Laupäev, 30. jaanuar 2016

Sisekergejõustik

Koolinoorte sisekergejõustiku MV, Kärdlas 28.jaanuaril.

Koht Nimi Sünniaeg Kool Tulemus
T 4.-5. klass paigalt kaugus



1 Agnes Katariina Selirand 24.11.2003 KÜG 2.06
2 Anni Soonik 20.12.2003 KÜG 1.97
3 Helena Pruul 25.01.2004 Emmaste 1.91
4 Margareeta Käär 28.04.2006 Emmaste 1.88
5 Kaisa Katariina Kibuspuu 15.11.2004 KÜG 1.82
6 Anna Elisabeth Remmelg 15.06.2004 Emmaste 1.80
7 Greete-Liise Rünt 17.04.2004 Käina 1.75
8 Eva-Lota Eespakk 10.08.2004 KÜG 1.72
9 Rebekka Johanna Puttonen 21.04.2004 Käina 1.68
10 Kreete Pilv
Palade 1.65
11 Marge Laanemäe 20.07. KÜG 1.63
12 Lotta Laura Orav 07.03.2004 KÜG 1.63
13 Marietta Kaunimäe 06.10.2005 KÜG 1.62
14 Liisu Koppel 09.09.2004 KÜG 1.59
15 Victoria Erk
Palade 1.59
16 Lisett-Marleen Sarapuu 23.04.2006 KÜG 1.55
17 Ilona Sedrik 24.06.2005 Käina 1.47





T 4.-5. klass paigalt kolmik



1 Agnes Katariina Selirand 24.11.2003 KÜG 5.94
2 Anni Soonik 20.12.2003 KÜG 5.84
3 Helena Pruul 25.01.2004 Emmaste 5.68
4 Kaisa Katariina Kibuspuu 15.11.2004 KÜG 5.41
5 Anna Elisabeth Remmelg 15.06.2004 Emmaste 5.38
6 Eva-Lota Eespakk 10.08.2004 KÜG 5.34
7 Marge Laanemäe 20.07. KÜG 5.13
8 Margareeta Käär 28.04.2006 Emmaste 5.10
9 Kreete Pilv
Palade 5.00
10 Greete-Liise Rünt 17.04.2004 Käina 4.98
11 Marietta Kaunimäe 06.10.2005 KÜG 4.88
12 Lotta Laura Orav 07.03.2004 KÜG 4.80
13 Lisett-Marleen Sarapuu 23.04.2006 KÜG 4.78
14 Rebekka Johanna Puttonen 21.04.2004 Käina 4.73
15 Ilona Sedrik 24.06.2005 Käina 4.70
16 Victoria Erk
Palade 4.45
17 Liisu Koppel 09.09.2004 KÜG 4.44





T 4.-5. klass kuul (2 kg)



1 Kaisa Katariina Kibuspuu 15.11.2004 KÜG 8.23
2 Anna Elisabeth Remmelg 15.06.2004 Emmaste 7.59
3 Sofia Saarnak 08.03.2004 Emmaste 6.91
4 Lotta Laura Orav 07.03.2004 KÜG 6.09





T 4.-5. klass kõrgushüpe



1 Helena Pruul 25.01.2004 Emmaste 1.15
2 Kaisa Katariina Kibuspuu 15.11.2004 KÜG 1.10
3 Sofia Saarnak 26.06.2004 Emmaste 1.05
4 Lisett-Marleen Sarapuu 23.04.2006 KÜG 1.05
5 Kreete Pilv
Palade 1.00
6 Lotta Laura Orav 07.03.2004 KÜG 1.00
7 Marietta Kaunimäe 06.10.2005 KÜG 1.00
7 Victoria Erk
Palade 1.00
9 Marge Laanemäe 20.07. KÜG 0.90





T 6.-7. klass paigalt kaugus



1 Aiki-Kerlin Paap 01.05.2003 Käina 2.05
2 Siiri Talts
KÜG 2.05
3 Katariina Koor 13.04.2003 Käina 1.98
4 Riste Sofie Käär 04.03.2003 Emmaste 1.92
5 Jaanika Sepp 30.07.2002 Lauka 1.88
6 Kerli Kivisikk
KÜG 1.87
7 Kaisa Ulla 20.02.2003 Käina 1.78
8 Helen Maiman
Palade 1.72
9 Kristel Kesküla
Palade 1.54





T 6.-7. klass paigalt kolmik



1 Katariina Koor 13.04.2003 Käina 6.18
2 Aiki-Kerlin Paap 01.05.2003 Käina 5.95
3 Siiri Talts
KÜG 5.94
4 Kerli Kivisikk
KÜG 5.39
5 Kaisa Ulla 20.02.2003 Käina 5.39
6 Riste Sofie Käär 04.03.2003 Emmaste 5.31
7 Kristel Kesküla
Palade 5.15





T 6.-7. klass kuul (2 kg)



1 Catlin Hüüdma 15.02.2003 Käina 8.90
2 Riste Sofie Käär 04.03.2003 Emmaste 8.28
3 Helen Maiman
Palade 8.22
4 Aiki-Kerlin Paap 01.05.2003 Käina 8.03
5 Anni Kark 29.06.2003 Lauka 7.14





T 6.-7. klass kõrgushüpe



1 Merili Suuster
KÜG 1.30
2 Kaisa Ulla 20.02.2003 Käina 1.25
3 Kerli Kivisikk
KÜG 1.25
4 Jaanika Sepp 30.07.2002 Lauka 1.20
5 Catlin Hüüdma 15.02.2003 Käina 1.15





T 8.-9. klass paigalt kaugus



1 Kristina Joarand 04.03.2001 KÜG 2.33
2 Karin Pisa 05.05.2001 Käina 2.26
3 Jaanika Alevi
KÜG 2.24
4 Liisi Kajo 24.11.1999 Emmaste 2.20
5 Anna-Brita Tall 11.03.2001 KÜG 2.16
6 Maria Kaskor 26.12.2000 KÜG 2.14
7 Annabel Pielberg 30.09.2000 KÜG 2.14
8 Kelly Nurk 31.07.2001 KÜG 2.13
9 Krislyn Koor 06.09.2001 KÜG 1.96
10 Keitlin Sinijärv 20.09.2001 KÜG 1.78





T 8.-9. klass paigalt kolmik



1 Karin Pisa 05.05.2001 Käina 6.58
2 Jaanika Alevi
KÜG 6.57
3 Kristina Joarand 04.03.2001 KÜG 6.49
4 Liisi Kajo 24.11.1999 Emmaste 6.47
5 Kelly Nurk 31.07.2001 KÜG 6.40
6 Anna-Brita Tall 11.03.2001 KÜG 6.10





T 8.-9. klass kuul (3 kg)



1 Ann-Ly Kibuspuu 21.07.2001 KÜG 10.27
2 Liisi Kajo 24.11.1999 Emmaste 9.45
3 Annabel Pielberg 30.09.2000 KÜG 8.26
4 Kristina Joarand 04.03.2001 KÜG 8.20
5 Maria Kaskor 26.12.2000 KÜG 7.75
6 Krislyn Koor 06.09.2001 KÜG 6.81





T 8.-9. klass kõrgus



1 Kristina Joarand 04.03.2001 KÜG 1.45
2 Anna-Brita Tall 11.03.2001 KÜG 1.40
3 Annabel Pielberg 30.09.2000 KÜG 1.40
4 Kelly Nurk 31.07.2001 KÜG 1.35
5 Keitlin Sinijärv 20.09.2001 KÜG 1.05





T 10.-12. klass paigalt kaugus



1 Anet Post 24.10.1996 KÜG 2.25





T 10.-12. klass paigalt kolmik



1 Anet Post 24.10.1996 KÜG 6.70





T 10.-12. klass kuul (3 kg)



1 Anet Post 24.10.1996 KÜG 8.52





T 10.-12. klass kõrgus



1 Anet Post 24.10.1996 KÜG 1.30





Koht Nimi Sünniaeg Kool Tulemus
P 4.-5. klass paigalt kaugus



1 Tobias Remmelg 15.06.2004 Emmaste 2.08
2 Samuel Sülla 16.07.2005 Emmaste 2.06
3 Kardo Liinjärv
Lauka 1.95
4 Tormi Laid 27.03.2005 Käina 1.92
5 Kevin Joarand 16.12.2004 KÜG 1.91
6 Kevin Põtter 29.06.2005 Käina 1.87
7 Kaspar Tammeveski 16.04.2004 Käina 1.88
8 Joosep Grahv
KÜG 1.79
9 Oliver Piil
Palade 1.70
10 Siim Kask 13.10.2004 Käina 1.62
10 Trevor Püssim 26.03.2005 KÜG 1.62
12 Kevin Saarnak 09.08.2004 KÜG 1.55
13 Robin Rõmmel
Palade 1.54
14 Henri Kanarbik 27.05.2005 KÜG 1.54
15 Martin Nurk
Palade 1.52
16 Karmo Silm 28.09.2004 Lauka 1.45
17 Aleks Talvi
Suuremõisa 1.39





P 4.-5. klass paigalt kolmik



1 Tobias Remmelg 15.06.2004 Emmaste 6.20
2 Kevin Joarand 16.12.2004 KÜG 5.96
3 Samuel Sülla 16.07.2005 Emmaste 5.90
4 Tormi Laid 27.03.2005 Käina 5.70
5 Kaspar Tammeveski 16.04.2004 Käina 5.64
6 Jorgen Kuivonen 07.06.2004 KÜG 5.62
7 Kevin Põtter 29.06.2005 Käina 5.29
8 Henri Kanarbik 27.05.2005 KÜG 5.24
9 Trevor Püssim 26.03.2005 KÜG 5.19
10 Kardo Liinjärv
Lauka 5.16
11 Joosep Grahv
KÜG 5.04
12 Siim Kask 13.10.2004 Käina 5.00
13 Eduard Transtok 10.07.2004 Käina 4.95
14 Robin Rõmmel
Palade 4.87
15 Oliver Piil
Palade 4.75
16 Martin Nurk
Palade 4.65
17 Karmo Silm 28.09.2004 Lauka 4.63
18 Aleks Talvi
Suuremõisa 4.62
19 Kaspar Kalmus 15.06.2004 KÜG 4.20

Kevin Saarnak 09.08.2004 KÜG -





P 4.-5. klass kuul (2 kg)



1 Kevin Saarnak 09.08.2004 KÜG 9.09
2 Tobias Remmelg 15.06.2004 Emmaste 9.00
3 Jako Teller 22.07.2004 KÜG 8.77
4 Eduard Transtok 10.07.2004 Käina 8.42
5 Tormi Laid 27.03.2005 Käina 8.27
6 Oliver Piil
Palade 6.86
7 Martin Nurk
Palade 6.41
8 Miko Sedrik 29.01.2005 Käina 6.22
9 Kaspar Kalmus 15.06.2004 KÜG 5.87
10 Aleks Talvi
Suuremõisa 5.66
11 Jorgen Kuivonen 07.06.2004 KÜG 5.35
12 Karmo Silm 28.09.2004 Lauka 5.34





P 4.-5. klass kõrgushüpe



1 Tobias Remmelg 15.06.2004 Emmaste 1.25
2 Jorgen Kuivonen 07.06.2004 KÜG 1.20
2 Kardo Liinjärv
Lauka 1.20
4 Tormi Laid 27.03.2005 Käina 1.15
5 Kevin Joarand 16.12.2004 KÜG 1.10
6 Trevor Püssim 26.03.2005 KÜG 1.05
7 Henri Kanarbik 27.05.2005 KÜG 1.05
7 Samuel Sülla 16.07.2005 Emmaste 1.05
7 Siim Kask 13.10.2004 Käina 1.05
10 Robin Rõmmel
Palade 1.00
11 Martin Nurk
Palade 1.00
12 Joosep Grahv
KÜG 0.95
13 Tamor Tomson 07.06.2004 KÜG 0.90





P 6.-7. klass paigalt kaugus



1 Rait Tustit
Palade 2.61
2 Joel Hiis 03.10.2001 KÜG 2.49
3 Marken Tisler 31.12.2001 Käina 2.47
4 Villem Proos
Lauka 2.13
5 Indrek Nõulik 29.04.2002 KÜG 2.12
6 Kenet Vaino
Lauka 2.10
7 Andris Valk 03.08.2003 KÜG 1.99
8 Kristjan Ugam 26.10.2002 Emmaste 1.96
9 Jakob Valk 27.11.2003 Emmaste 1.92
10 Mihkel-Matias Proos
Suuremõisa 1.87
11 Taaniel Remmelg 19.12.2002 Emmaste 1.85
12 Holger Sepma 29.05.2003 KÜG 1.69
13 Jaanus Sõmer 18.06.2003 KÜG 1.69

Mait Konts 18.10.2002 Käina -





P 6.-7. klass paigalt kolmik



1 Rait Tustit
Palade 7.60
2 Marken Tisler 31.12.2001 Käina 7.45
3 Joel Hiis 03.10.2001 KÜG 7.40
4 Jaagup Kopli 10.12.2001 Käina 7.35
5 Mait Konts 18.10.2002 Käina 6.75
6 Jakob Valk 27.11.2003 Emmaste 6.64
7 Karl Erich Kask 02.07.2003 KÜG 6.61
8 Markus Pink 20.12.2001 KÜG 6.26
9 Indrek Nõulik 29.04.2002 KÜG 6.13
10 Villem Proos
Lauka 5.95
11 Quentin Apri 11.11.2002 KÜG 5.89
12 Kristjan Ugam 26.10.2002 Emmaste 5.86
13 Kenet Vaino
Lauka 5.80
14 Hargo Liiving 02.02.2003 Suuremõisa 5.67
15 Karl Värva 20.06.2003 KÜG 5.50
16 Taaniel Remmelg 19.12.2002 Emmaste 5.43
17 Mihkel-Matias Proos
Suuremõisa 5.30
18 Jaanus Sõmer 18.06.2003 KÜG 5.29





P 6.-7. klass kuul (3 kg)



1 Marcus Mäll 08.03.2002 KÜG 13.66
2 Heinrich Vannas 02.03.2002 Käina 12.49
3 Hargo Liiving 02.02.2003 Suuremõisa 11.20
4 Rait Tustit
Palade 10.53
5 Johannes Niinemäe 06.06.2003 KÜG 9.86
6 Karl Värva 20.06.2003 KÜG 9.34
7 Mihkel-Matias Proos
Suuremõisa 9.34
8 Maitis Roosimaa 02.06.2003 KÜG 8.14
9 Taaniel Remmelg 19.12.2002 Emmaste 7.47





P 6.-7. klass kõrgushüpe



1 Marcus Mäll 08.03.2002 KÜG 1.55
2 Heinrich Vannas 02.03.2002 Käina 1.50
3 Jaagup Kopli 10.12.2001 Käina 1.50
4 Marken Tisler 31.12.2001 Käina 1.45
5 Markus Pink 20.12.2001 KÜG 1.30
6 Kristofer Tiik
KÜG 1.30
7 Hargo Liiving 02.02.2003 Suuremõisa 1.20
8 Jaanus Sõmer 18.06.2003 KÜG 1.20
9 Karl Värva 20.06.2003 KÜG 1.15
9 Karl Erich Kask 02.07.2003 KÜG 1.15
9 Andris Valk 03.08.2003 KÜG 1.15
12 Jakob Valk 27.11.2003 Emmaste 1.15
12 Kristjan Ugam 26.10.2002 Emmaste 1.15
14 Quentin Apri 11.11.2002 KÜG 1.15
15 Taaniel Remmelg 19.12.2002 Emmaste 1.10
16 Joel Hiis 03.10.2001 KÜG 1.10





P 8.-9. klass paigalt kaugus



1 Risto Püssim
Lauka 2.64
2 Kevin Koit 20.09.1999 KÜG 2.56
3 Rein Reinu 16.09.2000 Käina 2.51
4 Harli Lees
KÜG 2.51
5 Edgar Liiber 27.12.1999 KÜG 2.51
6 Johannes Soonik 27.03.2001 KÜG 2.44
7 Rait Toomsoo 16.01.2001 Emmaste 2.43
8 Kristian Kiivramees 06.01.2000 Palade 2.32
9 Artur Reitalu 15.12.2000 KÜG 2.22
10 Kustu Künnapas 21.02.2001 KÜG 2.05





P 8.-9. klass paigalt kolmik



1 Kevin Koit 20.09.1999 KÜG 7.90
2 Risto Püssim
Lauka 7.75
3 Harli Lees
KÜG 7.56
4 Edgar Liiber 27.12.1999 KÜG 7.51
5 Rein Reinu 16.09.2000 Käina 7.09
6 Jaan-Martin Ugam 01.06.2000 Emmaste 6.85
7 Artur Reitalu 15.12.2000 KÜG 6.42
8 Johannes Soonik 27.03.2001 KÜG 6.30
9 Kristian Kiivramees 06.01.2000 Palade 5.97
10 Kustu Künnapas 21.02.2001 KÜG 5.70





P 8.-9. klass kuul (4 kg)



1 Edgar Liiber 27.12.1999 KÜG 17.46
2 Lauri Tuulik 19.05.2000 KÜG 10.57
3 Harli Lees
KÜG 10.10
4 Rando Suuster 06.04.2000 KÜG 9.68
5 Silvester Ilumets 26.03.2001 KÜG 9.30
6 Markko Matt 31.12.2000 KÜG 9.12
7 Rein Reinu 16.09.2000 Käina 8.97





P 8.-9. klass kõrgus



1 Edgar Liiber 27.12.1999 KÜG 1.65
2 Jaan-Martin Ugam 01.06.2000 Emmaste 1.50
3 Rait Toomsoo 16.01.2001 Emmaste 1.45
4 Kevin Koit 20.09.1999 KÜG 1.40
5 Kristian Kiivramees 06.01.2000 Palade 1.40





P 10.-12. klass paigalt kaugus



1 Kert Kuusalu 10.09.1997 KÜG 2.94
2 Steven Saarnak 19.10.1996 KÜG 2.71
3 Marko Pruunlepp 20.03.1998 KÜG 2.70
4 Tanel Klee 30.03.1999 KÜG 2.67
5 Hannes Teidla
KÜG 2.65
6 Jaagup Jesmin 15.07.1998 KÜG 2.63
7 Gregor Kiin 26.08.1997 KÜG 2.58





P 10.-12. klass paigalt kolmik



1 Kert Kuusalu 10.09.1997 KÜG 8.75
2 Marko Pruunlepp 20.03.1998 KÜG 7.99
3 Jaagup Jesmin 15.07.1998 KÜG 7.89
4 Tanel Klee 30.03.1999 KÜG 7.78
5 Gregor Kiin 26.08.1997 KÜG 7.72
6 Robin Niidas 30.12.1998 KÜG 7.67
7 Steven Saarnak 19.10.1996 KÜG 7.65
8 Hannes Teidla
KÜG 7.17





P 10.-12. klass kuul (5 kg)



1 Richard Esta 13.04.1998 KÜG 12.68
2 Kert Kuusalu 10.09.1997 KÜG 12.66
3 Priit Sauer 01.03.1999 KÜG 11.41
4 Gregor Kiin 26.08.1997 KÜG 10.70
5 Tanel Klee 30.03.1999 KÜG 10.51
6 Allan Leigri 02.10.1996 KÜG 10.03
7 Robin Niidas 30.12.1998 KÜG 9.97
8 Hannes Teidla
KÜG 9.90





P 10.-12. klass kõrgus



1 Steven Saarnak 19.10.1996 KÜG 1.70
2 Hannes Teidla
KÜG 1.45
3 Tanel Klee 30.03.1999 KÜG 1.35
4 Robin Niidas 30.12.1998 KÜG 1.30





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar