Pühapäev, 31. august 2014

Orienteerumine

Hiiumaa 53. karikavõistlused.

M10NR

1199m 5KP
1699m 5KP

Koht  Nimi                      Klubi            Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Markus Kivi               HOK              00:38.38  00:16.19(1) 00:22.19(1)   
   2. Markus Kaljur             Harju KEK        00:44.55  00:18.41(2) 00:26.14(2)   
   3. Markus-Samuel Vaikjärv                        01:41.17  00:51.09(4) 00:50.08(3)   
   4. Erik Marten Zernant                        02:17.41  01:03.54(5) 01:13.47(4)   
      Mikk Viidul               -                Katk      00:29.07(3) Ei start      

M12

2000m 7KP
2100m 8KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Leo-Mattias Leete         SRD             02:04.13  01:11.19(1) 00:52.54(1)   
 
M14

4400m 13KP
4000m 12KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Sander Pritsik            Rakv            01:25.58  00:45.41(1) 00:40.17(1)   
   2. Kustu Künnapas            HOK             01:35.27  00:49.56(3) 00:45.31(2)   
      Mihkel Tammeveski         HOK              Katk      00:47.19(2) Katk     

M16

5599m 14KP
5000m 13KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kaarel Vesilind           SRD              01:21.27  00:41.33(1) 00:39.54(2)   
   2. Andres Rõõm               Ilves/Tartu   01:23.27  00:46.26(3) 00:37.01(1)   
   3. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves             01:24.51  00:42.48(2) 00:42.03(3)   
   4. Kristofer Kirss           TON              02:02.36  01:07.53(4) 00:54.43(4)   
   5. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed           02:40.06  01:20.22(5) 01:19.44(5)   

M18

6500m 15KP
5599m 14KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu  01:37.04  00:53.10(1) 00:43.54(1)   

M21

8699m 20KP
7500m 19KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Maido Kaljur              Harju KEK        01:51.57  00:57.37(1) 00:54.20(2)   
   2. Andres Saetalu            Tammed          01:53.58  01:01.30(2) 00:52.28(1)   
   3. Ott Rakkaselg             HOK              01:58.05  01:01.43(3) 00:56.22(4)   
   4. Toomas Mast               HOK                01:58.21  01:03.24(4) 00:54.57(3)   
   5. Riho Enni                 HOK              02:22.03  01:18.46(5) 01:03.17(5)   
   6. Arvo Ambel                                 02:40.20  01:30.38(6) 01:09.42(6)   
      Märt Maripuu              HOK             Katk      Ei start    01:32.57(7)   
      Taivo Timmusk             HOK              Ei start  Ei start    Ei start      

M35

7400m 17KP
6799m 17KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Danilo Piht               Mercury          01:46.48  00:56.16(1) 00:50.32(1)   
   2. Margus Klementsov         Mercury          01:51.49  00:56.59(2) 00:54.50(2)   
   3. Tuomas Kivelä             Raus                 02:00.50  01:02.58(5) 00:57.52(3)   
   4. Tammo Esta                HOK              02:01.04  01:01.52(3) 00:59.12(4)   
   5. Mait Tõnisson             LSF PT            02:04.15  01:02.08(4) 01:02.07(5)   
   6. Tanel Esta                HOK               02:10.26  01:06.54(6) 01:03.32(6)   
   7. Tarmo Pöör                Mercury          02:26.30  01:16.03(7) 01:10.27(10   
   8. Tarmo Zernant             Ilves            02:26.36  01:17.21(9) 01:09.15(8)   
   9. Tõnis Saarnak             HOK              02:29.08  01:19.22(10) 01:09.46(9)   
  10. Märt Kesküla              KKA             02:56.32  01:16.27(8) 01:40.05(11)
  11. Priit Laos                                      05:13.07  02:37.18(11 02:35.49(12)   
      Fred Viidul                                8253 Tühist    Puuduv KP   01:07.00(7)   

M45

6500m 15KP
5599m 14KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Johan Alenius             IFK Lidingö      01:33.43  00:50.14(1) 00:43.29(1)   
   2. Ando Post                 Koop              01:41.52  00:53.20(3) 00:48.32(2)   
   3. Mati Preitof              Harju KEK        01:42.34  00:52.12(2) 00:50.22(3)   
   4. Aleksander Pritsik        Rakv             01:46.11  00:53.43(4) 00:52.28(4)   
   5. Toomas Telgma             Voller           02:21.56  01:11.45(5) 01:10.11(5)   
      Kalju Tammeveski          HOK              Ei start  Ei start    Ei start    

M55

5599m 14KP
5000m 13KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kaljo Julge               Kape             01:22.19  00:43.20(1) 00:38.59(1)   
   2. Rein Rooni                Orvand            01:32.25  00:47.37(3) 00:44.48(2)   
   3. Vello Post                Koop               01:47.05  00:51.38(4) 00:55.27(4)   
   4. Kalju Vaikjärv            Vunder               01:49.02  00:55.17(5) 00:53.45(3)   
   5. Peedo Pihlamägi           HOK              01:51.31  00:45.42(2) 01:05.49(6)   
   6. Göran Eriksson            Kemitö               02:11.39  01:12.25(8) 00:59.14(5)   
   7. Toomas Koppel             Saku             02:17.01  01:10.06(7) 01:06.55(7)   
   8. Raivo Leht                HOK               02:17.05  01:06.32(6) 01:10.33(8)   
      Heikki Susimaa            Helsingin Suunn  Katk      01:31.48(9) Ei start 

M65

3899m 12KP
3500m 12KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Rein Unt                  TON               01:11.49  00:35.24(1) 00:36.25(3)   
   2. Rafael Gordon             Võru              01:12.24  00:36.16(2) 00:36.08(2)   
   3. Peep Koppel               Koop              01:13.11  00:37.59(3) 00:35.12(1)   
   4. Ants Tamm                 TON               01:24.54  00:43.23(4) 00:41.31(5)   
   5. Rolf Nordell              Kemitö               01:27.36  00:48.17(6) 00:39.19(4)   
   6. Tiit Koppel               Orion             01:32.13  00:46.21(5) 00:45.52(7)   
   7. Enno Lelumees             HOK               01:38.04  00:52.19(7) 00:45.45(6)   
   8. Valdor Smill              HOK               02:09.54  01:04.41(9) 01:05.13(8)   
   9. Agu Lipping               HOK              02:12.05  00:54.28(8) 01:17.37(9) 
  
N10NR

1199m 5KP
1699m 5KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Maria Eller               HOK             00:32.39  00:15.35(2) 00:17.04(1)   
   2. Birgit Rõõm               Ilves            00:33.55  00:14.41(1) 00:19.14(2)   
   3. Herta Kesküla             HOK             00:37.43  00:16.18(3) 00:21.25(3)   
   4. Kris Jette Piht           Mercury          00:45.54  00:22.23(7) 00:23.31(4)   
   5. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:52.21  00:21.42(5) 00:30.39(5)   
   6. Mariann Zernant                           00:52.41  00:19.44(4) 00:32.57(7)   
   7. Sofia Saarnak             Emmaste PK       00:55.31  00:22.02(6) 00:33.29(8)   
   8. Liis-Marie Kaljur         Harju KEK       01:35.31  00:42.18(9) 00:53.13(9)   
      Marta Maripuu             -               Katk      00:28.02(8) Ei start      
      Laura-Liis Kaljur         Harju KEK       Tühist    Puuduv KP   00:32.44(6)   
      Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          Tühist    Puuduv KP   00:58.33(10 
  
N12

2000m 7KP
2100m 8KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Eliise Kesküla            HOK             00:47.36  00:25.09(1) 00:22.27(1)   
   2. Siiri Talts               HOK             00:52.34  00:26.08(2) 00:26.26(3)   
   3. Helena Maripuu            HOK             00:54.56  00:30.07(3) 00:24.49(2)   
      Graciana Valet            SRD             Katk      Katk        01:00.04(4) 
 
N14

3899m 12KP
3500m 12KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Teele Telgma              Tammed           01:13.08  00:34.17(1) 00:38.51(1)   
   2. Triin Helimets            HOK              02:13.16  00:48.30(2) 01:24.46(2)   
      Helina Kivi               Kärdla ÜG       Tühist    01:50.53(3) Puuduv KP     

N21

6500m 15KP
5599m 14KP

Koht  Nimi                      Klubi              Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kati Rüütelmaa            HOK              02:01.44  01:02.22(1) 00:59.22(2)   
   2. Kati Rooni                Orvand           02:06.37  01:07.20(2) 00:59.17(1)   
   3. Karin Kallisma            HOK              02:17.54  01:16.26(6) 01:01.28(3)   
   4. Meeli-Heli Lepna          HOK              02:18.11  01:14.15(4) 01:03.56(4)   
   5. Mari-Liis Kaljur          Harju KEK         02:21.57  01:12.31(3) 01:09.26(6)   
   6. Katrin Kallisma-Saat      HOK              02:23.42  01:15.42(5) 01:08.00(5)   

N35

5599m 14KP
5000m 13KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ingrid Piht               Mercury          01:51.44  00:55.33(1) 00:56.11(1)   
   2. Kristi Heilman            HOK              02:01.11  01:01.10(2) 01:00.01(2)   
   3. Kairi Pisa                HOK              02:07.46  01:04.17(3) 01:03.29(6)   
   4. Heidi Prits               Mercury          02:13.52  01:08.34(4) 01:05.18(7)   
   5. Ilona Poljakova           LSF PT           02:16.13  01:13.12(5) 01:03.01(5)   
   6. Margit Rõõm               Rakv             02:19.16  01:17.25(6) 01:01.51(4)   
      Ruth Esta                 HOK              Katk      Ei start    01:00.35(3)   
      Hedi Vaikjärv             Vunder             Ei start  Ei start    Ei start      

N45

4400m 13KP
4000m 12KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Eda Tärk                  HOK              01:35.35  00:53.29(2) 00:42.06(1)   
   2. Anne Jaakson              HOK              01:37.37  00:47.40(1) 00:49.57(4)   
   3. Marje Viirmann            KEKRSK            01:42.05  00:58.06(4) 00:43.59(2)   
   4. Inger Jalakas             KEKRSK           01:42.06  00:55.27(3) 00:46.39(3)   
   5. Külli Tõnus               HOK              01:59.01  01:02.12(6) 00:56.49(5)   
   6. Inge Talts                HOK             02:02.49  01:01.35(5) 01:01.14(6)   
   7. Mare Kitsnik              Saku              02:32.08  01:17.52(7) 01:14.16(8)   
   8. Tiia Laul                                  02:36.40  01:25.28(8) 01:11.12(7)  

N55

3899m 12KP
3500m 12KP

Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Gea Rennel                KEKRSK           01:23.37  00:42.14(1) 00:41.23(1)   
   2. Anu Saue                  HOK               01:33.42  00:46.49(4) 00:46.53(2)   
   3. Liis Lille                KEKRSK           01:42.07  00:46.17(3) 00:55.50(3)   
   4. Anne Vaikjärv             Vunder             01:45.56  00:48.17(5) 00:57.39(4)   
   5. Ene Leht                  HOK              01:48.11  00:43.51(2) 01:04.20(6)   
   6. Helle Rennu               -                01:49.59  00:48.24(6) 01:01.35(5)   
   7. Ene Tõldsepp              HOK             02:43.09  01:30.43(7) 01:12.26(7)   
      Anne Koppel                               Tühist    Puuduv KP   01:29.12(8) 


Võistluspaik: Meelste
Rajameister: Toivo Saue

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar