kolmapäev, 21. jaanuar 2015

Kergejõustik

Nädalavahetusel peeti Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti A- ja B-klassi talvised meistrivõistlused, kus osalesid ka KJK Hiiker noorsportlased.
Parima tulemuse tegi Edgar Liiber, kes vanemate ehk A-vanuseklassi poiste kuulitõukes sai seitsmenda koha. Ta saatis viiekilose raudmuna 13,04 meetri kaugusele.
Hästi esines ka teine Toivo Pruuli juhendamisel harjutav kuulitõukaja, Ann-Ly Kibuspuu. B-klassi tüdrukute seas oli ta kolmekilose kuuliga tõugatud 9,18 meetriga 11.
Emma Kaups ja Maris Pertel võistlesid 800 meetri jooksus, kus ajad 2.47,94 ja 3.08,55 andsid A-vanuseklassis 11. ja 13. koha.
Nooremate tüdrukute seas teenis Kristina Joarand ajaga 10,22 sekundit 17. koha 60 meetri tõkkejooksus. Kaugushüppes oli ta 4,37 meetriga 20.

Anna-Brita Tall oli samal alal 4,09 meetriga 25. ja kõrgushüppes 1,35-ga 20. Kelly Nurk jooksis 60 meetrit ajaga 9,05 ja sai 37. koha.