teisipäev, 25. märts 2014

Virtuaaljooks

Nädalavahetusel toimunud Marathon100 II Virtuaaljooksul saadi tulemus kirja kokku 88 korral, kõige populaarsemaks distantsiks oli sel korral 5 km, mille lõpetas 30 jooksjat.

II Virtuaaljooksul oli jooksugeograafia eelmisest võistlusest mõnevõrra laiem. Lisaks Eestile joosti Soomes, Saksamaal, Itaalias, Maltal ja Hispaanias. Ühe distantsi võit läks ka Eestist välja – maratoni võitis Pentti Käpyaho Soomest ajaga 3:27:01.
Poolmaratoni võitsid Lauri Valdmaa (1.29.57) ja Anu Teppo (1.42.12), 10 km distantsi Lauri Enn (40.31) ja Terje Leola (49.25) ning 5 km Karl-Gustav Nagel (20.23) ja Liina Kasela (22.30).

Hiidlastest oli Marko Pruunlepp 5 km distantsil meestest 9. Aeg 25:4. Naistest jäid 15. kohta ajaga 32:59 jagama Jaana Üksik ja Merje Põder.
10 km jooksul oli ajaga 43:29 neljas Hergo Tasuja. Naiste seas jäid 10. kohta jagama taas Üksik ja Põder, aeg 1:03:25.

Järgmine, III Virtuaaljooks toimub kahe nädala pärast ehk 5.-6. aprillil, kavas on samad distantsid ehk 5, 10, 21,1 ning 42,2 km.