laupäev, 8. märts 2014

Võrkpall

Hiiu Teed II naiskond mängis veebruaris Kärus rahvaliiga C-tugevusgrupi teise vooru.
Esimene mäng Jõhvi SK/Galla SK vastu võideti 3:0. "Ise eksisime vähe ja vastastele väga võimalust ei andnud," kommenteeris tiimi kapten Marge Vähter
Teine mäng oli võõrustajatega, kellele anti heasõbralikult ka üks geimivõit. Aga mitte lihtsalt, punkt-punktis kulgenud geim lõppes seisul 27:25 Kärule ja kogu mäng 3:1 hiidlannadele.
Ilma pikema puhkuseta ootas kolmas mäng ja tunda oli väsimuse märke. "Kuid suutsime ennast kokku võtta ja võitsime," ütles Vähter. Jõhvi SPK alistati 3:1.
Võidukas päev tähendab, et Hiiu Teed II naiskond pääses 18. aprill Pärnus toimuvale play off mängule esindama ida - lääne regiooni.
Kärus võistlesid Marge Vähter, Kristi Linkov, Mari-Liis Leivalt, Annika Lumiste, Piret Põllu, Everin Padari ja Mirjam Uuskari.

Juba homme, 9. märtsil mängivad Hiiu Teed naised B-tugevusgrupis Võruga.