvekuudel Linnumäel, Juurimaal ja Ridala tallis. Finaaliks koguneti Hiiumaale ning võisteldi juba välitingimustes. Kõrgemas arvestuses, kus finaalis oli takistuste kõrguseks 100cm, olid liidrite närvid tõenäoliselt pingul ning esikolmikusse kuulunud sportlastest pääses ümberhüpetele vaid liider Maris Suuster (Tondi) hobusega Stokbroens Camaro-Star, kes paraku ümberhüpetel võttis maha ühe takistuse ja lõpetas alles üheksandal kohal. Finaalsõidu võitis aga Leenu Sarapuu (Hiiumaa) hobusega April, talle järgnesid Helina Täht (Hiiumaa) hobusega Pärn ja Aleksandr Tsemin (Märjamaa) hobusega Lavanda.

Suusteril piisas üheksandast kohast sarja võitmiseks. Teise punktisumma, mis jäi Suusterist kuue palliga maha, kogus Teele Talts (Hiiumaa), kolmanda kogusumma saavutas finaali võitnud Sarapuu.

Madalamas arvestuses peeti finaal kõrgusel 80cm. Siin oli vastandina kõrgemale arvestusele kindlaim liider Marion Demus (Hiiumaa), kes võitis nii finaali kui ka kogu sarja. Finaalis osales Demus hobusega Vhota-Vuge. Teise koha nii finaalis kui üldarvestuses saavutas Birgit Laupä (Tondi). Kolmas oli sarjas Läänemaa klubi sportlane Sandra Vatter, finaalis seevastu Helina Täht hobusega Pärn.

Lääne Regiooni Talvekarikas Takistussõidus 2015 punktiarvestus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar