teisipäev, 28. jaanuar 2014

Võrkpall

Tartus lõppenud kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril võitis kuldmedali VK Täht Tallinn, Premium7/Salva Tartu saavutas hõbe- ja Hiiumaa VK pronksmedali, vahendab volley.ee

Hiiumaa võistkond. Foto: volley.ee

Sarnaselt novembris peetud Eesti karikavõistlustele ei suutnud ka EVF karikavõistlustel keegi Tähe võistkonna vastu geimivõiduni jõuda, kui viiest vastasseisust teeniti viis 3:0 võitu. Nelja võiduga tuli teisele kohale kodusaalis mänginud Premium7/Salva Tartu.

Kohtadele 3.-5. platseerunud võistkonnad noppisid viiest voorust kaks võitu, seega pani lõpliku paremusjärjestuse paika omavaheliste mängude võrdlus. Kuna võitude arv antud võistkondade omavahelistes kohtumistes oli võrdne (Hiiumaa - Saaremaa 3:0, Tats - Hiiumaa 3:2 ja Saaremaa - Tats 3:2), selgus paremusjärjestus geimide suhte võrdlemisel.

Õnneliku kolmanda kohaga väljusid võrdlusest Hiiumaa VK poeglapsed, kes said kaela pronksised autasud. SK Tats Tallinn jäi neljandaks ja Saaremaa SK viiendaks. Võiduta jäänud Narva SK Energia lõpetas turniiri kuuenda kohaga.

Hiiumaa VK- Markus Pink, Georg Linkov, Norman Ilumets, Magnus Kallas, Gregor Kiin, Karl Meldorf, Stefan Kaibald, Robin Valting, Markus Uuskari, treener Ülari Kaibald.

Parimad mängijad: Mihkel Kruusi (VK Täht Tallinn), Silver Vaino (Premium7/Salva Tartu), Markus Uuskari (Hiiumaa VK) ja Renet Vanker (SK Tats Tallinn).